Thrud [ Konsul ]
-< czyj ten to stadion ?? >-
kto zgadnie ?
ten nic nie wygra

Thrud [ Konsul ]
kurde zapomnialem czegos
Yanek [ Paprykarz ]
Kolportera? Ten nowy?
Loczek [ El Loco Boracho ]
Korona?
Loczek [ El Loco Boracho ]
kurde... wyprzedziles mnie, ale nie widzialem twojego posta :]

Thrud [ Konsul ]
to ja sie kurde pytam

Sizalus [ Generaďż˝ ]
patrze kolega Dugarry jakis nerwowy ;)

Yanek [ Paprykarz ]
no to ci kurde odpowiadam..
Loczek [ El Loco Boracho ]
Thrud: no mi to wyglada na stadion Korony Kielce... a w ogole wiesz czy to w Polsce? (jesli tak to na 90% korona :P)

barejn [ Konsul ]
a normalnie taki spokojny...

Thrud [ Konsul ]
Tak to jest Korona
GerardG [ Pretorianin ]
a ten?

Macu [ Santiago Bernabeu ]
Nowa trybuna Wisły. Poza tym masz to napisane...

Janczes [ You'll never walk alone ]
no to od razu skoczyły nam notowania do euro 2012
Loczek [ El Loco Boracho ]
Mały ten stadion w Krakowie... pomyslec ze mistrz Polski :)

Tomus665 [ Legend ]
A to co to jest waszym zdaniem za stadion ?
Loczek [ El Loco Boracho ]
Tomuś bardzo trudno rozpoznać ale wyglada na stadion Leszka :]
maciek_ssi [ Electroma ]
Tomus ---> jagiellonia?
Loczek [ El Loco Boracho ]
ee.... Lech to nie jest, duzo za małe... nie spojrzałem na wielkości trybun tylko pierwsze wrażenie - reflektory :P
Tomus665 [ Legend ]
Loczek --> oczywiście , że stadion KOLEJORZA
maciek --> up
Loczek [ El Loco Boracho ]
ale sprzed budowy nowej trybunki (dlatego myslalem ze jednak nie :P)

Loczek [ El Loco Boracho ]
Tomuś: BTW.... Półfinały PP przed nami :)))
Loczek [ El Loco Boracho ]
jeszcze link :)
Optymistyczne spojrzenie na stadion LECHA w przyszlym roku

Tomus665 [ Legend ]
Loczek --> taki stadion i " 4 liga ".
Loczek [ El Loco Boracho ]
skad ten pomysl???
Lech ostatnio jest w czołówce.
wiesław2 [ Generaďż˝ ]
A co to za stadion?
maciek_ssi [ Electroma ]
maracana?

wiesław2 [ Generaďż˝ ]
tak :)

Tomus665 [ Legend ]
Loczek --> to nie mój pomysł ale PZPN ... " 40 mln zadłużenia "
Loczek [ El Loco Boracho ]
Tomus665: mozesz jakies linki podać? :O
przeciez jakis czas temu sie dogadali z PZPN i sytuacja wygladala na stabilną :/

wiesław2 [ Generaďż˝ ]
next :)
wiesław2 [ Generaďż˝ ]

