GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z drukowaniem w Adobe Reader

02.12.2005
08:51
smile
[1]

deTorquemada [ Alone Wolf ]

Problem z drukowaniem w Adobe Reader

Wlasnie chce wydrukowac kserowki w pdfie na cwiczenia i nie wiem czemu ale w AR strony wychodza mi zielone z bardzo zla jakoscia. Da sie to przestawic na czarny ? Sprawdzalem na doc jakas strone testowa tusz jest wiec nie rozumiem. Help ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.