GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

zdjęcia miasta Bochnia z początków XXw. i z II wojny światowej

02.12.2005
13:21
smile
[1]

MATTI....S [ Konsul ]

zdjęcia miasta Bochnia z początków XXw. i z II wojny światowej

Witam was, potrzebuje zdjęcia miasta Bochnia z początków XX w. i z II wojny światowej .
Więcej nie mam co się rozpisywać
z góry dzięki

02.12.2005
13:22
[2]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

tu cos masz...ale niezbyt duzy format...za to jest tego troche ;]

02.12.2005
13:25
[3]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Poszukaj trochę na google.pl i bochnia.com.pl

02.12.2005
13:28
[4]

MATTI....S [ Konsul ]

snopek9 ---> dzięks :)
mozdzek14 --->na google szukałem :| ale na bochnia.com.pl nie :P

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.