GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zworki - problem

02.12.2005
16:36
smile
[1]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Zworki - problem

No coz bawie sie z tymi bzdetami a tu nadal mi nie czyta 2 hd 80(mam i szt 2) dysk1 z winkiem mam na master 2 na slave (zamiast 80 czyta 30) a dvd na cs. Jak mam to g****o ustawic zeby mi czytalo cala powierzchnie hd? Aha serwice bestcom a dyski to 2 baracudy zas plyta asrock k7vt4a+

02.12.2005
16:42
smile
[2]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Bardzo prosze o szybka pomoc.

02.12.2005
16:48
smile
[3]

Widzący [ Senator ]

?? Czy każdy dysk widzi jako część, czy tylko jeden? Zamień miejscami (master/slave), zmień kanały IDE, podłącz na osobnych kanałach IDE. Czy nie masz drugiej zworki ograniczajacej pojemność?

02.12.2005
16:50
smile
[4]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

1 dysk czyta caly a w drugim tylko 30 gb

02.12.2005
16:55
smile
[5]

Widzący [ Senator ]

qweks-> sprawdź czy nie został tak sformatowany, najłatwiej FDISKIEM lub PartitionMagickiem.
Jeżeli nie masz dojscia do systemu to w BIOSie sprawdź jak są wykrywane. Jeżeli BIOS widzi 80 to najprawdopodobniej masz partycje tylko na 30. Jeżeli BIOS widzi 30 to masz zablokowany napęd (najczęściej przez drugą zworkę).

02.12.2005
17:04
[6]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Sek w tym ze nie widzi 80 tylko 30 totez probowalem pozostawic dvd bez zworka ale wyskakiwal blad przy uruchomieniu o braku powyzszego.

02.12.2005
17:08
[7]

Widzący [ Senator ]

Nawet jak podłączysz go samotnie jako master/single to w BIOSIe widzi tylko 30?

Jeżeli tak jest to poszukaj u Seagate narzędzi do przełączania dysków w tryb rozszerzony.

02.12.2005
17:13
[8]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

O to widze glebszy problem:P

02.12.2005
17:34
[9]

o^scar^^ [ GRWD ]

Prawdopodobnie masz zworke ustawiona na ograniczenie...
Miałem taki sam problem: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4401707
IMO Niestety pliki są utracone lecz da się coniektóre odzyskać...

02.12.2005
18:29
[10]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

U mnie takie latwe rozwiazanie nie jest :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.