GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co chcielibyście dostać na MIKOŁAJKI???

03.12.2005
11:50
smile
[1]

robson6781741 [ Moderator ]

Co chcielibyście dostać na MIKOŁAJKI???

To co powyżej :P

03.12.2005
11:51
[2]

stanson_ [ Manieczki ]

milion dolców. albo nie, sto milionów lepiej.

03.12.2005
11:52
smile
[3]

hermin [ Senator ]

Już dostałem xD
Still Life + słodycze

03.12.2005
11:53
[4]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

hermin ---> fajna ta gierka? I jak to juz dostales 4 dni wczesniej?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:56:11]

03.12.2005
11:53
[5]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Ja bym chciał dostać coś czego nie dostanie nikt inny :D

Ewentualnie nową komóre

03.12.2005
11:53
smile
[6]

hermin [ Senator ]

A chciałbym dostać wszystko :D

03.12.2005
11:53
smile
[7]

Flet [ Fletomen ]

Ja rozumiem ze kazdy by chcial wiedziec co dostane... Ale czemu tyle takich samych wątków...

03.12.2005
11:54
smile
[8]

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]

WoW'a z opłaconym abonamentem na 10 lat...

03.12.2005
12:02
[9]

Vasago [ spamer ]

A ja na stare lata postanowilem kupic sobie wiatrowke. Domownicy juz o tym wiedza, jak mi nie kupia, to sam ja sobie zafunduje, a im za kare dam pod choinke po parze skarpet :D

03.12.2005
12:04
[10]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

Nuie rozumiem!!Jak domownicy wogóle co Wy gadacie??Przeciez to Mikołaj przynosi prezenty

03.12.2005
12:08
[11]

Vasago [ spamer ]

Z ostatnich badan wynika, ze potrzebna wiedze czerpie wlasnie od domownikow.

03.12.2005
12:14
[12]

chickenom [ Konsul ]

wytrzeszcz oczu gdy bedę zaglądał w buty :P

03.12.2005
12:21
smile
[13]

Gaara [ Generaďż˝ ]

a ja bym chciał taką gitare basową ;)

03.12.2005
12:23
[14]

rammzes1 [ Generaďż˝ ]

600m2 dachówki ceramicznej BRAAS (karpiówka)

03.12.2005
12:38
[15]

robson6781741 [ Moderator ]

Flet --> no tak, ale nie było żadnego wątku z zapytaniem co ktoś dostanie na MIKOŁAJKI

03.12.2005
12:42
[16]

Taven [ Konsul ]

Skarpety w zielono-niebieską kratkę (a co!) :)

03.12.2005
12:43
smile
[17]

Deton [ Pretorianin ]

Kiedy są mikołajki?? Pytam serio. Ja się w tychdatach za bardzo nie orentuje.

03.12.2005
12:44
[18]

guzol [ Juventus Turyn ]

hmm, 6 grudzien?

03.12.2005
12:49
smile
[19]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Ja bym chciał myszke G5:)

03.12.2005
12:50
[20]

Moniash [ Generaďż˝ ]

a ja bym chciała dostać po prostu słodycze ;D

03.12.2005
12:53
smile
[21]

waslo [ Manager Ajaxu ]

jabym chciał na mikołaja 20 mld euro, kupił bym wtedy klub Wisłe Kraków :D

03.12.2005
13:37
[22]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Ja już dostałem Scary Movie 1 i 2 na dvd :P A jak dobrze pójdzie to dostane jeszcze cały wór słodyczy ;)

03.12.2005
13:39
[23]

Dark Templar [ Centurion ]

Nowy komp + "Kompania Braci" na DVD

03.12.2005
13:39
smile
[24]

Kompo [ arbuz luzem ]

03.12.2005
13:42
[25]

Przewodnik Syriusza [ Magazyn Grafik ]

Chciałbym dostać taką jedną dziewczynę... ;-)

A co dostanę? Zobaczymy.

03.12.2005
13:46
smile
[26]

Janczes [ You'll never walk alone ]

łancuch taki jaki nosił ten murzyn z "druzyny A"

03.12.2005
14:04
[27]

halski88 [ Superbohater ]

Książki Mario Puzo. Z dwie;)

03.12.2005
14:08
smile
[28]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Ja bym chcial 5 kilo truskawek.
Janczes -> ten murzyn nazywal sie MRS. T

03.12.2005
14:10
[29]

halski88 [ Superbohater ]

5 kilo to mało:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.