GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Co kupujecie mamie za prezent na Święta?

02.12.2005
20:40
[1]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

Co kupujecie mamie za prezent na Święta?

Jak w temacie.
Jeste bardzo ciekaw, ponieważ dla wszystkich mam pomysł na prezent, ale z prezentem dla mamy głowie się od 2 tygodni.
Może Wy mi coś podsuniecie.
Pozdrawiam.

02.12.2005
20:41
[2]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

nic

02.12.2005
20:46
smile
[3]

Weakando [ Senator ]

Najprawdopodobniej suszarkę do włosów. Obecna już ledwo co żyje a widziałem niezłe w promocji :)
Możesz kupić jakąś płyte CD z dobrą muzyką jaką Twoja mama lubi. Jakiś film, książke, zestaw kosmetyków.

02.12.2005
20:51
smile
[4]

Ellanel [ Konsul ]

Ja pewnie kupie CD z utworami, które lubi. :)

02.12.2005
20:58
[5]

Mortan [ ]

W zeszlym roku kupilem The best smooth jazz ever vol1. ( 4 cd za ok 50 zl), w tym roku nie wiem jeszcze, ale dla ojca mam juz prezent 20 płyt audio:-)

02.12.2005
21:09
[6]

toolish [ Kill 'Em All ]

Jak co roku kupuję pod choinkę prezenty dla moich rodziców i mojej siostry.

W tym roku: tato dostanie model samochodu Toyoty, bo sobie niedawno podobna kupil, będzie sie ładnie komponować (hehe..), mama co Ciebie interesuje książkę "365 obiadów" Lucyny Ćwierczakiewioczwej (ponoc świetna), a moja siostra "11 minut" Coelho + dla każdego jakieś słodycze :)

B. lubie robić prezenty moim bliskim.

02.12.2005
21:18
[7]

Azorsky [ Konsul ]

Moherowy berecik

02.12.2005
21:22
[8]

.:VeGo:. [ Dragon ]

e portfel , bo jej sie rozwalil

02.12.2005
21:25
smile
[9]

karola-a [ Konsul ]

Składanke Pozytywne wibracje 7 [którą zaraz jej pewnie podwine:)]
Ogromnie i cieplutkie kapcie z H&Mu

A mój tata
Kredke Do piegów lancome
Nowy zpach prady
Złote przeboje Franka Sinatry
Soundrack z American Bauty
"Diabeł ubiera się u prady"- nie mam pojęcia kto napisał:)
I jakiś tam upatrzony zegarek diesla

02.12.2005
21:27
[10]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

Karola możesz dać fotke tych kapci? : )
Fajny prezent w sumie.

02.12.2005
21:33
[11]

karola-a [ Konsul ]

Nie moge bo nie mam zajdź do H&Mu i zobacz. Kosztują 39,90-49,40 i wygladaja jak zrobione z poduszki, a że moja mam sama sie zadeklarowala ,że takie chce i wiem ,ze marznie w nogi to jej kupie.

Jest mnóstwo wzorów, także dopasowanych i skompletowanych z piżamami

02.12.2005
21:45
[12]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

To super!
O takie coś chodziło.
W jakiej cenie taki komplecik z piżamką ? : )
Mam nadzieje że w Poznaniu w H&M będą ;(

02.12.2005
21:45
smile
[13]

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]

^JUNKERS^ --> kup mamie krem na zmarszczki (będzie wniebowzięta) ;) A na poważnie to możesz jej kupić np. Need for Speed: most Wanted :P

02.12.2005
21:52
[14]

karola-a [ Konsul ]

Nie mam pojęcia. W poznaniu napewnon będą [dział z bielizną i piżamami]. Kapcie ok 39 i piżama 59

02.12.2005
21:58
smile
[15]

Deepdelver [ aegnor ]

^JUNKERS^ --> podaruj mamie King-Konga, którego wygrałeś (gratz :D). Pograsz sobie tak czy siak a i kasę zaoszczędzisz. ;)

02.12.2005
22:09
[16]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

WYGRAŁEM KING KONGA? :D
POWAŻNIE?
LOLOLOLOLO :D

02.12.2005
22:11
[17]

magister blokers [ Konsul ]

perfumy - tylko trzea wiedziec jakie

02.12.2005
22:12
[18]

Mogur [ Joga Burito ]

Stringi...

02.12.2005
22:27
smile
[19]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Dla mamy jakąś płytkę ze spokojnymi kawałkami, a tacie też pewnie jakąś płytę no i jakąs duperelę typu pióro czy coś.

02.12.2005
22:28
smile
[20]

Kumavan [ child of KoRn ]

Mamie kupię 512 ramu do duala, a tacie hmm... chyba nowe, ciche chłodzenie na procka. Myślę że takie przedmioty bardzo przydadałyby się w rodzinie :]

A na serio mamie zakupuję czajniczek do parzenia herbaty :)

02.12.2005
22:34
[21]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

Mogur -< Kup staremu takie coś, i grzecznie porszę żegnaj.

02.12.2005
22:34
[22]

Werter_ [ Konsul ]

ja się uczę origami, bierze mnie już cholera, ale mam w planie złożyć coś ładnego i skomplikowanego w ramach prezentu, do tego dorzucę książkę.

02.12.2005
22:38
[23]

Rewolucjonista [ ]

Nic, ale uważam, że w te święta dobrze sprzedadzą się wibratory z napędęm atomowym.

02.12.2005
22:38
[24]

Mehisto [ Pretorianin ]

nic

02.12.2005
22:49
smile
[25]

Mogur [ Joga Burito ]

ALe ludzie...nie macie wiekszych zmartwien tylko pytanie innych uzytkownikow co kupuja swojej matce na swieta ?:| pomyslcie troche... ;/

02.12.2005
22:50
[26]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Ja tam już dawno kupiłem książkę. Dla siostry za to nie mam najmniejszego nawet prezentu... nawet jej życzeń nie złoże...

02.12.2005
22:52
[27]

^JUNKERS^ [ 126 p ]

Mogur -> Pomyśl czasem co piszesz.

02.12.2005
22:56
[28]

Deemon [ Whazuuup ]

Mogur -----> nie nasza wina ze matka cie zle wychowala

02.12.2005
22:56
smile
[29]

Janczes [ You'll never walk alone ]

jakies fajne perfumki.... niczego lepszego nie moge wymyslec

02.12.2005
23:25
smile
[30]

Pisuar 69 [ Pretorianin ]

Poradnik pt. "Etyczny hacking".

02.12.2005
23:51
[31]

Promyk [ Sylwester B. ]

Sfinansuję jej Sylwka w ciekawym miejscu... o czym jeszcze nie wie...

03.12.2005
00:56
[32]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Nic co będzie związane z codziennością......

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.