GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

scalanie partycji

03.12.2005
02:17
[1]

Promyk [ Sylwester B. ]

scalanie partycji

jak i czym mogę scalić partycje na tym samym dysku bez utraty danych (na tych partycjach)? i czy da się to zrobić w miarę bezpiecznie dla zawartości tego dysku?

03.12.2005
02:19
[2]

Kainek [ Pretorianin ]

np partition magiciem ale nie wiem czy da sie to zrobic bez utraty danych

03.12.2005
13:36
[3]

COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]

Paragon Hard Disk Manager.

03.12.2005
13:44
[4]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Partition Magiciem - ale lepiej dla ciebie żebyś nie miał kłopotów z prądem ;) Teorytycznie wszystko powinno się zachować w danych.

03.12.2005
13:44
[5]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Partition Magic. Żadnych danych utracić nie powinieneś ;o)

03.12.2005
13:47
[6]

QrKo [ ]

Również polecam Partition Magic i zarazem życze, żeby młodszy brat Ci w tym czasie nie zresetował kompa lub tata nie wywalił korków ;)

03.12.2005
14:01
[7]

Promyk [ Sylwester B. ]

martwią mnie słowa "teoretycznie" i "nie powinieneś"

Szczególnie, ze energetyka co jakiś czas wały tutaj odwala...
Nikt mi tu kompa nie dotknie... a taty nie mam:>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.