kapital [ Pretorianin ]
Za wszelką cene.
Oglądaliście wczoraj za wszelką cene. Moim zdaniem Jesee miał farta, Anthony był lepszy tylko Jesee fartem go tak walną.

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Nooo. Ja za wszelka cene ogladalem "Rozmowy w szoku". Cena rzeczywiscie byla wszelka, bo musze ze smieciami miesiac teraz biegac. Ale nic to, 30 dni wanoł (walną? walnou? walnął?) szybko!
kapital [ Pretorianin ]
ale ja muwiłem o programie na polsacie pt.:"Za wszelką cenę".

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Aaaaa, takie bóty. Trzeba było muwić odrazu. To ja nie oglondałem.
olo_7 [ Konsul ]
ja oglądałem i zgadzam się z tobą kapital.
olo_7 [ Konsul ]
.