GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

VatSim - symulator lotu - Grał w to ktoś?

03.12.2005
10:30
[1]

mariaczi [ OutsideR ]

VatSim - symulator lotu - Grał w to ktoś?

Vatsim jest to gra komputerowa, w której bardziej niż spryt liczą sie odpowiedzialność, rozwaga i wiedza! Uczestnicy zabawy trafiają do wirtualnej przestrzeni powietrznej.Komunikacja między wszytkimi obiektami odbywa sie tak jak w prawdziwym świecie, Nie wystarcza opanowanie obslugi symulatora samolotu , trzeba posiąść całą wiedze dotyczącą reguł ruchu powietrznego i wszystkich procedur . Nawet wyjście do toalety trzeba uzgodnic z kontrolerem . Aby dołączyć do gry należy:
Poświęcic kilka godzin na opanowanie sztuki latania , przeczytanie podrezcznika "Ground School" i zaliczyc wirtualny egzamin !


Może być ciekawe, próbował ktoś w to grać??

03.12.2005
12:12
[2]

mariaczi [ OutsideR ]

Wie ktoś jak zacząć??

03.12.2005
12:32
[3]

zbuju [ Generaďż˝ ]

03.12.2005
12:48
[4]

Praetor [ Generaďż˝ ]

vatsim to nie gra tylko system grania w multiplayer w flight simulatora. Gralem jest super tylko bardzo trudne bo obowiazuja prawdziwe procedury lotnicze - trzeba miec mikrofon. Ale za to ladowanie prowadzone przez kontrolera z wiezy to wielka przyjemnosc. Wyjatkowa zabawa dla maniakow lotnictwa jednym slowem.

aha www.vatsim.net - musisz bardzo dobrze znac angielski ( do gry tez ) - tam jest wszystko opisane

03.12.2005
12:52
[5]

mariaczi [ OutsideR ]

No to musze spróbować!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.