
karollus [ parek v rohliku ]
Zespoły w klimatach Depeche Mode ?
Pytanie jest raczej oczywiste. Kogo możecie polecić ? :)

Buggy [ Pretorianin ]
Klimat DM jest niepowtarzalny! :P

Mr.Dziabol [ Konsul ]
Oj ciężko, nawet bardzo... :P
maciek_ssi [ Electroma ]
Air?

Deser [ neurodeser ]
Jeśli starczy tylko "w klimacie"
to w linku jest jeden polski

Regis [ ]
DM jest tylko jedne i niepowtarzalne!!! Reszta to nedzni nasladowcy, a nie "zespoly w klimatach DM" :P
leszo [ Legend ]
lepiej kompletuj dyskografię Depeszów, zamiast szukac podobnych zespołow ...
AIRBAND [ Pretorianin ]
Tylko DM