GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.5|

01.12.2005
14:11
smile
[1]

Adam9870 [ ]

|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.5|

W karczmie tej głosujemy na telefony komórkowe:)
Zasady:
1. Głosować zaczynamy po podaniu 10 pozycji i trwać będzie ono gdzieś 48 godzin od dodania ostatniej pozycji.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
3. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój Nick.
4. Propozycje dodajemy według następującego schematu:
Producent model [Nick]
5. Głosy podlicza doświadczony obywatel karczmy.
6. Nie można głosować na swoje propozycje.
7. Głosujemy na telefony według następującego schematu:
Producent model [Nick] => 3 pkt
Producent model [Nick] => 2 pkt
Producent model [Nick] => 1 pkt
8. W edycji specjalnej głosujemy na 4 telefony.
9. Jeżeli osoba dodająca komórkę do listy posiada jej fotkę może dodać fotkę razem z listą:)
10. Trzymamy się ogólnych zasad serwisu GOL
11. Każdy może dodać maksymalnie tylko jedną propozycję

Stali bywalcy(chętnych proszę o skopiowanie listy i dodanie się do niej):

Adam9870
ewuniaw_
master53
DJ Zaraza
Janczes
Gaara_
MATTI....S

Zwycięzcy poprzednich części:

Część 01: Nokia 6020 [Łyczek] => 15 głosów
Część 02: Nokia 5140i [TelRad] => 10 głosów
Część 03: Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 głosów
Część 04: Nokia N90 [Swistak19] => 17 głosów

Zwycięzcy edycji specjalnych:

Brak:)

Zwycięzcy poprzedniej edycji:

I miejsce:
Nokia N90 [Swistak19] => 17 pkt
II miejsce:
Nokia 6101 [Łyczek] => 16 pkt
III miejsce:
Nokia E61 [Mack5] => 10 pkt

01.12.2005
14:32
smile
[2]

_SmerF_ [ Pretorianin ]

PO co nowy wątek skoro poprzedni miał tylko 30 postów?????????

karczme się zmienie chyba conajmniej po 100 postach a standardowo po 180.

01.12.2005
14:36
smile
[3]

Adam9870 [ ]

W tej karczmie robi się nową część po skończeniu głosowania. Poza tym w niektórych karczmach też czasami:)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 14:36:07]

01.12.2005
14:41
[4]

legrooch [ Legend ]

Siemens SX66 [legrooch]

01.12.2005
14:43
smile
[5]

Adam9870 [ ]

Proszę podawać numery

1. Siemens SX66 [legrooch]

01.12.2005
14:49
[6]

ewuniaw_ [ Pretorianin ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]

01.12.2005
14:53
[7]

Świstak19 [ Konsul ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]

01.12.2005
14:57
[8]

Adam9870 [ ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]

01.12.2005
16:09
[9]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]

01.12.2005
18:33
[10]

TelRad [ Senator ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]

01.12.2005
18:47
smile
[11]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]

01.12.2005
18:59
smile
[12]

Łysack [ Mr. Loverman ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]

tradycyjnie...

01.12.2005
19:08
smile
[13]

Łysack [ Mr. Loverman ]

sagem myx5-2 -->
a pewnie wygra SE K750i

01.12.2005
19:12
smile
[14]

Łysack [ Mr. Loverman ]

sorry, ale nie mam abonamentu i nie moge edytować.
Poniżej daję link do najlepiej ocenianych tefalonów. Zauważcie że nie ma żadnej nokii w pierwszej 5. Zawsze mówiłem, że nokie są kijowe:))

01.12.2005
19:30
smile
[15]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Nokia 5140i

01.12.2005
19:32
[16]

Janczes [ You'll never walk alone ]

sorry nie to zdjątko

Nokia 5140i

01.12.2005
19:36
smile
[17]

Adam9870 [ ]

Janczes => Chcesz dodać propozycję? Jeżeli tak to dodaj propozycje do listy, i zmień telefon bo NOKIA 5140i wygrała.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.

01.12.2005
20:43
smile
[18]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Wieczorny upik :) Jeszcze 3 telefony i głosujemy.

01.12.2005
20:44
smile
[19]

Adam9870 [ ]

Jeszcze 2 telefony a nie 3 telefony ! ! !

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 20:43:18]

01.12.2005
20:46
smile
[20]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Sorry nie zauważyłem tego Sagema. Spokojnie nic się takiego nie stało :)

01.12.2005
22:08
smile
[21]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Jeszcze 2 telefony - Głosujcie !!!

