
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Ddw Cwtwwszdnk. I wylądować na masce Lambo! - 424
są chętni? ;) >>>
QrKo [ ]
piersi
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:13:45]

Szenk [ Master of Blaster ]
Tandeta :)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Qrko --> zniszczyles je :(
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Jak kazdy woz Strangera
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
czeeeekaj zaraz Ci pokaze tandete ;] o! prosze! :P

QrKo [ ]
Stranger -> mech Ci na dachu urósł czy wtf?

Szenk [ Master of Blaster ]
Stranger ---> Czemu masz tak mało powietrza w oponach? :D
sidney22 [ Maly Krzykacz ]
nie powiem chcialo by sie miec taka furke
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Zmien kolor na czarny i bedzie lux :P

Szenk [ Master of Blaster ]
sidney ---> To zabierz Strangerowi :)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
dobra... a tak na serio, to tylko >>>

QrKo [ ]
Ładne, ale najlepsza bryczka z tej gierki dla mnie to to BMW którym smiga sie na samym począku... Genialna fura jak dla mnie...

Flyby [ Outsider ]
..proszę ..nawet szprychy są i skrzydełka..i cud nawiewniki ..miód ;)
Stitch001 [ Witcher ]
A to to co tak przedwcześnie?
A moze by tak nasamwprzód ;P dokończyć tamten wońtek ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:22:23]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nigdy nie lubiłam Subaru :)
Nie masz czegos szybszego, Stranger? ;)

Madril [ I Want To Believe ]
Hmm... Że niby tutaj nie ma moderacji i się statsuje? :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Madril ---> Kto Ci takich głupot naopowiadał?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie ma moderacji, ale sa moderatorzy :]
Zreszta co za roznica? :)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
XC --> Prosze bardzo ;P >>

Madril [ I Want To Believe ]
Tak jakoś mi się wydawało, że obywatele Premium zawsze się chwalili, że ich nikt nie moderuje i mogą robić, co chcą... :)
Poza tym ja jestem grzeczny i moderacja mi nie przeszkadza... :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:26:38]

Szenk [ Master of Blaster ]
Madril ---> Niemożliwe. Tyle czasu tu jestem... coś bym o tym wiedział :)

QrKo [ ]
Stranger -> jakie masz detale ustawione? Nie mow mi ze bez AntyAliasingu grasz?? :o
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
QrKo --> w grze mam nieco inne (mniejsza rozdzialka ale wyzsze)... w kazdym razie ch***we, bo dopiero czekam na nowa karte ;)
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Stranger ---> co oznacza [Gry-Online] ?
admin, pracownik? Bo chyba nie kazdy moze :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:37:09]
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
A nic, to taki szpanerski skrot. Tylko dla wtajemniczonych. :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Dobry samochod, co chce? :P Szkoda, ze taki paskudny tył, w ogole linii nie ma.
Stuningujesz mi to?

QrKo [ ]
Stranger -> jak już zacząłeś to dokończ - pochwal sie co tam za cudo zamówiłeś :) Ja odziwo na moim Radeonie 9800Pro@XT smigam az milo :P

Mortan [ ]
Ten dpisek jest dla picu, zeb sie nick bardziej świecił i przy pisaniau posta daje dzwiek *blink blink* :-)
Czesc Madril :)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
wczesniejsza wersja, ale w sumie niewiele sie roznia :P
QrKo --> a nic specjalnego, bralem pod uwage przelicznik cena/wydajnosc, tak wiec zdecydowalem sie na 6600GT od Gigabyte'a... wyjdzie mi z przesylka 620zl, tak wiec chyba nie za drogo :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:40:44]
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Stranger --> a teraz masz jaka karte? nadal tego GeForca 4200?

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
no :) niezly hardkor, co? :)
MacGawron [ Generaďż˝ ]

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Stranger --> niezly :) bo ja tez mam ta karte :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 18:52:34]

QrKo [ ]
Cody -> :)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
pff ;>

QrKo [ ]
Wiedziałem...

