
Adam9870 [ ]
|Top-lista-telefonów komórkowych|...|cz.5|
W karczmie tej głosujemy na telefony komórkowe:)
Zasady:
1. Głosować zaczynamy po podaniu 10 pozycji i trwać będzie ono gdzieś 48 godzin od dodania ostatniej pozycji.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.
3. Każdą nową pozycję dodajemy na koniec listy, uprzednio kopiując wszystkie do tej pory podane pozycje i wpisując na koniec swój Nick.
4. Propozycje dodajemy według następującego schematu:
Producent model [Nick]
5. Głosy podlicza doświadczony obywatel karczmy.
6. Nie można głosować na swoje propozycje.
7. Głosujemy na telefony według następującego schematu:
Producent model [Nick] => 3 pkt
Producent model [Nick] => 2 pkt
Producent model [Nick] => 1 pkt
8. W edycji specjalnej głosujemy na 4 telefony.
9. Jeżeli osoba dodająca komórkę do listy posiada jej fotkę może dodać fotkę razem z listą:)
10. Trzymamy się ogólnych zasad serwisu GOL
11. Każdy może dodać maksymalnie tylko jedną propozycję
Stali bywalcy(chętnych proszę o skopiowanie listy i dodanie się do niej):
Adam9870
ewuniaw_
master53
DJ Zaraza
Janczes
Gaara_
MATTI....S
Zwycięzcy poprzednich części:
Część 01: Nokia 6020 [Łyczek] => 15 głosów
Część 02: Nokia 5140i [TelRad] => 10 głosów
Część 03: Sony Ericsson W800i [Adam9870] => 15 głosów
Część 04: Nokia N90 [Swistak19] => 17 głosów
Zwycięzcy edycji specjalnych:
Brak:)
Zwycięzcy poprzedniej edycji:
I miejsce:
Nokia N90 [Swistak19] => 17 pkt
II miejsce:
Nokia 6101 [Łyczek] => 16 pkt
III miejsce:
Nokia E61 [Mack5] => 10 pkt

_SmerF_ [ Pretorianin ]
PO co nowy wątek skoro poprzedni miał tylko 30 postów?????????
karczme się zmienie chyba conajmniej po 100 postach a standardowo po 180.

Adam9870 [ ]
W tej karczmie robi się nową część po skończeniu głosowania. Poza tym w niektórych karczmach też czasami:)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 14:36:07]
legrooch [ Legend ]
Siemens SX66 [legrooch]

Adam9870 [ ]
Proszę podawać numery
1. Siemens SX66 [legrooch]
ewuniaw_ [ Pretorianin ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
Świstak19 [ Konsul ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
Adam9870 [ ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
TelRad [ Senator ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]

master53 [ Czarnobyl 86 ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]

Łysack [ Mr. Loverman ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
tradycyjnie...

Łysack [ Mr. Loverman ]
sagem myx5-2 -->
a pewnie wygra SE K750i

Łysack [ Mr. Loverman ]
sorry, ale nie mam abonamentu i nie moge edytować.
Poniżej daję link do najlepiej ocenianych tefalonów. Zauważcie że nie ma żadnej nokii w pierwszej 5. Zawsze mówiłem, że nokie są kijowe:))

Janczes [ You'll never walk alone ]
Nokia 5140i
Janczes [ You'll never walk alone ]
sorry nie to zdjątko
Nokia 5140i

Adam9870 [ ]
Janczes => Chcesz dodać propozycję? Jeżeli tak to dodaj propozycje do listy, i zmień telefon bo NOKIA 5140i wygrała.
2. W każdej następnej części mogą się powtarzać telefony które występowały wcześniej, poza pozycjami zwycięskimi.

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Wieczorny upik :) Jeszcze 3 telefony i głosujemy.

