^JUNKERS^ [ 126 p ]
Co kupujecie mamie za prezent na Święta?
Jak w temacie.
Jeste bardzo ciekaw, ponieważ dla wszystkich mam pomysł na prezent, ale z prezentem dla mamy głowie się od 2 tygodni.
Może Wy mi coś podsuniecie.
Pozdrawiam.
Sizalus [ Generaďż˝ ]
nic

Weakando [ Senator ]
Najprawdopodobniej suszarkę do włosów. Obecna już ledwo co żyje a widziałem niezłe w promocji :)
Możesz kupić jakąś płyte CD z dobrą muzyką jaką Twoja mama lubi. Jakiś film, książke, zestaw kosmetyków.

Ellanel [ Konsul ]
Ja pewnie kupie CD z utworami, które lubi. :)
Mortan [ ]
W zeszlym roku kupilem The best smooth jazz ever vol1. ( 4 cd za ok 50 zl), w tym roku nie wiem jeszcze, ale dla ojca mam juz prezent 20 płyt audio:-)
toolish [ Kill 'Em All ]
Jak co roku kupuję pod choinkę prezenty dla moich rodziców i mojej siostry.
W tym roku: tato dostanie model samochodu Toyoty, bo sobie niedawno podobna kupil, będzie sie ładnie komponować (hehe..), mama co Ciebie interesuje książkę "365 obiadów" Lucyny Ćwierczakiewioczwej (ponoc świetna), a moja siostra "11 minut" Coelho + dla każdego jakieś słodycze :)
B. lubie robić prezenty moim bliskim.
Azorsky [ Konsul ]
Moherowy berecik
.:VeGo:. [ Dragon ]
e portfel , bo jej sie rozwalil

karola-a [ Konsul ]
Składanke Pozytywne wibracje 7 [którą zaraz jej pewnie podwine:)]
Ogromnie i cieplutkie kapcie z H&Mu
A mój tata
Kredke Do piegów lancome
Nowy zpach prady
Złote przeboje Franka Sinatry
Soundrack z American Bauty
"Diabeł ubiera się u prady"- nie mam pojęcia kto napisał:)
I jakiś tam upatrzony zegarek diesla
^JUNKERS^ [ 126 p ]
Karola możesz dać fotke tych kapci? : )
Fajny prezent w sumie.
karola-a [ Konsul ]
Nie moge bo nie mam zajdź do H&Mu i zobacz. Kosztują 39,90-49,40 i wygladaja jak zrobione z poduszki, a że moja mam sama sie zadeklarowala ,że takie chce i wiem ,ze marznie w nogi to jej kupie.
Jest mnóstwo wzorów, także dopasowanych i skompletowanych z piżamami
^JUNKERS^ [ 126 p ]
To super!
O takie coś chodziło.
W jakiej cenie taki komplecik z piżamką ? : )
Mam nadzieje że w Poznaniu w H&M będą ;(

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]
^JUNKERS^ --> kup mamie krem na zmarszczki (będzie wniebowzięta) ;) A na poważnie to możesz jej kupić np. Need for Speed: most Wanted :P
karola-a [ Konsul ]
Nie mam pojęcia. W poznaniu napewnon będą [dział z bielizną i piżamami]. Kapcie ok 39 i piżama 59

Deepdelver [ aegnor ]
^JUNKERS^ --> podaruj mamie King-Konga, którego wygrałeś (gratz :D). Pograsz sobie tak czy siak a i kasę zaoszczędzisz. ;)
^JUNKERS^ [ 126 p ]
WYGRAŁEM KING KONGA? :D
POWAŻNIE?
LOLOLOLOLO :D
magister blokers [ Konsul ]
perfumy - tylko trzea wiedziec jakie
Mogur [ Joga Burito ]
Stringi...

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Dla mamy jakąś płytkę ze spokojnymi kawałkami, a tacie też pewnie jakąś płytę no i jakąs duperelę typu pióro czy coś.

Kumavan [ child of KoRn ]
Mamie kupię 512 ramu do duala, a tacie hmm... chyba nowe, ciche chłodzenie na procka. Myślę że takie przedmioty bardzo przydadałyby się w rodzinie :]
A na serio mamie zakupuję czajniczek do parzenia herbaty :)
^JUNKERS^ [ 126 p ]
Mogur -< Kup staremu takie coś, i grzecznie porszę żegnaj.
Werter_ [ Konsul ]
ja się uczę origami, bierze mnie już cholera, ale mam w planie złożyć coś ładnego i skomplikowanego w ramach prezentu, do tego dorzucę książkę.
Rewolucjonista [ ]
Nic, ale uważam, że w te święta dobrze sprzedadzą się wibratory z napędęm atomowym.
Mehisto [ Pretorianin ]
nic

Mogur [ Joga Burito ]
ALe ludzie...nie macie wiekszych zmartwien tylko pytanie innych uzytkownikow co kupuja swojej matce na swieta ?:| pomyslcie troche... ;/
Zysio [ Generaďż˝ ]
Ja tam już dawno kupiłem książkę. Dla siostry za to nie mam najmniejszego nawet prezentu... nawet jej życzeń nie złoże...
^JUNKERS^ [ 126 p ]
Mogur -> Pomyśl czasem co piszesz.
Deemon [ Whazuuup ]
Mogur -----> nie nasza wina ze matka cie zle wychowala

Janczes [ You'll never walk alone ]
jakies fajne perfumki.... niczego lepszego nie moge wymyslec

Pisuar 69 [ Pretorianin ]
Poradnik pt. "Etyczny hacking".
Promyk [ Sylwester B. ]
Sfinansuję jej Sylwka w ciekawym miejscu... o czym jeszcze nie wie...
AIRBAND [ Pretorianin ]
Nic co będzie związane z codziennością......