Adam9870 [ ]
Może ktoś te autko stuninguje?
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 19:29:04]
Stitch001 [ Witcher ]
Adam9870, proszę. Może być? ---->

Adam9870 [ ]
Stitch001 => No super

Stitch001 [ Witcher ]
A mi ktoś przerobi te autko? Najlepiej żeby wyglądało sportowo->

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
moze byc? :>

Stitch001 [ Witcher ]
Jakiś taki niepodobny, podstawiłeś inne auto. Gdzie mój wspaniały wóz?

QrKo [ ]
Stranger -> oglądałeś reportaż o brutalnych grach na TVN-ie ?? ;>

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Nie, do oferty polskich stacji od dawna nie zagladam. Czekam az ktos wrzuci calosc na yousendita :)
QrKo [ ]
No, no niektóre texty były mocne naprawde :)

Adam9870 [ ]
Wątek jest nawet o tym:
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wlasnie pomysllam, ze chce leciec w kosmos zeby przeprowadzic pewnien experyment :)
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Nie, tego sie nie da zrobic...
;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 22:39:09]
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Pchnąć w tę łódź jeża lub ośm skrzyń fig.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 00:06:25]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wlasnie imgo sie da, wiec musze leciec sprawdzic :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
A mają w kosmosie Internet? Nie? AAA... to LEC :]

Judith [ scribe from Tyria ]
=rand(200,99) ? ;)

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Judith --> tak :)
Judith [ scribe from Tyria ]
Stary numer, ale całkiem fajny :)
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Przy czym liczba moze byc dowolna...

Flyby [ Outsider ]
..Judith ..może wiesz co trzeba mieć w tym cholernym UFO aby ruszyły laboratoria i fabryki broni podstawowej ..są zbudowane i zero produkcji ;)
..jak Cody leci w kosmos to ja do łóżka..
..dobranoc DDW
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 00:32:39]

Judith [ scribe from Tyria ]
Flyby, nie pamietam, robiłem za beta-testera i leciałem ostro na kodach :(
A jeszcze co sie tyczy tego zdania poprzedniego, to należałoby dołozyć jeszcze jedno: "Pójdźże kiń tę chmurność w głąb flaszy." ;) Jeśli sie ktos domyśli co łaczy te dwa "zdania", to.... to gratuluje spostrzegawczości (mysleć, a nie szukac podpowiedzi na góglu! :P)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 00:37:08]

Mortan [ ]
To ja tez bede leciał :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Judith --> W kosmocie tez sie da :P
Stranger --> Maja, satelitarny :]

Judith [ scribe from Tyria ]
Cody, ale pewnych rzeczy sie nie da, choć w sumie kobietom to nawet by pasowało... Ale to i tak moda z filmów, więc łatewa :D

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Mortan --> A co, wyjątkowo dzisiaj pijesz Red Bulla? :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Judith --> Co by pasowało? Ze sie nie da? o_O Z kim Ty sie zadajesz? :PP
Mortan [ ]
NIe mialem dalej isc do nauki, ale jak widac na załaczonym obrazku naal siedze przy kompie :]

Judith [ scribe from Tyria ]
Cody, jako że grzeczna jeszcze z ciebie dziewczynka, to naprowadze cię na problematykę pewnym iście genialnym cytatem: "50 Cent got more shots in the face than Jenna Jameson" :)))
Got it? ;)
[Edit] Z nikim się nie zadaje, po prostu widziałem w zyciu o kilka filmów instruktazowych za duzo ;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 01:14:42]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Bardzo greczna, Judith, oj bardzo :P
edit: Olej te filmy ;))
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 01:51:13]

