GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry sposób aby schudnąć ?

01.12.2005
19:30
[1]

LooZAaK [ Centurion ]

Dobry sposób aby schudnąć ?

Czy macie jakieś dobre rady co do jedzenia, ćwiczeń ?

01.12.2005
19:32
smile
[2]

_Robo_ [ Senator ]

Dwie (a walsniciwie roznia sie nazwami tylko) diety: ŻP i NŻT.

01.12.2005
19:34
smile
[3]

Khelben [ PointGuard ]

_Robo_ --> Jest jeszcze dieta PK.

01.12.2005
19:34
[4]

Novus [ Generaďż˝ ]

ja znam ŻKM!

01.12.2005
19:35
smile
[5]

_Robo_ [ Senator ]

Ale żkm to takie niekulturalne ;)

01.12.2005
19:37
[6]

Novus [ Generaďż˝ ]

a baszek to kulturalnie, Robert?

01.12.2005
20:18
[7]

Las Ca [ focus 12 ]

"Chcesz schudnąć? Nie żryj tyle"

02.12.2005
00:07
smile
[8]

Kam-El [ Generation X ]

ja mam w klasie laski (głupie ale ładne i przede wszystkim szczupłe) które wiedzą dobrze jak schudnąć ... otóż kiedyś był temat jak one to robią ze mają taka figurke, czy one wcale nie jedzą czy co ?? ... i wtedy jedna zagadała oryginalnie ... powiedziała zeby schudnąć należy pozbyć sie apetytu a zeby tego dokonac stwierdziła ze najlepsze na brak apetytu jest amfetamina ... te laseczki są znane u mnie z tego ze lubią sie nawciągać na dyskotekach a potem maja zwałe i nie jedzą prawie wogóle ... osobiście nie pochwalam tego ale co jak co skuteczny sposób ... zresztą po co chudnąć lepiej siebie zaakceptowac takim jakim sie jest i tyle , olac wszyskie problemy i żyć na lajcie ... no chyba ze ktoś sie w drziach nie mieści ;) ...

... i zapamietajcie jeszce kilka złotych myśli:

Kochanego ciałka nigdy za wiele ...

Duże jest piekne ...

Miekka poducha lepiej sie ruc*a, bo przy pchaniu jest lepsza amortyzacja :D ...

Pussy is pussy (by Stifmaster) ...

02.12.2005
00:20
[9]

Cainoor [ Mów mi wuju ]

- dużo biegaj (ew. jazda rowerem)
- chodź na basen
- zdrowo się odżywiaj (zwróć uwage też co pijesz, żadnej coli itp)
- trenuj:

02.12.2005
00:26
[10]

Metafoxor [ Pretorianin ]

Kam-El: widzę, że te "laseczki" zostały stworzone tylko do jednego, bo z ich rozumu pożytku nie będzie żadnego.

Po co chudnąć? Żeby czuć się lepiej i pożyć nieco dłużej.

02.12.2005
00:35
[11]

Kam-El [ Generation X ]

Metafoxor ---> Bardzo dobrze kombinujesz i masz 100% racji ... jest dokładnie tak jak piszesz ale co najlepsze nikomu to nie przeszkadza i jakto mówia "carpe diem" ? ... czy jakos tak ... ;)

02.12.2005
01:09
[12]

Promyk [ Sylwester B. ]

02.12.2005
07:09
[13]

goldenSo [ LorD ]

@Cainoor
I trzeba mieć samozaparcie, od miesiąca sobie wmawiam że tą szóstke zaczne

02.12.2005
08:55
[14]

Metafoxor [ Pretorianin ]

Kam-El: niech tak myślą, mówią i robią nadal. Za kilka lub kilkanaście lat obudzą się z ręką w nocniku: ani szkoły, ani pracy, ani przyjaciół i zdrowie nienajlepsze. Teraz szaleją bo są młode i pięknie. Młodość przemija, piękno z czasem też jakoś zanika i wtedy następuje zderzenie z rzeczywistością. Swego czasu znałem taką nasto-suczkę. Też tylko imprezki, amfa, alkohol. Gdy się ocknęła, to było drugie półrocze ostatniej klasy liceum i nie było już szans na przygotowanie do matury. A takie piękne plany miała! Informatykę pójdzie studiować. Teraz pogina do jakiegoś zaocznego studium "gotowania w sześciu garnkach jednocześnie".

02.12.2005
08:56
smile
[15]

Lucky_ [ Konsul ]

sproboj chodzic spac glodnym, bo potem jak zasniesz to nie bedziesz czul glodu a organizm troche zuzyje. Mozna tez chodzic do szkoly/pracy bez sniadania (kto wczesnie rano jest glodny? Ja chyba nigdy, wiec po co jesc jak sie nie jest glodnym), ale polaczenie tych 2 metod jest trudne :)

02.12.2005
09:39
[16]

Azazell22 [ Civ IV ]

jesli ktos mówi że jak dużo jesz to tyjesz ... nie prawda !

można jeść dowoli ale przy tym trzeba mieć dużo sportu, rowerek, basen, bieganie>, granie w pilke, lub ćwiczenia w domku typu brzuszek, pompki itp i człowiek będzie wyglądal normalnie ..

