maij [ Mateusz z Zadupia ]
Wasze zdjęcia z Gran Turismo 4. Macie jakieś ciekawe??
Jeśli nie wiecie jak je zapodać na PieCa to już mówie. Wybieracie ciekawą brykę, dajecie Photo Travel, Photo Drive. Potem robicie zjęcie i do portu USB w konsoli wsadzacie Pendrive lub MP3 z możliwością przenośnego dysku. Zapisuje nie na memory cardzie tylko na Pen drivie, następnie na komp i gotowe:)
maij [ Mateusz z Zadupia ]
next one Ford GT40 LM car specII