Judith [ scribe from Tyria ]
Filmy olewam, bo praktyka od teorii fajniejsza, co nie zmienia faktu, ze o pewne rzeczy w kosmosie byłoby trudno :]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Wlasnie datego chce sprobowac ;)) Mogłoby byc ciekawie, dlugo, odrobina straania jeszcze nikomu nie zaszkodziła :P

Judith [ scribe from Tyria ]
Que? Starania? Sr***a? Tak czy inaczej - zgadzam się :)))
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
S-t-a-r-a-n-i-a :P
To lecisz? ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
oho... widze, ze Cody wyszukala sobie nowa ofia... eee... tzn. leccie sobie :)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Ofiara, bo ofiara, ale zle jej(jemu:] ) nie bedzie :P
Pewnie, ze polecimy i nie licz, ze dostaniez pocztowke ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
eee na pocztowke nie liczylem, predzej na jakiegos malego zielonego ufoludka... pomoc domowa zawsze jest mile widziana ;]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Chciałoby sie :P
Przywioze Ci szarego :]

Szenk [ Master of Blaster ]
Seks w kosmosie? Kiedyś czytałem coś takiego :D
Stitch001 [ Witcher ]
Czesc Seksisci!
Jak wam leci w tym pięknym dniu? (niektórym jak się leci innym ..., e.., nie ważne :P:P )
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 09:06:21]
Father Michael [ Starkweather-Moore ]
...
...
*drza mu rece* :D

Szenk [ Master of Blaster ]
Padre ---> Chyba wolę nie wiedzieć, po czym Ci tak drżą ręce :D
Stitch ---> Gdzie Ty tu jakichś seksistów widzisz? Gołą dupę ostatnio to ja już nie pamiętam, kiedy tu widziałem. Same samochody, kozy, albo tym podobne rekwizyta :/

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
XC --> Szarego? Hmm... a czym sie rozni od zielonego? :P
QrKo [ ]
Witam wszystkich :)

Szenk [ Master of Blaster ]
A co mi szkodzi - mogę się przywitać :D

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
ale to takie meeeczaaace ;P

Szenk [ Master of Blaster ]
Ale to zawsze jakiś pretekst do odroczenia procesu zwanego pracą :D
Jak mawia pewien mój znajomy: każda przerwa w pracy jest mile widziana :)

Judith [ scribe from Tyria ]
Zdecydowanie :) *wpada do DDW na przerwę w pracy*

Szenk [ Master of Blaster ]
*myśli, jak przedłużyć sobie przerwę jeszcze o 2 godziny, do czasu, kiedy zacznie się weekend*
QrKo [ ]
Nie ma to jak byc po szkole :)

Szenk [ Master of Blaster ]
A lekcje odrobiłeś? :D

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Szenk --> Ty sobie lepiej pomysl jak wydluzyc ta przerwe do Swiat :P

Szenk [ Master of Blaster ]
Do których? :D
Father Michael [ Starkweather-Moore ]
Szenk -> po czym? Chyba z braku czego :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Szenk --> Tych, ktore dopiero za 10 lat ustanowia. :P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
Stranger --> Kolorem :P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
XC --> Hmm... a obrazi sie jesli go pomaluje na zielono? :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 15:07:50]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Jesli zrobisz to sprey'em to moze miec obiekcje :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 15:09:28]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
eee no co ty... gdzies mam jeszcze duzy pedzel... pobawie sie w artyste ;>
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Co Ty chcesz robic temu ufoludkowi swoim duzym pędzlem ? o_O ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
cos o czym ani ja ani on ci nie opowiemy ;P
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
po 1) Nie wiem skad pomysł, ze chcialabym tgeo sluchac ;)
po 2) Obawiam sie, ze sa pewne dziwki, ktorych nie da sie wymowic w normalnych warunkach :P

