GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Knopix !! Potrzebuje pomocy !!

02.12.2005
13:25
smile
[1]

milo112 [ Legionista ]

Knopix !! Potrzebuje pomocy !!

Witam mam taki problem bardzo potrzebuje knopixa(linuxa statującego z płytki), ściągnołem ostatnio knopixa w wersji 3.9 praktycznie najnowsza no i wszstko ok nagrałęm na płytke bez problemów. Wyłanczam kompa i wkładam płyktke, oczywiście mam ustawione że najpierw pownien czytać płyte, no i niestety nic sie nie dzieje jakby płyta była wogle nie była zbotowana, poprostu dalej wczytuje XP :(( Nie wiem czemu tak robi ?! Wiecie może skąd można ściągnać knopixa może być jakaś starsza wersja ale żeby działał na 100% ? Proszę o PoMoC !!!

02.12.2005
13:26
[2]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

nagrales plik obrazu na plyte? czy wypaliles plyte z obrazu? bo to nie to samo.

02.12.2005
13:40
[3]

milo112 [ Legionista ]

Nie no oczywiście nagrałem płytke z obrazu, i za cholere nie wiem czemu nie działa..

03.12.2005
17:07
smile
[4]

milo112 [ Legionista ]

To jak zna ktoś jakąś w 100 % sprawną wersje knopixa ??

03.12.2005
17:27
[5]

beo314 [ Konsul ]

Po ściągnięciu obrazu, sprawdź czy jego suma kontrolna się zgadza.

03.12.2005
17:33
[6]

beo314 [ Konsul ]

https://knoppix.7thguard.net/
Zajrzyj tutaj na początek.

A stąd możesz pobrać najnowszą wersję.
https://www.knopper.net/knoppix-mirrors/index-en.html

Upewnij się, czy z płytą jest wszystko w pożądku. Skąd ściągałeś tego knoppixa?
Nie bardzo wiem, co Ci poradzić, nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Knoppix działał na każdej konfiguracji, którą testowałem.

04.12.2005
02:37
smile
[7]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

sciagnij auroxa live :) albo inna dystrybucje ktora sie bootuje z plyty :) knoppix nie jedyny :P ja mam auroxa i ubuntu.... obydwa dzialaja super

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.