GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy wierzycie w biorytmy?

01.12.2005
19:00
[1]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Czy wierzycie w biorytmy?

U mnie wyszlo ze mam -81 intelektualny na dzien dzisiejszy i jakos faktycznie nie za dobrze mi sie uczy itd. Za to fizyczny mam 99% i w pileczke ladnie smigam :) Cos w tym jest :P

01.12.2005
19:03
smile
[2]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Mnie jak raz wyszlo, ze mam - 110 intelektualny, to nie moglem sie podpisac. Normalnie nie umialem liter. Od tamtego czasu wierze!

01.12.2005
19:04
[3]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Daj linka...

01.12.2005
19:04
[4]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

rothon ---> powaga?

Orlando --> ten biorytm mam na Siemensa ale zaraz Ci cos poszukam.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 19:03:46]

01.12.2005
19:05
[5]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

ten pokazuje mi to samo co komorka ;)

01.12.2005
19:07
[6]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Biorytm fizyczny -94, tendencja spadkowa
W tych dniach stan fizyczny twojego organizmu osiąga najniższe rejestry. Nie powinieneś zmuszać go do pracy ponad siły. Osłabienie i zmęczenie to naturalne stany, które mają stałe miejsce w naszym naturalnym cyklu. Jeśli właściwie o siebie dbasz, osłabienie szybko minie i już wkrótce poczujesz się dobrze.
Biorytm emocjonalny 43, tendencja wzrostowa
Powinieneś być w zupełnie dobrym nastroju. Może nie są to szczyty twoich możliwości, ale z pewnością jest dobrze. Codzienne sprawy nie będą Cię dzisiaj męczyć, a przy odrobinie dobrej woli, nawet zrzędzący szef i wścibska teściowa nie popsują Ci nastroju.
Biorytm intelektualny -54, tendencja wzrostowa
Nie jesteś w najlepszej formie. Nie zdziw się, jeśli proste operacje myślowe zabiorą Ci dzisiaj więcej czasu, niż zwykle. Wszyscy popełniamy błędy, ale części można łatwo uniknąć, znając swoje możliwości w danym dniu. Dlatego skorzystaj z ostrzeżenia i sprawdź dwukrotnie dokumenty, nad którymi pracujesz, czy też pracę, którą masz dzisiaj oddać do oceny. Strzeżonego...


Ciekawe jak bardzo forum to popsuje...aha, nie wierze w to...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 19:05:41]

01.12.2005
19:07
smile
[7]

QrKo [ ]

nvm...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 13:12:48]

01.12.2005
19:08
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Powaga.

01.12.2005
19:14
[9]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

QrKo --> o co Ci biega, place to chyba moge sobie zakladac w Premium watki jakie mi sie podoba? Pozatym Ty tez nie jestes rzadkoscia na tym forum...

02.12.2005
08:58
[10]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

up

02.12.2005
09:39
[11]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

jasne że wierzę, cały problem że ma wrażenie że resetują się one czasem, np. jak się się człowiek zresetuje

02.12.2005
10:16
[12]

Widzący [ Senator ]

Nu pewno. I w wędrówkę dusz tyż i bioenergoterapię i w odżywianie się światłem....

02.12.2005
10:43
smile
[13]

Szenk [ Master of Blaster ]

Odżywianie się światłem? Nie próbowałem :)

02.12.2005
11:04
smile
[14]

Widzący [ Senator ]

Szenk-> u nas w Danzigerze targi się odbywają regularne a magiczne, wróże, energoterapiści i cała plejada dziwaków. Bywa tam taki jedyn co to się światłem odżywia, chudy jakiś, pewno go jeno na 40 watowom żarówke stać. Chciałem go latarką podkarmić ale mnie fanowie jego przepędziły.
Chodzimy tam czasami z przyjaciółmi roruszać se przeponę, zwłaszcza że w komediowych filmach posucha.

02.12.2005
11:10
smile
[15]

piokos [ Mr Nice Guy ]

ja wierzę tylko w rence które leczom

02.12.2005
11:15
smile
[16]

Szenk [ Master of Blaster ]

Widzący ---> Takie cuś by mi odpowiadało - znaczy to jedzenie światła. Wygląda na to, że nie wymaga wiele wysiłku :D

02.12.2005
11:23
smile
[17]

Widzący [ Senator ]

Szenk->Ty to se uważaj, a jak na plaże pójdziesz, albo do marketu jakiegoś? Toż z przeżarcia do wyjścia się nie doczołgasz !!!
A żeby nadwagę zrzucić to w piwnicy będziesz musiał siedzieć, i to bez monitora bo od jego blasku to sie pewno człowiek nalany na pysku robi.

02.12.2005
12:05
smile
[18]

Szenk [ Master of Blaster ]

Wiedziałem, że w tym musi być jakiś haczyk :/

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.