Bri [ Konsul ]
Pytanie do studentów przebywających w gliwicach
Jak w temacie
Wie ktoś jaka konferencja odbywa się lub dopiero co się skończyła w Gliwicach dotycząca jakiegoś pisarza (prawdopodobnie niemiecko-języcznego), zapewne na jakiejś uczelni (PŚ). O jakiego to pisarza może chodzić nie mogę się doszukać żadnej informacji o tym w sieci.
please help

BIGos [ bigos?! ale głupie ]
strzelam, ze Horst Bienk czy jakos tak
koleś jest z gliwic, pisze po niemiecku i jest tu u nas troche promowany (książki w radiostacji, ulotki, własnie jakies spotkania...)
może to ten.
Werter_ [ Konsul ]
21 - 26 listopada
Spotkania autorskie z Matthiasem Kneipem
30 listopada
Spotkanie autorskie z Ota Filipem
1 - 3 grudnia
Wręczenie Nagrody im. Horsta Bienka w Gliwicach ufundowanej przez Bawarską Akademię Sztuk Pięknych oraz uroczystość 15 rocznicy śmierci Horsta Bienka

Bri [ Konsul ]
Oj chłopaki - dzięki wielkie