BuźkaMaster [ Pretorianin ]
zegarynka
witam all !!
pytanko.....jaki jest numer do zegarynki:/??
BuźkaMaster [ Pretorianin ]
.......................
Tomus665 [ Legend ]
92-26

E_G300 [ Konsul ]
<------------------
reds23 [ redsov ]
minely czasy gdy na jedna kamienice przypadal jeden zegarek ;)

pajkul [ Generaďż˝ ]
zegarynka.exe
<-----
pikolo [ Konsul ]
kurde ...chyba juz niema zegarynek