GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie dotyczące PS2

03.12.2005
01:03
[1]

Jazon-chan [ Legionista ]

Pytanie dotyczące PS2

Mam pytanie do osób znających się na ps2:
Jaki model jest najlepszy? Jakiego się wystrzegać? Jaki chip najlepiej warto zamątować?
Z Góry wielkie dzia.

03.12.2005
01:34
smile
[2]

PeeJay [ Pretorianin ]

zamĄtuj sobie słownik lepiej.......

03.12.2005
03:16
smile
[3]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Witaj
Mój braciak ma taką konsolke. Moim zdaniem to obojętnie którą kupisz będzie działała . Wygląd jest tylko i wyłącznie do twoich upodobań.Chipseta to lepiej nie montuj teraz jest taki motyw ,że bez chipseta można zrobić:)

03.12.2005
09:08
[4]

Luke [ Centurion ]

Slimy mają nowsze modele podzespołów. Czy jest jakaś odczuwalna różnica? Dla mnie nie.

! Pytanko: wiem, że można grać w gierki z psx`a na ps2. Ale czy istnieje możliwość robienia savów? Wiem że na memorce z ps2 tego nie można zrobić. Czy potrzebna jest memorka z psx? Jeśli tak to czy trzeba coś jeszcze z nią zrobić (formatowanie, etc.)

03.12.2005
09:12
smile
[5]

Obscure [ ExcalibuR ]

Ja mam silvera srebnego tylko nie mam slima.
I mam go narazie 1 rok i smiga bez zadnych problemów jak dlamnie.

03.12.2005
10:38
[6]

komorowy [ Pretorianin ]

Luke --> Tak, musisz mieć memorkę z PSX'a, bo ta z PS2 nie zadziała.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.