Stitch001 [ Witcher ]
Hmm, chyba nie bardzo zrozumiałem punkt 2: po 2) Obawiam sie, ze sa pewne dziwki, ktorych nie da sie wymowic w normalnych warunkach..
W normalnych warunkach nie mówi się dziwki tylko prostytutki, no może jeszcze kobiet lekkich obyczajów. Zresztą czy to ma znaczyć jakąś rozmowę z prostytutkami? Przecież z takimi paniami dużo się raczej nie rozmawia, tylko robi coś innego... ;P

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
do 1) Nie wiem skad taki pomysl, ze pytalibysmy sie Ciebie o zgode ;]
do 2) Hmm ciekawe jak sie te dziwki nie wymawiaja ;P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 15:48:10]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Pieprzone literowki :PPPP

Stitch001 [ Witcher ]
No jeżeli się wymawiają to wylatują z roboty, czyli wracają do domciu (Matki Rosiji, Ukrainy czy innej Białorusi) ;P
P.S. Iksek, a propos wymawiania, to ty się teraz nie wymawiaj pieprzonymi literówkami (a może tirówkami?) :P:P ]:->
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 16:06:14]

Flyby [ Outsider ]
..dzień dobry ofiarom wstrzemięźliwosci alkoholowej, płciowej i innej..artystom, oraz wciąż wypoczywajacym pracownikom..

Mortan [ ]
Jak wszycy to wszyscy i ja sie przywitam.
Podły wieczór draństwu

Stitch001 [ Witcher ]
Mortan a Ty coś taki wylewny uczuciowo dzisiaj?

Mortan [ ]
Zmeczony jestem :-)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
XC --> Masz racje! Pieprzyc je! eee.... tzn. poprawiac ;>
sidney22 [ Maly Krzykacz ]
stranger dawaj tego labo haha;)

Flyby [ Outsider ]
..ehh, Stranger to ma apetyt, ufoludki, literówki ..jak leci ;)

Mortan [ ]
Wiecie co ? Stał sie cud :D
- wyczyscilem kompa spręzonym powietrzem 9 glownie radiator na procesorze, bo warstwa kurzy była tak ogromna, ze temperatura na procku wzrosła o 5 stopni :)
- zamontowalem nową karte graficzną ( grzejnik z niej niezły, bo nie ma wiatraczka, ale skoro tak przewidział producent, wiec powinna działać )
- zrobiłem format dysku i powoli instaluje programy
..i wszystko działa :-) Cud normalnie, pierwszy raz w zyciu tak mam :D A jednak prawa Murphegio też mają swoje luki :]

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Mortan

piokos [ Mr Nice Guy ]
Mortan => sposób na niezapomniane przeżycia: rurka od sprężonego powietrza do buzi, blokujesz przełyk, pssssssssssssss i powietrze wydostaje się nosem :D. Bardzo szybko się wydostaje :).

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
co to za nedzna prowokacja?

Mortan [ ]
Uwierzysz ze to ja ? :-)

piokos [ Mr Nice Guy ]
Grzechy przeszłości wracają :D

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Mortan --> Nie uwierze, bo bedac pijanym musialbys popelnic jakies literowki. :P
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Swoja droga to zdjecie bylo gdzies poza premium? w "jak wygladacie?" np?
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
I w relacji z Pikniku chyba tez. :) Zdesperowany FM wklejal gdzie sie dalo. :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 21:43:19]

Flyby [ Outsider ]
..i tak Padre "unieśmiertelnił" Strangera ;)..będzie można co rusz stypy robić :)
..a nawet funkcjonuje jako tapeta ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 21:47:22]

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Kompo sobie zartuje czy to lyknal?

Kompo [ arbuz luzem ]
snopek9 - > ROTFL. Padłem.

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Lyknal i nawet zwymiotowal.

piokos [ Mr Nice Guy ]
ta klepsydra pojawiła się po raz pierwszy w wątku Strangera i ślubie C. i P.

snopek9 [ Legia mistrz! ]
Kompo --> to Ci sie udalo

Kompo [ arbuz luzem ]
Skoro ktoś ze "starszych" zaczął się zastanawiać czy piszę poważnie to chyba się udało. :)
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Zmylil mnie post z 21:41 ...a ja tu jestem praktycznie od pazdziernika 2004 wiec nie taki "starszy" znow jestem :)
Zreszta nie znam Cie w ogole wiec...

