GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mapa do starego dobrego UT

02.12.2005
00:30
smile
[1]

Ellanel [ Konsul ]

Mapa do starego dobrego UT

Witam. Wiem, ze gra jest dosyc stara ale napewno jeszcze ludzie w to graja. Otoz daawno temu gralem w UT na jednej mapie. To byl CTF a sceneria byla jak z filmu Alien. Byla to bardzo wysoka mapa. Wzdluz mapy do flagi wroga mozna bylo sie przedostac przez tunele "szybkiego podrozowania". Podejrzewam, ze ta mapa nosila nazwe CTF-Alien.unr (na pewno nie CTF-AlienS.unr) ale nigdzie nie moge znalesc dzialajacego linku(nawet po potraktowaniu googlami :). Jesli ktos gral kiedys w taka mape i ja posiada to bylbym bardzo wdzieczny o podeslanie na [email protected] lub megaupload itp. Chcepoczuc dawny klimat jednej z najlepszych map CTF w historii(a przynajmniej najklimatyczniejszej dla mnie).

P.S Zwalila mi sie klawiatura( "y" to "z" a "z" to "y") i musialem pisac na ANG klawiaturze.

P.S 2 Z racjii, ze jest pozno pozwole sobie upnac moze dzis moze jutro zeby bylo wiecej osob.

Pozdrawiam.

02.12.2005
00:45
[2]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Zmień układ klawiatury z "polski" na "polski(programisty)". Tyle Ci mogę pomóc :).

02.12.2005
20:06
[3]

Ellanel [ Konsul ]

Jak wspomniałem wcześniej UP'me raz i jedyny raz. Dziękuje

03.12.2005
13:51
[4]

Lukxxx [ Pretorianin ]

mapa nosi nazwe Hall of Gigants i jest w ktoryms z oficjalnych bonuspackow

03.12.2005
13:53
[5]

Lukxxx [ Pretorianin ]

Hall of Giants oczywiscie, przepraszam za blad

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.