Promyk [ Sylwester B. ]
scalanie partycji
jak i czym mogę scalić partycje na tym samym dysku bez utraty danych (na tych partycjach)? i czy da się to zrobić w miarę bezpiecznie dla zawartości tego dysku?
Kainek [ Pretorianin ]
np partition magiciem ale nie wiem czy da sie to zrobic bez utraty danych
COBRA-COBRETTI [ Generaďż˝ ]
Paragon Hard Disk Manager.
Zysio [ Generaďż˝ ]
Partition Magiciem - ale lepiej dla ciebie żebyś nie miał kłopotów z prądem ;) Teorytycznie wszystko powinno się zachować w danych.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Partition Magic. Żadnych danych utracić nie powinieneś ;o)
QrKo [ ]
Również polecam Partition Magic i zarazem życze, żeby młodszy brat Ci w tym czasie nie zresetował kompa lub tata nie wywalił korków ;)
Promyk [ Sylwester B. ]
martwią mnie słowa "teoretycznie" i "nie powinieneś"
Szczególnie, ze energetyka co jakiś czas wały tutaj odwala...
Nikt mi tu kompa nie dotknie... a taty nie mam:>