GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Obraz płyty - problem

03.12.2005
11:56
smile
[1]

slot5 [ Dragon ]

Obraz płyty - problem

Witam, ściągnałem właśnie obraz płyty (są tam 3 pliki z rozszerzeniami *.img, *.ccd, *.sub) - w jaki sposób i jakim programem mam je wypalić do normalnej postaci (czyli plików i folderów)" na płyte?
Z góry dzięki za pomoc!

03.12.2005
11:59
[2]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Alcohol 120%

03.12.2005
11:59
[3]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Np. Clone, włączas funkcję nagraj obraz płyty... lub być może nero, ale to chyba nie ten format.
Są jeszcze programy Alcohol i Daemon Tools :)

03.12.2005
12:00
smile
[4]

Flet [ Fletomen ]

Albo najnowszym Demoonem :)

03.12.2005
12:01
smile
[5]

hermin [ Senator ]

Alcohol 120%
Daemon tools

03.12.2005
12:03
[6]

AIRBAND [ Pretorianin ]

NIe musisz na płyte! zainstaluj Alcohol 120% on ci stworzy virtualny napęd i tam zamontujesz ten plik z obrazem. W ten sposób będziesz mógł kożystać ze wszystkich zasobów płyty.

03.12.2005
13:55
smile
[7]

slot5 [ Dragon ]

Ok, już sobie poradziłem, wielkie dzięki za pomoc!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.