GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

driver usb motorola v220 potrzebne mi sterowniki

01.12.2005
14:20
[1]

SirZawisza [ Pretorianin ]

driver usb motorola v220 potrzebne mi sterowniki

siemka potrzebne mi sa sterowniki do kabla usb od motoroli v220 a ine moge ich znalesc prosze was o pomoc
!!! PROSZE

01.12.2005
14:23
smile
[2]

Tomus665 [ Legend ]

01.12.2005
14:24
smile
[3]

SirZawisza [ Pretorianin ]

niestety error :/

01.12.2005
14:31
[4]

Tomus665 [ Legend ]

01.12.2005
14:32
[5]

Tomus665 [ Legend ]

01.12.2005
14:34
[6]

SirZawisza [ Pretorianin ]

a to cholera nie wiem gdzie te stery

01.12.2005
14:37
smile
[7]

SirZawisza [ Pretorianin ]

ale ja nie umiem ruskiego ;P

01.12.2005
14:38
smile
[8]

Tomus665 [ Legend ]

A po co Tobie ruski ? Masz ściągnąć najnowsze oprogramowanie poprostu.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.