GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wieś tańczy i śpiewa

02.12.2005
11:45
smile
[1]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Wieś tańczy i śpiewa

I jeździ tym:

02.12.2005
11:47
[2]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

hehe...doooobre - cos jak nasz wiejski-tuning:))

02.12.2005
11:53
smile
[3]

Tomus665 [ Legend ]

Hmm co z tym autem wdg. Was jest niby nie tak ??

02.12.2005
11:53
[4]

r_ADM [ Konsul ]

niektorych samochodow to poprostu szkoda.

te skrzydla na pol metra sa niezle...

02.12.2005
11:55
smile
[5]

Amadeusz ^^ [ tool ]

To jakiś żarcik :O?

02.12.2005
11:55
smile
[6]

wysiu [ ]

Wypas:)

02.12.2005
11:57
smile
[7]

Amadeusz ^^ [ tool ]

Holy f***... A może to zlot na najbardziej tandetny samochód roku?

02.12.2005
11:59
smile
[8]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Wing Commander się kłania ;)))

To chyba wytwory Japończyków a oni nie są normalni :P

02.12.2005
12:11
[9]

Mack5 [ The Forsaken One ]

Na całym zlocie raptem 7 Nissanów R-34, kurcze widać, że się ich już nie robi, a tu na R-35 przyjdzie nam czekać jeszcze do 2007 roku. Ehh.

02.12.2005
12:14
smile
[10]

ILEK [ Plugawy Karzełek ]

Tomus---->ten wyciagniety dziob...to samochod ma byc na nie F-16:)))

02.12.2005
12:14
smile
[11]

Ines [ Ines ]

Czy to jakas spycharka czy cos w tym rodzaju (do odsniezania na przyklad)? ;P

02.12.2005
12:15
[12]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

Albo ten? Co z nim nie tak? Mi sie podoba

02.12.2005
12:16
smile
[13]

Tomus665 [ Legend ]

ILEK --> w porównaniu do innych " stworów " to autko wygląda wdg. mnie jak najbardziej normalnie czy tak przypadkiem nie wyglądał jakiś Bugatti ??

02.12.2005
12:16
[14]

bone_man [ Powered by ATI ]

Nikt nie ma wrażenia, że zdjęcie, które zamieścił Amadeusz to fotomontaż?
Te rury wydechowe (?) wyglądają, jakby w paintcie były dodane.

Ogólnie samochody wyglądają strasznie :/

02.12.2005
12:25
smile
[15]

MAROLL [ United Offensive ]

Co to za traktory ?

02.12.2005
13:26
smile
[16]

QrKo [ ]

Niektóre wprost jak bryczki z Carmagedoona :)

Ale kilka fajnych autek jest...

02.12.2005
13:43
[17]

kns3k [ Pretorianin ]

A moze przyjzyjcie sie dokladniej a zauwazycie, kto jeszcze nie zauwazyl, ze to FAKE. PHOTOSHOP zapewne ;p

02.12.2005
13:55
smile
[18]

Sqlim [ Konsul ]

lol. fake?;] nie powiem zeby to co zobaczylem bylo normalne, ale imo fake to nie jest, bo przerobic tak doskonale tyle zdjec to trzeba miec duzo umiejetnosci i raczej czasu tez;]

02.12.2005
13:59
[19]

kns3k [ Pretorianin ]

uwierz, ze wcale wiele nie trzeba, bawilem sie dokladnie w to samo, tyle ze moje przerobki na samochodach nie byly az tak radykalne,

02.12.2005
14:20
[20]

.:::*BRYLO*:::. [ Chor��y ]

Było :P

02.12.2005
14:37
[21]

Charon86 [ Pretorianin ]

Jak lubię fajne bryki tak te wołają o pomstę do nieba

02.12.2005
14:41
[22]

Grand [ The One And Only ]

Chciałbym miec tego wieśniackiego 3000gt albo 300zx

02.12.2005
15:03
[23]

Werter_ [ Konsul ]

to fotki zdaje się z Hong-Kongu, a nie od dzisiaj wiadomo, że azjaci to dziwni ludzie.

02.12.2005
15:07
[24]

Werter_ [ Konsul ]

e, albo z Japonii, nie popatrzyłem nawet na adres strony.
swoją drogą, to w Japonii obowiązuje lewostronny ruch?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.