
slot5 [ Dragon ]
Obraz płyty - problem
Witam, ściągnałem właśnie obraz płyty (są tam 3 pliki z rozszerzeniami *.img, *.ccd, *.sub) - w jaki sposób i jakim programem mam je wypalić do normalnej postaci (czyli plików i folderów)" na płyte?
Z góry dzięki za pomoc!
AIRBAND [ Pretorianin ]
Alcohol 120%
Mr.Dziabol [ Konsul ]
Np. Clone, włączas funkcję nagraj obraz płyty... lub być może nero, ale to chyba nie ten format.
Są jeszcze programy Alcohol i Daemon Tools :)

Flet [ Fletomen ]
Albo najnowszym Demoonem :)

hermin [ Senator ]
Alcohol 120%
Daemon tools
AIRBAND [ Pretorianin ]
NIe musisz na płyte! zainstaluj Alcohol 120% on ci stworzy virtualny napęd i tam zamontujesz ten plik z obrazem. W ten sposób będziesz mógł kożystać ze wszystkich zasobów płyty.

slot5 [ Dragon ]
Ok, już sobie poradziłem, wielkie dzięki za pomoc!