GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zespoły w klimatach Depeche Mode ?

03.12.2005
11:35
smile
[1]

karollus [ parek v rohliku ]

Zespoły w klimatach Depeche Mode ?

Pytanie jest raczej oczywiste. Kogo możecie polecić ? :)

03.12.2005
11:55
smile
[2]

Buggy [ Pretorianin ]

Klimat DM jest niepowtarzalny! :P

03.12.2005
12:02
smile
[3]

Mr.Dziabol [ Konsul ]

Oj ciężko, nawet bardzo... :P

03.12.2005
12:04
[4]

maciek_ssi [ Electroma ]

Air?

03.12.2005
12:04
smile
[5]

Deser [ neurodeser ]

Jeśli starczy tylko "w klimacie"
to w linku jest jeden polski

03.12.2005
12:06
smile
[6]

Regis [ ]

DM jest tylko jedne i niepowtarzalne!!! Reszta to nedzni nasladowcy, a nie "zespoly w klimatach DM" :P

03.12.2005
12:12
[7]

leszo [ Legend ]

lepiej kompletuj dyskografię Depeszów, zamiast szukac podobnych zespołow ...

03.12.2005
12:15
[8]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Tylko DM

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.