GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie dot. przelewu

03.12.2005
10:16
smile
[1]

stanson_ [ Manieczki ]

Pytanie dot. przelewu

I ja i osoba, która ma dokonać przelewu (przez NET) mamy konta w PKO SA. Dziś jest sobota, (nie wiem czy ma to jakies znaczenie). Jesli ta osoba powiedzmy dzis w poludnie wysle mi kase to kiedy bede mial ja na koncie??? Ktoś sie orientuje?

Prosze nie zgadywac tylko udzielic pewnej odpowiedzi, to dla mnie bardzo wazne. Z gory dzieki.

03.12.2005
10:20
[2]

m1234 [ Konsul ]

od razu, chyba, że ten PKO SA jest 100 lat za murzynami co bardzo możliwe.

03.12.2005
10:21
smile
[3]

stanson_ [ Manieczki ]

100 lat za Murzynami? Nie rozumiem za bardzo...

03.12.2005
10:24
smile
[4]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

kasa dotrze na konta gdy zostanie zaksiegowana, zwykle przelewy ksiegowane sa w dni robocze okolo poludnia, jest sobota i to ma znaczenie, najprawdopodobniej kase dostanie w poniedzialek

jednak konta sa w tym samym banku wiec teoretycznie kasa powinna byc w chwile po wyslaniu, ale to zalezy od wewnetrznych zasad banku, poponuje poszukac informcji w FAQ na stronie banku

03.12.2005
10:25
smile
[5]

stanson_ [ Manieczki ]

@$D@F --> dzieki za info. Niestety w FAQ nie moge sie doszukac a do zasranej infolinii nie moge sie dodzwonic ;(

03.12.2005
10:26
smile
[6]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

wlasnie sobie przypomnialem, kolega mial debet na koncie i wplacal kase w banku PKO w ktorym mial konto, kasa wplynela nastepnego dnia okolo 10 chyba

03.12.2005
10:31
smile
[7]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

no coz, to jest PKO, bardzo ciezko sie dodzwonic do nich, a informacje tez trudno uzyskac o ile sa, dlatego wole mBank, niby nie ma duzej roznicy ale przynajmniej nie karza sobie za to placic :)

03.12.2005
10:32
[8]

stanson_ [ Manieczki ]

tematu jakosci obsługi klienta w PKO SA to lepiej nie poruszac, bo skasuja watek za bluzgi...

03.12.2005
10:35
[9]

goldenSo [ LorD ]

O ile mi wiadomo w soboty nie księgują, kasa najwczesniej będzie w poniedziałek ~12.00

03.12.2005
10:43
[10]

m1234 [ Konsul ]

Przecież to przelew wewnętrzny więc gdyby to był mbank to kasa byłaby OD RAZU.
Ale jako, że to jest PKO SA to pewnie trzeba poczekać na p. Jadzię która musi ten przelew zaksięgować, a że akurat jest na chorobowym - więc 2-3 tygodnie..

03.12.2005
11:49
[11]

Mariano Italiano [ Pretorianin ]

Do posiadaczy mBank. Czy nie ma tam ksiązki adrsowej? Zwbym mógł wprowadzać dane osób którym chce wpłacić pieniązki ?

03.12.2005
11:52
smile
[12]

Flet [ Fletomen ]

W sobote przlewy ze tak powiem ie ida. Kasa bedzie prawdoposobnie w poniedzialek.

03.12.2005
11:56
[13]

stanson_ [ Manieczki ]

Tego sie spodziewalem, dzieki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.