GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

antywirus

03.12.2005
11:30
[1]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

antywirus

na początek zapytam kto używa antywirusa AVASTA?

03.12.2005
11:32
smile
[2]

hctkko [ Their Law ]

ja używałem ostatnio ale mi kompa mulił. teraz jade na samym firewallu :)

03.12.2005
11:34
[3]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Wiekszosc userow GOL'a uzywa avst'a albo MKS'a.

03.12.2005
11:34
[4]

~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]

ja własnie sobie przed chwila zainstalowałem no i co chwile wyskakuje mi jakas reklama Avasta.pojawia sie,minie 3 sek i i znika .I tak co minute sie pojawia

03.12.2005
11:56
smile
[5]

Flet [ Fletomen ]

JAAAAA.....

03.12.2005
11:57
[6]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Ja też tylko kerio prersonal firewall.

03.12.2005
12:03
[7]

Anarki [ Dead King ]

ja używam McAfee :)

03.12.2005
12:21
smile
[8]

QrKo [ ]

Avast :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.