Tomus665 [ Legend ]
Loczek --> nie mów , że nie wiedziałeś ... jedyna szansa to fuzja z kuchenkami.
Zadłużony na 20 mln zł Lech Poznań jest pod ścianą: albo wznowi rozmowy w sprawie fuzji z Amicą Wronki, albo nie dostanie licencji na grę w ekstraklasie. Dziś ujawniamy, jak korzystną ofertę odrzucił "Kolejorz".
O negocjacjach obu wielkopolskich klubów napisaliśmy dwa tygodnie temu - wtedy obie strony temu zaprzeczały. W poniedziałek wieczorem w telewizji WTK prezes Lecha Radosław Majchrzak przyznał jednak, że rozmowy z Amicą "były prowadzone, ale już nie są i za bardzo nie widzę możliwości (ich kontynuowania)". - Rozmowy były, ale mieliśmy rożne zdania co do prowadzenia biznesu - mówi Amiki Arkadiusz Kasprzak.
Dlaczego umowa nie została zawarta? Amica dawała pieniądze na spłatę długów "Kolejorza", ale chciała mieć wpływ na to, jak będą wydawane. Lech, chociaż jego obecne władze miały propozycje pozostania w klubie, nie zgodził się na to. Warto przypomnieć, że przed siedmiu laty Zbigniew Drzymała zrezygnował ze wspólpracy z "Kolejorzem" i później stworzył świetnie prosperujący klub w Grodzisku Wlkp.
Z pierwszej ligi do czwartej?
Według naszych informacji rozmowy Lecha z Amicą były bardzo zaawansowane. Obie strony uzgodniły już m.in., jak wyglądałaby przyszła drużyna, która od nowego sezonu występowałaby na Bułgarskiej pod nazwą Lech Poznań. Składałaby się po części z graczy Lecha i Amiki, a w planach były ciekawe transfery. Piłkarze, którzy nie zmieściliby się w nowym zespole, mieli zostać sprzedani. Pieniądze za nich miały pomóc w spłacie długów.
Rozmowy jednak zostały zerwane, a przed Lechem nie widać nadziei. Jego zadłużenie bowiem wynosi obecnie ok. 20 mln zł, a nie 15 mln, jak do niedawna twierdzili przedstawiciele klubu. Bez spłaty tych długów uzyskanie przez Lecha licencji uprawniającej do gry w ekstraklasie w przyszłym sezonie będzie niemożliwe i tym samym poznański klub podzieli los GKS Katowice, który zbankrutował i... gra obecnie w czwartej lidze.
Amica ma za to inny pomysł, jeśli nie uda się jej mariaż z Lechem: wroniecki klub może rozpocząć negocjacje z innymi mającymi renomę klubami z dużych miast: Pogonią Szczecin, Śląskiem Wrocław czy Widzewem Łódź.
Co daje Amica?
Dlaczego Amice zależy na Lechu? Holding zainwestował w ligową piłkę we Wronkach, bo 10 lat temu to się mu opłacało. Wówczas szef Amiki Jacek Rutkowski chciał wypromować markę w kraju przy pomocy drużyny piłkarskiej. Ten cel zrealizował. Dzisiaj więcej nie da się już osiągnąć.
Wybór padł więc na Lecha Poznań - klub z tradycjami, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i pochodzi z tego samego regionu. Amica docelowo przeznaczałaby na piłkę w Poznaniu ok. 10 mln zł rocznie, czyli mniej niż wydaje obecnie we Wronkach (jej budżet to teraz ok. 13 mln zł). Na początku zastrzyk finansowy byłby jednak poważniejszy, nawet dwukrotnie większy.
Amice zależy teraz na popularyzacji swojej marki w Europie. Może to osiągnąć przez regularne występy w europejskich pucharach, najlepiej w Lidze Mistrzów. O tym, że zrezygnowano z podobnych ambicji we Wronkach, świadczy fakt, że Amica ostatnio regularnie pozbywa się swoich najlepszych piłkarzy.
A co zyska Lech?
Tymczasem nowy zespół w Poznaniu miał być budowany właśnie z myślą o Lidze Mistrzów. Lech jest dla wronieckiego holdingu atrakcyjnym partnerem, bo w Poznaniu bez problemu można w roku uzyskać ok. 10 mln zł z biletów wstępu na stadion. Oddłużony klub walczący o mistrzostwo Polski łatwiej też mógłby znaleźć dodatkowych sponsorów. Według planów, udziałowcem nowej spółki miało też zostać miasto, które wniosłoby do niej stadion przy ul. Bułgarskiej. Klub mógłby zarabiać na wynajmowaniu pomieszczeń pod trybunami. Jeśli doliczyć do tego pieniądze ze sprzedaży praw telewizyjnych i marketingowych oraz zaangażowanie obecnych sponsorów Lecha (firmy Remes i Mróz weszłyby do nowej spółki), poznański klub mógłby się pochwalić rocznym budżetem przekraczającym 30 mln zł. A to postawiłoby go w czołówce polskiej ekstraklasy (dla porównania: roczny budżet Wisły Kraków to 25 mln zł).
Co na to miasto? Wiceprezydent Maciej Frankiewicz: - Nic mi nie wiadomo o rozmowach Lecha z Amicą...
Wczoraj usiłowaliśmy porozmawiać z którymkolwiek z członków zarządu Lecha i zapytać ich, dlaczego odrzucili ofertę z Wronek. Wiceprezes Radosław Sołtys zaproponował spotkanie, ale w czwartek. Prezes Radosław Majchrzak nie odbierał telefonu.
źródło: gazeta.pl
Loczek [ El Loco Boracho ]
czyzby Feyenord :D
Tomus665 [ Legend ]
De Kuip