
uiouio1 [ Konsul ]
Pytanie o prace w dziale rekrutacji. WAZNE!
Witam probuje dostac prace w dziale HR pewnej firmy wydajacej czasopisma i w zwiazku z tym mam kilka pytan:
czy moglibyscie podac mi jakis site na temat HR, rekrutacji, selekcji CV itp w IT i nie tylko, ale zeby tekst ten byl na czasie
co napisac w cv i liscie motywacyjnym aby mnie przyjeli?
mam pewne doswiadczenie, jednak prosze Was o pomoc, moze ktos jeest bardziej doswiadczony niz ja
pozdrawiam
jak by co moj email [email protected]
uiouio1 [ Konsul ]
up
Zysio [ Generaďż˝ ]
Dałbym ci linka do sronki 1praca.gov ;) Ale mówisz że już masz doświadczenie... Hmmm co byś mógł napisać - no napewno tylko prawdę :P I postaraj się "wyróżnić" te fragmenty, które będą najbardziej wyszukiwane do stanowiska które chcesz objąć. Linków jako takich niestety nie znam...
kiowas [ Legend ]
Jesli nie masz wyksztalcenia kierunkowego albo doswiadczenia w tej dziedzinie mozesz sobie podarowac wysylanie aplikacji.
Bez odpowiedniej wiedzy i przygotowania w zasobach ludzkich cie nie zatrudnia.

Misiak [ Pluszak ]
Kiowas--> podobno socjologia, psychologia jest dobra? :)