dozer181 [ Konsul ]
smallville 5 sezon
czy teraz jest jakas przerwa w nadawaniu kolejnych odcinkow smallvillv 5 sezonu jak ktos oglada i cos wie nich napisze
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Tak, kolejny odcinek bedzie 8 grudnia.
Wiecej szczegolow tu:
pikolo [ Konsul ]
Nareszcie nastepne odcinki Smallville. W TVN oczywiscie ?

dozer181 [ Konsul ]
thx za info Stranger

master53 [ Czarnobyl 86 ]
to jest głupi serial :/
dozer181 [ Konsul ]
a w tvn czy leca to nie wiem pamietam ze skonczylo sie na ktoryms tam odcinku 2 serii a ja sciagam juz 5 sezon
dozer181 [ Konsul ]
jak to glupi , to jest najlepszy serial jaki widzialem

Kam-El [ Generation X ]
Master ---> niestety zgodze sie z toba tylko po częsci ... ponieważ serial nie jest głupi , wręcz nawet całkiem ciekawy ogladam go na bierzaco cały czas po za tym mam wszystkie odcinki na kompie i jestem zagorzałym fanem (nawet mój nick jest wymyslony przez sentyment do serialu) ale jak juz powioedziałem troche sie z toba zgodze a troche nie ... uważam ze pierwsze dwiie serie (no moze trzecia też) to istny majstersztyk w serialach (fabuła ciekawa itp.) szczególnie podoba mi sie ze to wszysko jest na czasie a nie w latach tam jakiś 80's itp. ... ale jak juz stwierdziłeś ze jest głupi serial to tylko od 4 seri i to co jest w piątej (oczywiscie sa wyjątki jak np. odc. z Flashem) w sumie to juz sie robi nudne i w/g mnie to już jest naciągane i lanie wody na siłe ... troche za wolno sie to wszysko wyjasnia ale co zrobisz jak to wszysko jest pod komerche ... jednak serial bede kolekcjonował do konca i nigdy nie powiem ze jest jako całość głupi bo tak nie jest ...
btw. Lois ... ach ta Lois ... ona wymiata :D:D; ... a tą Lanę to powinni usmiercic juz dawno głupia zakłamana <cenzura>
Smallville ROX ...