GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wasze zdjęcia z Gran Turismo 4. Macie jakieś ciekawe??

02.12.2005
18:34
[1]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

Wasze zdjęcia z Gran Turismo 4. Macie jakieś ciekawe??

Jeśli nie wiecie jak je zapodać na PieCa to już mówie. Wybieracie ciekawą brykę, dajecie Photo Travel, Photo Drive. Potem robicie zjęcie i do portu USB w konsoli wsadzacie Pendrive lub MP3 z możliwością przenośnego dysku. Zapisuje nie na memory cardzie tylko na Pen drivie, następnie na komp i gotowe:)

02.12.2005
18:36
[2]

maij [ Mateusz z Zadupia ]

next one Ford GT40 LM car specII

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.