mozdzek14 [ Marszałek ]
Klawiatura
Mam problem :
zamiast y mam z , a zamiast y - z ...
Co może być przyczyną ??
Łysack [ Mr. Loverman ]
ctrl + shift
kil69 [ Generaďż˝ ]
Na dole w prawym rogu masz "PL" wejdz tam i zmień na polski programista i powinno działać a

Łysack [ Mr. Loverman ]
a tak si pisye jak si wciđnie ctrl * shift. proste jak drut

mozdzek14 [ Marszałek ]
Dzięki --> wcześniej się skapłem ;)