GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z napędem CD-ROM

02.12.2005
15:05
[1]

Dziki Tur [ Konsul ]

Problem z napędem CD-ROM

Mam ASUSa CD-S520/A4 52X. Mój napęd czyta wszystkie cd oprócz tych czystych niezapisanych. Ktoś może wie co jest z nim nie tak ??

Z góry thx za odp.

02.12.2005
15:07
[2]

Narmo [ nikt ]

To normalne przecież. Masz zwykły CD-ROM a nie nagrywarkę więc czyste płyty będzie Ci "czytał" w nieskończoność.

02.12.2005
15:10
[3]

MarcinRegin [ Generaďż˝ ]

Zadam podchwytliwe pytanie, jak ma czytać niezapisane? Sam coś wymyśli?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.