
gladius [ Óglaigh na hÉireann ]
Wieś tańczy i śpiewa
I jeździ tym:
ILEK [ Plugawy Karzełek ]
hehe...doooobre - cos jak nasz wiejski-tuning:))

Tomus665 [ Legend ]
Hmm co z tym autem wdg. Was jest niby nie tak ??
r_ADM [ Konsul ]
niektorych samochodow to poprostu szkoda.
te skrzydla na pol metra sa niezle...

Amadeusz ^^ [ tool ]
To jakiś żarcik :O?

wysiu [ ]
Wypas:)

Amadeusz ^^ [ tool ]
Holy f***... A może to zlot na najbardziej tandetny samochód roku?

Bramkarz [ brak abonamentu ]
Wing Commander się kłania ;)))
To chyba wytwory Japończyków a oni nie są normalni :P
Mack5 [ The Forsaken One ]
Na całym zlocie raptem 7 Nissanów R-34, kurcze widać, że się ich już nie robi, a tu na R-35 przyjdzie nam czekać jeszcze do 2007 roku. Ehh.

ILEK [ Plugawy Karzełek ]
Tomus---->ten wyciagniety dziob...to samochod ma byc na nie F-16:)))

Ines [ Ines ]
Czy to jakas spycharka czy cos w tym rodzaju (do odsniezania na przyklad)? ;P
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Albo ten? Co z nim nie tak? Mi sie podoba

Tomus665 [ Legend ]
ILEK --> w porównaniu do innych " stworów " to autko wygląda wdg. mnie jak najbardziej normalnie czy tak przypadkiem nie wyglądał jakiś Bugatti ??
bone_man [ Powered by ATI ]
Nikt nie ma wrażenia, że zdjęcie, które zamieścił Amadeusz to fotomontaż?
Te rury wydechowe (?) wyglądają, jakby w paintcie były dodane.
Ogólnie samochody wyglądają strasznie :/

MAROLL [ United Offensive ]
Co to za traktory ?

QrKo [ ]
Niektóre wprost jak bryczki z Carmagedoona :)
Ale kilka fajnych autek jest...
kns3k [ Pretorianin ]
A moze przyjzyjcie sie dokladniej a zauwazycie, kto jeszcze nie zauwazyl, ze to FAKE. PHOTOSHOP zapewne ;p

Sqlim [ Konsul ]
lol. fake?;] nie powiem zeby to co zobaczylem bylo normalne, ale imo fake to nie jest, bo przerobic tak doskonale tyle zdjec to trzeba miec duzo umiejetnosci i raczej czasu tez;]
kns3k [ Pretorianin ]
uwierz, ze wcale wiele nie trzeba, bawilem sie dokladnie w to samo, tyle ze moje przerobki na samochodach nie byly az tak radykalne,
.:::*BRYLO*:::. [ Chor��y ]
Było :P
Charon86 [ Pretorianin ]
Jak lubię fajne bryki tak te wołają o pomstę do nieba
Grand [ The One And Only ]
Chciałbym miec tego wieśniackiego 3000gt albo 300zx
Werter_ [ Konsul ]
to fotki zdaje się z Hong-Kongu, a nie od dzisiaj wiadomo, że azjaci to dziwni ludzie.
Werter_ [ Konsul ]
e, albo z Japonii, nie popatrzyłem nawet na adres strony.
swoją drogą, to w Japonii obowiązuje lewostronny ruch?