Kompo [ arbuz luzem ]
No, ale z DDW gwardii jesteś, więc tak mi się napisało. :)
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Tez bym tak tego nie nazwal...w DDW w sierpniu tego roku napisalem pierwszy post...to zaledwie kilka miesiecy ;)

QrKo [ ]
Ładnie Was tu kompo zaskoczył :D
Wyjscie smoka z poza krzoka ^^
snopek -> troche wczesniej bo mialem abonament na przelomie czerwiec-lipiec i mniej wiecej razem zaczynalismy sie tu pojawiac :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 22:13:08]

Flyby [ Outsider ]
..życie po życiu Strangera ewoluuje..już zmienia płeć..

Kompo [ arbuz luzem ]
snopek9 - > no ale jako-tako się orientujesz chyba na GOL-u. :)
Tylko mi nie pisz, że nie, bo już wtedy pozostaję mi nazwać Cię "nowym". ;D
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Kompo --> nawet wiecej niz "jako tako" bym powiedzial :) Twoje posty tez oczywiscie widuje...
Qrko --> racja, moze i czerwiec...

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
hmm Strangera?? nie za ladnie to brzmi ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
Cześć.

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Pa.

piokos [ Mr Nice Guy ]
o SirGoldi wrócił

QrKo [ ]
Mam w schowku to wkleje i tutaj :)
Stranger -> jak chcesz pooglądać naprawdę szybkie i wypasione bryczki to wejdź na tą stronke:

Stitch001 [ Witcher ]
QrKo & Stranger macie byczka:
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
A co ja zoofil? ;>
Btw, ma ktos linka do zdjecia "Twoja stara"? :P Widzialem je ostatnio na forum, ale jakos nie moge zlokalizowac. :)

Flyby [ Outsider ]
..Strangera? ..pewnie że brzmi słabo..Strangeriana już lepiej .. ;)
..pierś Strangeriany zafalowała plastikiem na widok samochodu..był cudowny ale cudzy..mój ci będzie - szepnęła namiętnie..
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
lateksem... to by ladniej brzmialo :P

Flyby [ Outsider ]
..prawda ;) ..zafalowała lateksem nad głową kierowcy.. straszliwe aaa..wydarło się z jego gardła i zlało się z porażającym piskiem hamulców ..

Mortan [ ]
Tej powiedzcie mi jedną rzecz :) w NFS unerground 2 ( tak nie chodz mi o MW jestem zacofany ;P ) czy ez mieslicie takie paskudne kwadraty na jezdni ?

Flyby [ Outsider ]
..Mortan..zapytaj się swojej karty graficznej ;) ..ja nie miałem..
Mortan [ ]
Problem w tym, ze wszystko jest na maksa, reszta wygada super, tylko ta jezdnia jakas dziwna :/
Karte testuje juz pare godzin i do tej pory nei bylo takich rzeczy :)
Flyby [ Outsider ]
..coś tam grze nie pasuje..sterowniki? ..spróbuj w ustawieniach graficznych gry

Mortan [ ]
teraz właczylem i działa dobrze, ot przypadek :-) Chwile pogram i ide spac, jutro jest caly dzien na granie :)

Flyby [ Outsider ]
..też się zbieram ..umęczyło mnie to UFO.. co za wredna gra..dlaczego ja w to gram mając tyle innych, lepszych gier? ..moze jestem masochistą?
..a o twojej karcie wyczytałem wyżej Mortan i tak sobie myślę czy aby ona sie nie grzeje?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 01:16:19]

piokos [ Mr Nice Guy ]
chyba to można nazwać normalnością, daj screena, zainstaluj starsze sterowniki. Zdjęcie zrobione 5 min. temu

