
Kiler64 [ Legionista ]
Battlefront II - HELP!
Zainstalowałem sobie moje Star Warsy (Battlefront II). Gdy chcę odpalić grę pokazuje mi się takie okienko (cytuje)
"Conflict with Disc Emulator Software detected. See https://www.securom.com/emulation_detected for more details."
Wyżej wymieniona strona dużo mi nie pomaga :(
Plz, pomóżcie ! Piszcie wszystko co wiecie jak moge odpalić grę.
legrooch [ Legend ]
Masz zainstalowany alcohol/daemon tools albo clonecd. Dlatego.
Kiler64 [ Legionista ]
Ale ja właśnie odpalam gre z Demon Tools bo mam jej obraz w formacie "mdf". Inaczej chyba nie odczytam obrazu płyty.
MAROLL [ United Offensive ]
O stary jak piracisz to twoj problem ;)
Kiler64 [ Legionista ]
A kto tu nie piraci na tym forum?? :) Trzeba sobie jakoś radzić jak kaski nie ma :P
Narmo [ nikt ]
Kiler64 --> Może każdy, a może prawie nikt. Ale lepiej się nie wychylać. Pomocy na ten temat musisz poszukać gdzieś indziej.