Adam9870 [ ]
Jeszcze 2 telefony a nie 3 telefony ! ! !
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 20:43:18]

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Sorry nie zauważyłem tego Sagema. Spokojnie nic się takiego nie stało :)

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Jeszcze 2 telefony - Głosujcie !!!

dezerter. [ Konsul ]
Jak komórki to komórki:)
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Pantofelek [Dezerter]

Łyczek [ Henry 14 ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Nokia 6101 [Łyczek]
...:::ja:::... [ Wieczna Pesymistka ]
1. Siemens SX66 [legrooch]
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_]
3. Nec N 850 [Swistak19]
4. Sharp GX30 [Adam9870]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ]
6. Nokia 5100 [TelRad]
7. SonyEricsson K750i [master53]
8. Sagem MyX 5-2 [Łysack]
9. Nokia 6101 [Łyczek]
10. Nokia 3230 [...:::ja:::...]
*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
G Ł O S O W A N I E
4. Sharp GX30 [Adam9870] 3pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] 2pkt
9. Nokia 6101 [Łyczek] 1pkt
TelRad [ Senator ]
9. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt.
4. Sharp GX30 [Adam9870] 2 pkt.
3. Nec N 850 [Swistak19] 1 pkt.
Adam9870 [ ]
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ] => 3 pkt
1. Siemens SX66 [legrooch] => 2 pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] => 1 pkt
ewuniaw_ [ Pretorianin ]
4. Sharp GX30 [Adam9870] 3 pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] 2 pkt
10. Nokia 3230 [...:::ja:::...] 1 pkt

master53 [ Czarnobyl 86 ]
upik

Gaara [ Generaďż˝ ]
1. Siemens SX66 [legrooch] - 3pkt
7. SonyEricsson K750i [master53] - 2pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] - 1pkt
dałbym jeszcze "9. Pantofelek [Dezerter]" ale niestety go skasowaliście :p
Adam9870 [ ]
Szukam osoby któraby chciała przejąć opiekę nad karczmą.
Jest ktoś chętny???
Adam9870 [ ]
Mały UPik
olo_7 [ Konsul ]
Adam9870-ja mogę

Adam9870 [ ]
olo_7 => Jeżeli chcesz to możesz.
To co byś musiał robić:
-Zakładanie karczmy (kolejnych części)
-Podliczanie głosów
-Dbanie o pożądek, ład w karczmie
Jak zgadzasz się na to ^^^^^^ to możesz:)
(jak tak to jak będziesz prowadził następną część to dopisz się do listy stałych bywalców)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-02 21:32:49]

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Głosujcie !!!

Janczes [ You'll never walk alone ]
ahhhh to sorry regulamin znam ale nie zauwazylem zwyciezców, ta czesc se juz podaruje.... jeszcze raz sorki nie wiem o czym wtedy myslalem nawet zdjecia pomyliłem......

Adam9870 [ ]
UP
olo_7 => To zgadzasz się?
Hebron [ _)V(_CaRboN ]
7. SonyEricsson K750i [master53] - 3pkt
5. Samsung SGH-D500 [ *...:::JaRo:::...* ] - 2pkt
3. Nec N 850 [Swistak19] - 1pkt
fireworm [ Pretorianin ]
9. Nokia 6101 [Łyczek] 3 pkt
2. Samsung SGH-C110 [ewuniaw_] 2pkt
6. Nokia 5100 [TelRad] 1pkt

Adam9870 [ ]
olo_7 => To zgadzasz się?
(ODPOWIEDZ)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 16:01:54]
olo_7 [ Konsul ]
dobra biorę tę karczmę

Adam9870 [ ]
olo_7 =>OK:) Jutro o 00:59 podliczasz głosy i robisz nową część. Jeżeli nie możesz o 00:59 a możesz np o 20 to napisz że głosowanie trwa do 20:00
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-03 16:05:09]
olo_7 [ Konsul ]
nie wiem czy o 0:59 podlicze jak nie podlicze w czasie od 0:59 do 1:30 to głosowanie trwa do 9:30.

Adam9870 [ ]
olo_7 => OK. Tylko na następny raz pisz takie ogłoszenia pogrubioną czcionką
olo_7 [ Konsul ]
WYNIKI:
I miejsce:
7. SonyEricsson K750i [master53] - 9pkt
II miejsce:
4. Sharp GX30 [Adam9870] - 8pkt
III miejsce:
9. Nokia 6101 [Łyczek] - 7pkt
olo_7 [ Konsul ]
Nowa część: