E_G300 [ Konsul ]
gg -----> pytanie ?
Witam.
Czy jest jakiś program do gadu-gadu, żeby sprawdzał kto jest na niewidocznym ?
Z góry dziękuje.

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Z tego co pamiętam w pakiecie PowerGG masz taka wtyczkę o nazwie Inwigilator.

Gaara [ Generaďż˝ ]
nom... ale nie każdemu PGG działa :P
OzOr [ Wrocław ]
Inwigilator juz od dawna nie dziala... GG cos zrobilo ze nie widac... A Co Kobieta sie przed Toba Chowa?:)
shabso [ Trane ]
działa wam gg , bo mi nie ...
OzOr [ Wrocław ]
u mnie wszystko ok...
pajkul [ Generaďż˝ ]
Nie wiem.
pajkul [ Generaďż˝ ]
Aha... GG działa mi normalnie.

SebNET [ XviD FAN ]
Po to wymyslono funkcje "Niewidoczny" w komunikatorach, zeby dana osoba mogla sie ukryc, wiec raczej zaden progs nie da Ci mozliwosci jej podgladania.

E_G300 [ Konsul ]
Wie ktoś ??
o^scar^^ [ GRWD ]
SebNET akurat tu się mylisz ponieaz powergg dawało taką możliwość... choć teraz niedziała ;)
razjel [ Junior ]
wjećejak pszejść łentika w x menie 2 wolwerajn erenge?
o^scar^^ [ GRWD ]
razjel -> prowokacja czy pomyłka?