Jazon-chan [ Legionista ]
Pytanie dotyczące PS2
Mam pytanie do osób znających się na ps2:
Jaki model jest najlepszy? Jakiego się wystrzegać? Jaki chip najlepiej warto zamątować?
Z Góry wielkie dzia.

PeeJay [ Pretorianin ]
zamĄtuj sobie słownik lepiej.......

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Witaj
Mój braciak ma taką konsolke. Moim zdaniem to obojętnie którą kupisz będzie działała . Wygląd jest tylko i wyłącznie do twoich upodobań.Chipseta to lepiej nie montuj teraz jest taki motyw ,że bez chipseta można zrobić:)
Luke [ Centurion ]
Slimy mają nowsze modele podzespołów. Czy jest jakaś odczuwalna różnica? Dla mnie nie.
! Pytanko: wiem, że można grać w gierki z psx`a na ps2. Ale czy istnieje możliwość robienia savów? Wiem że na memorce z ps2 tego nie można zrobić. Czy potrzebna jest memorka z psx? Jeśli tak to czy trzeba coś jeszcze z nią zrobić (formatowanie, etc.)

Obscure [ ExcalibuR ]
Ja mam silvera srebnego tylko nie mam slima.
I mam go narazie 1 rok i smiga bez zadnych problemów jak dlamnie.
komorowy [ Pretorianin ]
Luke --> Tak, musisz mieć memorkę z PSX'a, bo ta z PS2 nie zadziała.