QrKo [ ]
Mortan -> był patch który rozwiazywal to i jeszcze problem z gra przez LAN - mam go na hdd jak co to moge podeslac.
Ide kimać... Narka wszystkim :)
piokos -> Ty masz efekt PO wgraniu patcha :) Wyobraz sobie ze te kostki na jezdni nie byly rozmyte - tak jak bys nie jechal na Direct3D tylko na software :P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 01:18:02]

piokos [ Mr Nice Guy ]
QrKo => ależ ja tę grę zainstalowałem godzinę temu. Samo się zrobiło?

Flyby [ Outsider ]
..dooobranoc DDW
QrKo [ ]
Miales nowsza wersje moze od nowosci?
Moze samo wgralo patcha?
Teraz juz na serio ide kimac :)
Dobranoc.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 01:38:12]

Mortan [ ]
Flyby --> Ano już sie nie grzeje, bo lezy na niej wiatraczek :-)
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
hehe widze, ze mamy takiego samego coolera na procek :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
o kuźwa! ale makaron :D
p.s. tyż mam takiego coolera, tyle że AlCu
dobranoc DDW
Father Michael [ Starkweather-Moore ]
piokos -> AICu? Masz w koncu AIDSa? :>
Dobranoc DDW :)

SirGoldi [ Gladiator ]
Piersi z rana jak śmietana!
Mortan ---> Masz kiepskie chłodzenie na grafie. Moje zajmuje 3 sloty PCI.
Adam9870 [ ]
Hi all
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 09:52:28]

Judith [ scribe from Tyria ]
Hello buddy, where d'ya want to go today in DDW? :]

Flyby [ Outsider ]
..od rana muszę oglądać Mortanowy skręt jelit płaskich, jak ja zjem śniadanie ;)

SirGoldi [ Gladiator ]
Padre wciąż trzyma piokosa w wieży/lochu?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 10:08:51]

Judith [ scribe from Tyria ]
A co, zgłaszasz się na ochotnika? ;)

Flyby [ Outsider ]
..Judith, mówią że..Vogel die am Morgen singen, fangt am Abend die Katze..zobaczymy
..SirGoldi.. a skąd, piokos uciekł w mocno podejrzanych okolicznościach.. następstwem tej great escape był rozwód Cody z Padre ;)

Judith [ scribe from Tyria ]
Dokładnie, czy złapie to się zobaczy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 10:31:32]

Flyby [ Outsider ]
..hmm ..SirGoldi ..jak tak pogrzebać po wątkach to najświeższe wiadomości dotyczące nie tylko Cody ;) ma Stranger ..właściwie na ten temat to i Judith powinien coś wiedzieć a może i wie bo taki radosny z rana.. ;)

Mortan [ ]
A tam przesadzacie, nadmiar kabli jeszcze w niczym nie zaszkodził :)

piokos [ Mr Nice Guy ]
heloł :)
Padre => nie :P
SirGoldi => nie :)
Mortan => pfff, za komputerem to i ja tyle mam :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 10:55:38]

Adam9870 [ ]
Mortan
Father Michael [ Starkweather-Moore ]
piokos -> to szkoda :(
Ale trzymam za Ciebie kciuki i wierze, ze w koncu Ci sie uda :]

Flyby [ Outsider ]
..wygląda na to że Mortan może śmiało wyglądać przez okno w przyszłość..nawet jak wypadnie to zawsze jakiś kabel złapie go za nogę ;)

Stitch001 [ Witcher ]
...i pociągnie komputer, monitor, lamkę, głośniki za sobą, więc jak przeżyje upadek to zabije go grad spadających za nim rzeczy.
I jak tu nie mówić, że komputery zabijają. ;)
btw. Dzień Dobry wszystkim w taką ładną Sobotkę..., tfu... Sobotę. ;P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:19:18]