01.12.2005
22:33
smile
[22]

dezerter. [ Konsul ]


Jak komórki to komórki:)

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Pantofelek [Dezerter]

01.12.2005
22:58
smile
[23]

Łyczek [ Henry 14 ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Nokia 6101 [Łyczek]

02.12.2005
00:59
[24]

...:::ja:::... [ Wieczna Pesymistka ]

1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Nokia 6101 [Łyczek]
10. Nokia 3230 [...:::ja:::...]

02.12.2005
08:22
[25]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

G Ł O S O W A N I E


4. Sharp GX30 [Adam9870] 3pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] 2pkt
9. Nokia 6101 [Łyczek] 1pkt

02.12.2005
09:04
[26]

TelRad [ Senator ]

9. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
4. Sharp GX30 [Adam9870] 2 pkt.
3. Nec N 850 [Swistak19] 1 pkt.

02.12.2005
14:48
[27]

Adam9870 [ ]

5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ] => 3 pkt
1. Siemens SX66 [legrooch] => 2 pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] => 1 pkt

02.12.2005
17:01
[28]

ewuniaw_ [ Pretorianin ]

4. Sharp GX30 [Adam9870] 3 pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] 2 pkt
10. Nokia 3230 [...:::ja:::...] 1 pkt

02.12.2005
18:03
smile
[29]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

upik

02.12.2005
18:23
smile
[30]

Gaara [ Generaďż˝ ]

1. Siemens SX66 [legrooch] - 3pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] - 2pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] - 1pkt


dałbym jeszcze "9. Pantofelek [Dezerter]" ale niestety go skasowaliście :p

02.12.2005
19:21
[31]

Adam9870 [ ]

Szukam osoby któraby chciała przejąć opiekę nad karczmą.
Jest ktoś chętny???

02.12.2005
21:16
[32]

Adam9870 [ ]

Mały UPik

02.12.2005
21:28
[33]

olo_7 [ Konsul ]

Adam9870-ja mogę

02.12.2005
21:33
smile
[34]

Adam9870 [ ]

olo_7 => Jeżeli chcesz to możesz.
To co byś musiał robić:
-Zakładanie karczmy (kolejnych części)
-Podliczanie głosów
-Dbanie o pożądek, ład w karczmie
Jak zgadzasz się na to ^^^^^^ to możesz:)
(jak tak to jak będziesz prowadził następną część to dopisz się do listy stałych bywalców)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 21:32:49]

02.12.2005
22:30
smile
[35]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Głosujcie !!!

02.12.2005
23:01
smile
[36]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ahhhh to sorry regulamin znam ale nie zauwazylem zwyciezców, ta czesc se juz podaruje.... jeszcze raz sorki nie wiem o czym wtedy myslalem nawet zdjecia pomyliłem......

03.12.2005
11:45
smile
[37]

Adam9870 [ ]

UP

olo_7 => To zgadzasz się?

03.12.2005
11:48
[38]

Hebron [ _)V(_CaRboN ]

7. SonyEricsson K750i [master53] - 3pkt
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ] - 2pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] - 1pkt

03.12.2005
16:03
[39]

fireworm [ Pretorianin ]

9. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_] 2pkt
6. Nokia 5100 [TelRad] 1pkt

03.12.2005
16:03
smile
[40]

Adam9870 [ ]

olo_7 => To zgadzasz się?
(ODPOWIEDZ)


Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 16:01:54]

03.12.2005
16:05
[41]

olo_7 [ Konsul ]

dobra biorę tę karczmę

03.12.2005
16:07
smile
[42]

Adam9870 [ ]

olo_7 =>OK:) Jutro o 00:59 podliczasz głosy i robisz nową część. Jeżeli nie możesz o 00:59 a możesz np o 20 to napisz że głosowanie trwa do 20:00

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 16:05:09]

03.12.2005
20:40
[43]

olo_7 [ Konsul ]

nie wiem czy o 0:59 podlicze jak nie podlicze w czasie od 0:59 do 1:30 to głosowanie trwa do 9:30.

03.12.2005
20:44
smile
[44]

Adam9870 [ ]

olo_7 => OK. Tylko na następny raz pisz takie ogłoszenia pogrubioną czcionką

04.12.2005
13:02
[45]

olo_7 [ Konsul ]

WYNIKI:

I miejsce:
7. SonyEricsson K750i [master53] - 9pkt
II miejsce:
4. Sharp GX30 [Adam9870] - 8pkt
III miejsce:
9. Nokia 6101 [Łyczek] - 7pkt

04.12.2005
13:35
[46]

olo_7 [ Konsul ]

Nowa część:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.