GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Za wszelką cene.

03.12.2005
11:00
[1]

kapital [ Pretorianin ]

Za wszelką cene.

Oglądaliście wczoraj za wszelką cene. Moim zdaniem Jesee miał farta, Anthony był lepszy tylko Jesee fartem go tak walną.

03.12.2005
11:04
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Nooo. Ja za wszelka cene ogladalem "Rozmowy w szoku". Cena rzeczywiscie byla wszelka, bo musze ze smieciami miesiac teraz biegac. Ale nic to, 30 dni wanoł (walną? walnou? walnął?) szybko!

03.12.2005
11:07
[3]

kapital [ Pretorianin ]

ale ja muwiłem o programie na polsacie pt.:"Za wszelką cenę".

03.12.2005
11:11
smile
[4]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Aaaaa, takie bóty. Trzeba było muwić odrazu. To ja nie oglondałem.

03.12.2005
11:11
[5]

olo_7 [ Konsul ]

ja oglądałem i zgadzam się z tobą kapital.

03.12.2005
11:33
[6]

olo_7 [ Konsul ]

.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.