GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o prace w dziale rekrutacji. WAZNE!

03.12.2005
12:38
smile
[1]

uiouio1 [ Konsul ]

Pytanie o prace w dziale rekrutacji. WAZNE!

Witam probuje dostac prace w dziale HR pewnej firmy wydajacej czasopisma i w zwiazku z tym mam kilka pytan:

czy moglibyscie podac mi jakis site na temat HR, rekrutacji, selekcji CV itp w IT i nie tylko, ale zeby tekst ten byl na czasie

co napisac w cv i liscie motywacyjnym aby mnie przyjeli?

mam pewne doswiadczenie, jednak prosze Was o pomoc, moze ktos jeest bardziej doswiadczony niz ja

pozdrawiam

jak by co moj email [email protected]

03.12.2005
13:25
[2]

uiouio1 [ Konsul ]

up

03.12.2005
13:53
[3]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Dałbym ci linka do sronki 1praca.gov ;) Ale mówisz że już masz doświadczenie... Hmmm co byś mógł napisać - no napewno tylko prawdę :P I postaraj się "wyróżnić" te fragmenty, które będą najbardziej wyszukiwane do stanowiska które chcesz objąć. Linków jako takich niestety nie znam...

03.12.2005
14:56
[4]

kiowas [ Legend ]

Jesli nie masz wyksztalcenia kierunkowego albo doswiadczenia w tej dziedzinie mozesz sobie podarowac wysylanie aplikacji.
Bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania w zasobach ludzkich cie nie zatrudnia.

03.12.2005
15:40
smile
[5]

Misiak [ Pluszak ]

Kiowas--> podobno socjologia, psychologia jest dobra? :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.