...: pluto :... [ Centurion ]
jazda po dropsach
ale kolesie maja loty haha no niemoge

_nyx_ [ !!!!!!!!!!!!!!1111111111 ]
To twoi koledzy z gimnazjum?
żenujące
Grand [ The One And Only ]
Żal mnie ogarnoł
wolkov [ |Drummer| ]
No typowe debile - włoski lekko na żel, dropsik i heja na densy w piątek/sobota :/

Gaara [ Generaďż˝ ]
już ciągnę :P
QrKo [ ]
[']
Tak sie to zaczyna...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 16:36:57]
Amadeusz ^^ [ tool ]
_nyx_ - po co od razu atakujesz i obrażasz?
Co do filmiku... Padłem na ziemię gdy go zobaczyłem :P

Gaara [ Generaďż˝ ]
ale bajer ;) musze se kiedyś taką impre urządzić :D:D:D ale będzie jaaaaazda ]:->

steward [ Narew Ostrołęka ]
LOL, chłopaki się nabijają z 'dropsiazy' a wy myślicie że to oni się ućpali

Cysio88 [ Generaďż˝ ]
albo dobry towar albo duża.......finezja.....tak czy siak dobre..... :D
AIRBAND [ Pretorianin ]
Widziałem to już........Dobre :D
o^scar^^ [ GRWD ]
O LOOOOL :D Dobre! :D
McClanesHungOver2 [ Konsul ]
Dobra jazda musiała być heh.

|kszaq| [ Ethan Hunt ]
<--------------------------

Dziki 10 [ Pigmej ]
Nie no...kolesie wymiatają!!!

D:-->K@jon<--:D [ Żubr z puszczy ]
RotFL
tygrysek [ behemot ]
taka jazda to po tiktakach chyba ...
kicz wali od kolesi

Stachu_PL [ Konsul ]
<------------

Gaara [ Generaďż˝ ]
to czo? kto do mnie na impre po dropsach wpada :D:D:D
Kyahn [ Kibic ]
Bzdura, chłopaki chyba w życiu nie widzieli nikogo na "dropsach".
Tygrysek ma rację, chyba za dużo Tic-Tac'ów zjedli

.:VeGo:. [ Dragon ]
dobr na maxa, smiechu warte haha

EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]
zenada
Michlos [ ! - C - O - O - L - ! ]
po dropsach to predzej by ich zwiesiło a nie takie cos :/
Loczek [ El Loco Boracho ]
bieda... to jest prawdziwa jazda po dropsach! :D

eJay [ Gladiator ]
<----

Zalogowany [ Niezalogowany ]
Hehehehe jacy kolesie :D
Łyczek [ Henry 14 ]
Są ludzie i parapety...

stanson_ [ Manieczki ]
goście albo robią sobie jaja albo zażyli jakiś dziwny specyfik, po dropsach nie ma się takiej jazdy.
Poza tym - żałosne.

Raziel [ Action Boy ]
po dropsach nie ma się takiej jazdy
ooo ja to ty wieszzzz, ale szpaaaaaannnnn
Mistrz Giętej Riposty [ Zrób koledze naleśnika ]
Dobrze, ze znalezli sie wsrod nas znawcy efektów podropsnych, zylbym w niewiedzy!
To drugie z gabberem lepsze. Adik z kumplem znaczy sie.
Rintintin [ Konsul ]
Co za debile tak moge to skomentowac co w tym smiesznego jest ? 2 oslow robi wygibasy robia zeza i stekaja i jeden przywdzial stroj od taty policjanta.I wygladaja jak by co piatek do remizy na disco polo chodzili :).Wsumie dobry material do faktu moze jakas afere by z tego zrobili syn policjanta po narkotykach czy cos takiego :) pewnie mozna zarobic kilka stow za material na artykul :).
.:VeGo:. [ Dragon ]
Zna ktos może nazwe utworku z filmu ktory zapodal Loczek ??

...NathaN... [ The Godfather ]
beznadzieja

grzesiek16 [ Feluś ]
Matoły :]
Hans87 [ Konsul ]
to sa debile a nie jazda po dropsach
stanson_ [ Manieczki ]
Raziel --> tak, wiem i wcale nie szpanuje, nieraz w mlodosci probowalem.

Beaverus [ Bounty Hunter ]
.:VeGo:. - jest to piosenka : Party Animals - Have You Ever Been Mellow (Thunderdome-Edit)
a co do filmikow to wlasnie ten 2 jest o wiele lepszy i weselszy :)

kurzew [ The Road Warrior ]
bieda!!!!
QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]
stanson - Szpanujesz, bo nikt Cię o twoją radę nie prosił, ale dzięki że nas oświeciłes.

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Ten drugi ma takie troche gejowskie odruchy

cioruss [ oko cyklopa ]
QQuel , Raziel -> sugerujecie, ze komentarz teoretyka jest bardziej wartosciowy?

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]
Where is my drops??? :)

cronotrigger [ Rape Me ]
buhahahah drugie dobre ;D
Deepdelver [ aegnor ]
Wyglądają mi na parę.
I te ich dialogi: "....i.......i.......i....."

DKAY [ Generaďż˝ ]
He he dobre zwłaszcza 2. A pierwsze też szyderka niezła z techno parties:)

muflon123 [ ]
spoko idzie się pośmiać
Gaara [ Generaďż˝ ]
2 lepszy ;)

Buby [ Rangers Lead The Way! ]
dla mnie żenada...
McClanesHungOver2 [ Konsul ]
stanson_ >>>co ty pierdolisz!? Musiałeś jeść jakieś lewe pixy.
stanson_ [ Manieczki ]
McClanesHungOver2 --> "nie wydaje mnie sie"

Deton [ Pretorianin ]
policjant niezły
Soll [ Protagonista ]
Takie "se"...

guzol [ Juventus Turyn ]
Zenujace dno
oooololo [ d0b3rmAn!? ]
<lol2> hahahhqahahahha

barteqq [ Konsul ]
zal...
halski88 [ Superbohater ]
sux
barteqq [ Konsul ]
www.zal.com.pl

Adamss [ -betting addiction- ]
Trochę prymitywne, ale mnie rozśmieszyło :).

Chupacabra [ Senator ]
glowy maja uzkodzone,a niedropsy. Sie gimnazjum bawi,mw domku , jak rodzicow nie ma

gacek [ Boat Town ]
A widzieliście przed chwila to badziewie na polsacie. Jak panowie ze Złotowa zjadaja kupę , że tak ładnie sie wyrażę. To jest dopiero chore

E_G300 [ Konsul ]
<----
aha nie powinniśmy się z czegoś takiego śmiać ;]

piotr w. [ El Mariachi ]
mi się chce śmiać z "jazd" jakie oni mają w bani(chyba mają styropian zamiast mózgu)..... oni nawet pewnie nie wiedzą jak wygąda kułeczko.
graf_0 [ Nożownik ]
jak patrze na taką twórczość to uważam że kamery internetowe powinny byc zakazane :)