
robson6781741 [ Moderator ]
Co chcielibyście dostać na MIKOŁAJKI???
To co powyżej :P
stanson_ [ Manieczki ]
milion dolców. albo nie, sto milionów lepiej.

hermin [ Senator ]
Już dostałem xD
Still Life + słodycze
MacGawron [ Generaďż˝ ]
hermin ---> fajna ta gierka? I jak to juz dostales 4 dni wczesniej?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:56:11]
AIRBAND [ Pretorianin ]
Ja bym chciał dostać coś czego nie dostanie nikt inny :D
Ewentualnie nową komóre

hermin [ Senator ]
A chciałbym dostać wszystko :D

Flet [ Fletomen ]
Ja rozumiem ze kazdy by chcial wiedziec co dostane... Ale czemu tyle takich samych wątków...

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]
WoW'a z opłaconym abonamentem na 10 lat...
Vasago [ spamer ]
A ja na stare lata postanowilem kupic sobie wiatrowke. Domownicy juz o tym wiedza, jak mi nie kupia, to sam ja sobie zafunduje, a im za kare dam pod choinke po parze skarpet :D
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
Nuie rozumiem!!Jak domownicy wogóle co Wy gadacie??Przeciez to Mikołaj przynosi prezenty
Vasago [ spamer ]
Z ostatnich badan wynika, ze potrzebna wiedze czerpie wlasnie od domownikow.
chickenom [ Konsul ]
wytrzeszcz oczu gdy bedę zaglądał w buty :P

Gaara [ Generaďż˝ ]
a ja bym chciał taką gitare basową ;)
rammzes1 [ Generaďż˝ ]
600m2 dachówki ceramicznej BRAAS (karpiówka)
robson6781741 [ Moderator ]
Flet --> no tak, ale nie było żadnego wątku z zapytaniem co ktoś dostanie na MIKOŁAJKI
Taven [ Konsul ]
Skarpety w zielono-niebieską kratkę (a co!) :)

Deton [ Pretorianin ]
Kiedy są mikołajki?? Pytam serio. Ja się w tychdatach za bardzo nie orentuje.
guzol [ Juventus Turyn ]
hmm, 6 grudzien?

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Ja bym chciał myszke G5:)
Moniash [ Generaďż˝ ]
a ja bym chciała dostać po prostu słodycze ;D

waslo [ Manager Ajaxu ]
jabym chciał na mikołaja 20 mld euro, kupił bym wtedy klub Wisłe Kraków :D
Zysio [ Generaďż˝ ]
Ja już dostałem Scary Movie 1 i 2 na dvd :P A jak dobrze pójdzie to dostane jeszcze cały wór słodyczy ;)
Dark Templar [ Centurion ]
Nowy komp + "Kompania Braci" na DVD

Kompo [ arbuz luzem ]
Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]
Chciałbym dostać taką jedną dziewczynę... ;-)
A co dostanę? Zobaczymy.

Janczes [ You'll never walk alone ]
łancuch taki jaki nosił ten murzyn z "druzyny A"
halski88 [ Superbohater ]
Książki Mario Puzo. Z dwie;)

qweks [ Spy from Thrillerland ]
Ja bym chcial 5 kilo truskawek.
Janczes -> ten murzyn nazywal sie MRS. T
halski88 [ Superbohater ]
5 kilo to mało:)