GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do studentów przebywających w gliwicach

01.12.2005
22:18
[1]

Bri [ Konsul ]

Pytanie do studentów przebywających w gliwicach

Jak w temacie
Wie ktoś jaka konferencja odbywa się lub dopiero co się skończyła w Gliwicach dotycząca jakiegoś pisarza (prawdopodobnie niemiecko-języcznego), zapewne na jakiejś uczelni (PŚ). O jakiego to pisarza może chodzić nie mogę się doszukać żadnej informacji o tym w sieci.
please help

01.12.2005
22:34
smile
[2]

BIGos [ bigos?! ale głupie ]

strzelam, ze Horst Bienk czy jakos tak

koleś jest z gliwic, pisze po niemiecku i jest tu u nas troche promowany (książki w radiostacji, ulotki, własnie jakies spotkania...)
może to ten.

01.12.2005
22:38
[3]

Werter_ [ Konsul ]

21 - 26 listopada
Spotkania autorskie z Matthiasem Kneipem

30 listopada
Spotkanie autorskie z Ota Filipem

1 - 3 grudnia
Wręczenie Nagrody im. Horsta Bienka w Gliwicach ufundowanej przez Bawarską Akademię Sztuk Pięknych oraz uroczystość 15 rocznicy śmierci Horsta Bienka

02.12.2005
00:01
smile
[4]

Bri [ Konsul ]

Oj chłopaki - dzięki wielkie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.