mariaczi [ OutsideR ]
VatSim - symulator lotu - Grał w to ktoś?
Vatsim jest to gra komputerowa, w której bardziej niż spryt liczą sie odpowiedzialność, rozwaga i wiedza! Uczestnicy zabawy trafiają do wirtualnej przestrzeni powietrznej.Komunikacja między wszytkimi obiektami odbywa sie tak jak w prawdziwym świecie, Nie wystarcza opanowanie obslugi symulatora samolotu , trzeba posiąść całą wiedze dotyczącą reguł ruchu powietrznego i wszystkich procedur . Nawet wyjście do toalety trzeba uzgodnic z kontrolerem . Aby dołączyć do gry należy:
Poświęcic kilka godzin na opanowanie sztuki latania , przeczytanie podrezcznika "Ground School" i zaliczyc wirtualny egzamin !
Może być ciekawe, próbował ktoś w to grać??
mariaczi [ OutsideR ]
Wie ktoś jak zacząć??
zbuju [ Generaďż˝ ]
Praetor [ Generaďż˝ ]
vatsim to nie gra tylko system grania w multiplayer w flight simulatora. Gralem jest super tylko bardzo trudne bo obowiazuja prawdziwe procedury lotnicze - trzeba miec mikrofon. Ale za to ladowanie prowadzone przez kontrolera z wiezy to wielka przyjemnosc. Wyjatkowa zabawa dla maniakow lotnictwa jednym slowem.
aha www.vatsim.net - musisz bardzo dobrze znac angielski ( do gry tez ) - tam jest wszystko opisane
mariaczi [ OutsideR ]
No to musze spróbować!