02.12.2005
09:40
[17]

Azazell22 [ Civ IV ]

a zapomnialem dodac po godzinie 20 staraj się nic juz nie jeść.. ewentualnie jabłko , pomarańcze czy inne takie warzywa lub owoce ..

02.12.2005
09:49
[18]

Belert [ Generaďż˝ ]

Mniej zrec duzo palic , mnie to pomogło.

02.12.2005
10:12
[19]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Może to co napiszę nie będzie zbyt popularne, ale najlepszy sposób na schudnięcie opracowali Niemcy - lekkie jedzenie i dużo ruchu na świeżym powietrzu.

02.12.2005
10:24
[20]

Asmodeusz [ Senator ]

3 dni bez jedzenia (ew. mala bulka zeby wogole dzialac) i troszke mniej wody niz zazwyczaj to -3kg dla mnie :) Przyznaje, ze po 3cim dniu juz musialem sie nazrec bo nie wiem czy 4tego bym wogole wstal, dlatego nie mozna przegiac :)

Do tego przez te 3 dni troszke biegania mialem itp - wypalilem chyba wszystko co mialem :)

02.12.2005
10:33
[21]

ronn [ moralizator ]

Nie wariuj od razu. Odstaw wszystkie slodycze i napoje gazowane. Jedz mniej chleba i od czasu do czasu sie poruszaj. Wystarczy, tylko ze wtedy nie schudniesz w miesiac, a trzeba bedzie troche poczekac. Jedz nie pozniej niz 19.

02.12.2005
10:55
[22]

hermin [ Senator ]

Mniej jeść i tyle :D
albo ranne bieganie

02.12.2005
13:48
[23]

toolish [ Kill 'Em All ]

Po co chudnąć gdy zima za oknami? Jedz ile wlezie i nie przejmuj się, że jesteś tłuściutki. Nie każdy może być chudy, piękny i zdrowy.

02.12.2005
13:56
smile
[24]

Boroova [ Konsul ]

Zacznij uprawiac jakis sport - i nie mam tu na mysli paru pompek codziennie, tylko regularne treningi. Pilka nozna, kosz albo cos innego minimum 3 razy w tygodniu.

Niektorzy moi znajomi oddali sie pasji silowni i z "tluscioszkow" zmorfowali sie w "karczki", waza mniej wiecej tyle samo, tylko ze zamiast tluszczu maja miesnie. Ale nie polecam...

02.12.2005
14:05
[25]

adamis [ Co sie stao? ]

Jeść to co sie je, ale o polowe mniej ;)

02.12.2005
14:15
[26]

MarcinRegin [ Generaďż˝ ]

Jak jesz więcej kalorii niż spalasz to zawsze przytyjesz. Trzeba po prostu ograniczyć jedzenie (ograniczyć, a nie rezygnować hehe), a zwłaszcza węglowodany. Tak więc nie jedz, jak ktoś tu radził, owoców na noc! Kalorie w owocach w prosty sposób przekształcają się właśnie w tkankę tłuszczową. Najlepiej coś z białkiem, sery, mleko, mięso. Głodzenie nie ma sensu bowiem po pewnym czasie i tak trzeba będzie coś zjeść. I wtedy organizm odłoży w nadmiarze zapasy, na wszelki wypadek. I będzie efekt odwrotny. Poza tym ruch to podstawa.

02.12.2005
14:35
smile
[27]

musaidi1111 [ 666 ]

LooZAaK --> ja bym ci poleci jesc jak najwiecej białka i weglowodanow, ale w tym interesie ze trzeba by bylo na silke chodzic wtedy bys sobie wyrobil ciało itp zaczolbys jeszcze wiecej jesc a nie masz zamiar chudnac i co z ciebie puzniej bedzie szkapa ;p

potem zacznij jesc jakies witaminki, aminokwasy, bialko seratkowe i tyle, yo

02.12.2005
14:38
[28]

EG2005_808538100 [ Streetball ]

wystarczy jeść mniej, przed jedzeniem się napić.

A nie sie nabrać lub wogóle nie jeść to niezdrowo.

02.12.2005
14:42
[29]

Charon86 [ Pretorianin ]

Hmb i trening na siłowni. Lepszego sposobu nie znam.

02.12.2005
14:57
[30]

hohner111 [ SORRY FOR MYSELF ]

Jest taki jeden, bardzo bolesny psychicznie, zkaochac sie bez wzajemnosci i to tak mooocnooo...10kg w miesiac poszło...

02.12.2005
15:37
smile
[31]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Najskuteczniejsza jest "Dieta Romana".

Jak za dużo zjesz - przychodzi Roman i oklepuje Ci ryja. :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.