GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

gg -----> pytanie ?

02.12.2005
16:11
[1]

E_G300 [ Konsul ]

gg -----> pytanie ?

Witam.

Czy jest jakiś program do gadu-gadu, żeby sprawdzał kto jest na niewidocznym ?

Z góry dziękuje.

02.12.2005
16:15
smile
[2]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Z tego co pamiętam w pakiecie PowerGG masz taka wtyczkę o nazwie Inwigilator.

02.12.2005
16:23
smile
[3]

Gaara [ Generaďż˝ ]

nom... ale nie każdemu PGG działa :P

02.12.2005
16:30
[4]

OzOr [ Wrocław ]

Inwigilator juz od dawna nie dziala... GG cos zrobilo ze nie widac... A Co Kobieta sie przed Toba Chowa?:)

02.12.2005
16:57
[5]

shabso [ Trane ]

działa wam gg , bo mi nie ...

02.12.2005
16:59
[6]

OzOr [ Wrocław ]

u mnie wszystko ok...

02.12.2005
17:00
[7]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Nie wiem.

02.12.2005
17:00
[8]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Aha... GG działa mi normalnie.

02.12.2005
17:04
smile
[9]

SebNET [ XviD FAN ]

Po to wymyslono funkcje "Niewidoczny" w komunikatorach, zeby dana osoba mogla sie ukryc, wiec raczej zaden progs nie da Ci mozliwosci jej podgladania.

02.12.2005
17:05
smile
[10]

E_G300 [ Konsul ]

Wie ktoś ??

02.12.2005
17:26
[11]

o^scar^^ [ GRWD ]

SebNET akurat tu się mylisz ponieaz powergg dawało taką możliwość... choć teraz niedziała ;)

02.12.2005
17:36
[12]

razjel [ Junior ]

wjećejak pszejść łentika w x menie 2 wolwerajn erenge?

02.12.2005
17:46
[13]

o^scar^^ [ GRWD ]

razjel -> prowokacja czy pomyłka?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.