~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
antywirus
na początek zapytam kto używa antywirusa AVASTA?

hctkko [ Their Law ]
ja używałem ostatnio ale mi kompa mulił. teraz jade na samym firewallu :)
qweks [ Spy from Thrillerland ]
Wiekszosc userow GOL'a uzywa avst'a albo MKS'a.
~~Mateuszer~~ [ Free style FoReVeR ]
ja własnie sobie przed chwila zainstalowałem no i co chwile wyskakuje mi jakas reklama Avasta.pojawia sie,minie 3 sek i i znika .I tak co minute sie pojawia

Flet [ Fletomen ]
JAAAAA.....
AIRBAND [ Pretorianin ]
Ja też tylko kerio prersonal firewall.
Anarki [ Dead King ]
ja używam McAfee :)

QrKo [ ]
Avast :)