GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Klawiatura

02.12.2005
15:46
[1]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Klawiatura

Mam problem :
zamiast y mam z , a zamiast y - z ...
Co może być przyczyną ??

02.12.2005
15:48
[2]

Łysack [ Mr. Loverman ]

ctrl + shift

02.12.2005
15:49
[3]

kil69 [ Generaďż˝ ]

Na dole w prawym rogu masz "PL" wejdz tam i zmień na polski programista i powinno działać a

02.12.2005
15:54
smile
[4]

Łysack [ Mr. Loverman ]

a tak si pisye jak si wciđnie ctrl * shift. proste jak drut

02.12.2005
16:00
smile
[5]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Dzięki --> wcześniej się skapłem ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.