marcin71 [ Junior ]
NFS-U2 jaka karta graficzna?
Witam mam GF 6200A , czy ona jest za słaba bo nawet na in. ustawieniach po ok.5 min. jazdy się zamula i wydaje jakieś dziwne dźwięki , może się przegrzewa? ale 48 C , to chyba nie jest pożar?
poproszę o jakieś sugestie, dzięki, pa.
Marcin