GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy Stranger jest kobietą ??

02.12.2005
22:01
smile
[1]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Czy Stranger jest kobietą ??

Czy Stranger jest kobietą ?? Czy może poznańskim paradowiczem ?? Ostatnio coraz bardziej mi się wydaje że tak. Jeśli nie to nie obrażaj się bo to tylko ludzka ciekawość :)

02.12.2005
22:03
[2]

wysiu [ ]

Oczywiscie, ze Stranger jest kobieta. Jak Kopernik i Curie-Sklodowska.

02.12.2005
22:04
[3]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

wysiu --> help!! prosze zobacz moj ostatni watek na forum i pomoz...wiem, ze masz te same kodeci ( pisales kiedys o tym...)

02.12.2005
22:05
smile
[4]

piokos [ Mr Nice Guy ]

Stranger jest kobietą na taką samą skalę, jak wysiu jest botem :D

02.12.2005
22:08
smile
[5]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

O żesz w mordę, nie wiedziałem że aż tak :P

02.12.2005
22:10
smile
[6]

QrKo [ ]

02.12.2005
22:12
smile
[7]

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]

Co ostatnio tak o tym Strangerze chodzą pogłosy? O co chodzi w mordę ??? :)

02.12.2005
22:12
smile
[8]

Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]

nieprawda, bo Kopernik jest Niemcem:P

02.12.2005
22:14
smile
[9]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Teraz trzeba to jakoś sprawdzić czy Stranger jest womenem :P

02.12.2005
22:22
smile
[10]

Flyby [ Outsider ]

..Stranger to astralna ektoplazma ..kształtuje się dowolnie podczas pełni księżyca..ale ma też formy ulubione ;)

03.12.2005
11:34
[11]

muflon123 [ ]

coś teraz wszyscy coś o strangerze piszą. dziwne...

03.12.2005
11:35
[12]

a.i.n... [ Kenya believe it? ]

Ja nie rozumiem problemu. A jeśli jest, to co z tego?

03.12.2005
11:50
smile
[13]

stanson_ [ Manieczki ]

Czy master53 jest kobietą ?? Czy może poznańskim paradowiczem ?? Ostatnio coraz bardziej mi się wydaje że tak. Jeśli nie to nie obrażaj się bo to tylko ludzka ciekawość :)

03.12.2005
11:50
smile
[14]

grish_em_all [ Hairless Cobra ]

<---- Flyby


a Stranger, jak sama nazwa wskazuje, jest dziwny ;> więc wszystko jest możliwe :D

03.12.2005
11:59
smile
[15]

Stitch001 [ Witcher ]

Flyby -> Nie prawda, przecież wszystkim wiadomo, że jest Undead, a płeć w tym przypadku jest nie ważna ;P

("(...)Nie mam ślimaków i ślimakowych. Są tylko liście(...)")

03.12.2005
13:25
smile
[16]

Flyby [ Outsider ]

..pozwólmy sobie podsumować..w świetle zebranych hipotez nie jest ważne czym jest i z czego składa się Stranger albowiem zagadnienie zasadnicze warunkujące, jest czy nie jest kobietą okazuje się być bez znaczenia.. Wynika z tego daleko posunięta bezpłodność niniejszych rozważań..

03.12.2005
13:30
smile
[17]

Janczes [ You'll never walk alone ]

<----------Flyby

03.12.2005
13:32
[18]

halski88 [ Superbohater ]

jasne

03.12.2005
13:33
[19]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

Oktan Butan Mleka

03.12.2005
13:33
smile
[20]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Nie wpisal sie tu, co wiele wyjasnia

03.12.2005
13:35
smile
[21]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

>>

..i macie po sprawie :P

03.12.2005
13:43
smile
[22]

Flyby [ Outsider ]

..phi ..to tylko opakowanie ..w srodku może być WSZYSTKO !!

03.12.2005
14:15
smile
[23]

tsunami [ Made in USA ]

Flyby --> a bardziej szczegolowo nie powinno byc nic :P

03.12.2005
14:19
smile
[24]

foxx [ lisek ]

ludzie ludzie... S.T.R.A.N.G.E.R to Synthetic Transforming Replicant Assembled for Nocturnal Gratification and Efficient Repair

nie pytajcie jak na to wpadlem ;P

03.12.2005
14:22
smile
[25]

Flyby [ Outsider ]

..tak, tsunami ale wtedy musielibyśmy założyć że Stranger jest kobietą ..wtedy w środku ..hmm..rzeczywiście byłoby niewiele

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.