GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ocencie moją mała stronkę

01.12.2005
19:10
smile
[1]

pikolo [ Konsul ]

Ocencie moją mała stronkę

wiem ze nie jest to jakeis niewiadomo co ale starałem się :) tak własciwie to strona jest o mojej druzynie w której gram od połowy wrzesnia.

01.12.2005
19:13
smile
[2]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Wiesz co ?? Zrób więcej jakiejś fajnej grafiki, no i ... takie jakieś to ... niezbyt atrakcyjne, ale przyznam - sam bym takiej nie zrobił ...

01.12.2005
19:16
[3]

pikolo [ Konsul ]

postaram sie dodac wiecej grafy no i oczywiscie jak to powiedziałeś " uatrakcyjnić" :) dz. za szczerosc

01.12.2005
19:20
[4]

Zysio [ Generaďż˝ ]

Hmmm, no niby całkiem całkiem stronka. Nie jest to szczyt profesjonalizmu ale i tak dobra :) Robiłeś to w xhtml? Czy w czym? Bo myślałem ostatnio żeby swoją stronę na coś przerzucić czysty html mnie denerwować zaczyna.

01.12.2005
19:20
[5]

Porucznik Borewicz [ Centurion ]

Nie znam się na tym bo nigdy nie robiłem bloga. Ale co musiałeś zrobić żeby to wyglądało tak jak wygląda, oprócz tego że założyłeś konto? (Bo nie wiem czy rzeczywiście trzeba coś robić?)

01.12.2005
19:25
[6]

yellowfox [ Uśmiechnij się ]

szajsowate

01.12.2005
19:32
[7]

Zysio [ Generaďż˝ ]

To jest z szablonu na jakimś serwisie??? Aaaa myślałem, że to zrobione samemu... :|

01.12.2005
19:37
[8]

pikolo [ Konsul ]

Oczywiscie jest opcja tworzenia strony w html ,tylko tak za bardzo nieznam sie natym :P Załozenie bloga to prosta sprawa wystarczy skleic pare rzeczy i działa. Jednym z elementów "atrakcyjnosci " jest licznik :) znacie moze jakeis inne elementy ktor mozna wprowadzic ??

02.12.2005
12:06
[9]

pikolo [ Konsul ]

dz. za opinie yellowfox :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.