Judith [ scribe from Tyria ]
Ktoś mówił coś o duzej ilości kabli? ;) --->
Flyby [ Outsider ]
..znowu problemy w łączności z GOL-em ..miejmy nadzieję że styczeń to zmieni ;)
..Mortan zmusił mnie do oglądu mojego kąta..czas na ściereczkę i płyny czyszczące ..uff ..co za przedpołudnie

Adam9870 [ ]
Judith => Wydaje mi się że chyba u Mortan-a jest troszkę więcej kabli:P
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:41:19]
Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
eee to u mnie jeszcze JAKOS da sie przejsc ;) chociaz nigdy nie probowalem tego zrobic przy wlaczonym kompie :)

QrKo [ ]
Dziń dybry wszystkim.
Kolejny desperat :)
---
No i poszło... ;]
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:48:18]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
hmm? gdzie? :>

Stitch001 [ Witcher ]
Tu na przykład:

Adam9870 [ ]
nie ważne
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 11:51:24]

QrKo [ ]
He? Dlaczego wątek o Gronie poleciał? Temat ogólnie zakazany czy ktoś tam coś narobił? Klikam a tu pusty watek...
Flyby [ Outsider ]
..umęczyłem się z tym czyszczeniem jako że teraz mam dwa komputery w sieci..żal mi było rozstawać się z poprzednim, w końcu zasłużonym i wciąż sprawnym ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
hi all :)
i jakos nie mam weny na wiecej ;)

Kompo [ arbuz luzem ]
Yo, Cody. :]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
Twoja stara!

Flyby [ Outsider ]
..bo pewnie przekarmiasz tę wenę, Cody ..chodzi taka utyta i myśleć nawet jej się nie chce

QrKo [ ]
Lol... "Twoja stara" - nowe haslo na GOL-u, ktos ma jakies materialy gdzie to haslo 1 raz sie pojawiło?

SirGoldi [ Gladiator ]
Test. Jest OK!
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 14:06:12]

Flyby [ Outsider ]
..Czyja stara?
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nie wiem, Flyby, ale jesli Stranger to napiał to pewnie moja :)
Ide zarabiac na zycie, brb ;)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
eee zmienilem zdanie, uczelnia nie ucieknie ;) a wyspie sie w wygodniejszych warunkach w domu :P
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4484405&N=1 - piokos, FM i Cody - szykujcie sie ;D
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 15:23:32]
Flyby [ Outsider ]
..trzasnęła drzwiami i poszła w siną dal bezlitosnego życia..ehh
..a Stranger, rozleniwiony, wyciągnął sie przed komputerem..trochę mu było mimo wszystko niewygodnie bo w kącie piszczały stłamszone wyrzuty sumienia..
..niby na co Stranger mają się szykować? ..zrobisz z nich bannery na GOL-u?
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 15:28:46]
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Stranger --> Len :P Chociaz powinnam powiedziec "studemnt" ;)
Ide konczyc zarabiac na zyje :)

Flyby [ Outsider ]
..i znowu trzasnęła drzwiami
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
A juz jestem :)
Wszytsko wysprzatane :)

Flyby [ Outsider ]
..i dygnęła wdzięcznie, kręcąc w paluszkach rąbek fartucha..

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
o cholera, przeczytalem wyprzedane ;P

Flyby [ Outsider ]
..wyprzedaz będzie jak nie będzie sprzątania, Stranger ;)
X-Cody [ Zabójca z Liberty City ]
Nic nie sprzedaje, poza kompem, jesli ktos chce to niech woła :)

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
A ze sformatowanym dyskiem czy nie? :]

QrKo [ ]
Biedny stanson ;)

Flyby [ Outsider ]
..dostałaś jakiś komp w spadku Cody?
..jeżeli stanson powaznie z tą gałką to rzeczywiscie biedny ;)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 16:57:21]

Mortan [ ]
Nowa część