GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką drukarke?

02.12.2005
19:02
[1]

---->hey_lin<---- [ Centurion ]

Jaką drukarke?

Witam.Mam problem z wybraniem drukarki może ktoś z was wie jaką mam wybrać drukarke
ale żeby miała skaner.


Z góry dziękuje.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.