GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Battlefront II - HELP!

02.12.2005
07:10
smile
[1]

Kiler64 [ Legionista ]

Battlefront II - HELP!

Zainstalowałem sobie moje Star Warsy (Battlefront II). Gdy chcę odpalić grę pokazuje mi się takie okienko (cytuje)
"Conflict with Disc Emulator Software detected. See https://www.securom.com/emulation_detected for more details."

Wyżej wymieniona strona dużo mi nie pomaga :(
Plz, pomóżcie ! Piszcie wszystko co wiecie jak moge odpalić grę.

02.12.2005
07:24
[2]

legrooch [ Legend ]

Masz zainstalowany alcohol/daemon tools albo clonecd. Dlatego.

02.12.2005
13:04
[3]

Kiler64 [ Legionista ]

Ale ja właśnie odpalam gre z Demon Tools bo mam jej obraz w formacie "mdf". Inaczej chyba nie odczytam obrazu płyty.

02.12.2005
13:14
[4]

MAROLL [ United Offensive ]

O stary jak piracisz to twoj problem ;)

02.12.2005
13:31
[5]

Kiler64 [ Legionista ]

A kto tu nie piraci na tym forum?? :) Trzeba sobie jakoś radzić jak kaski nie ma :P

02.12.2005
13:38
[6]

Narmo [ nikt ]

Kiler64 --> Może każdy, a może prawie nikt. Ale lepiej się nie wychylać. Pomocy na ten temat musisz poszukać gdzieś indziej.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.