GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NFS-U2 jaka karta graficzna?

01.12.2005
11:54
[1]

marcin71 [ Junior ]

NFS-U2 jaka karta graficzna?

Witam mam GF 6200A , czy ona jest za słaba bo nawet na in. ustawieniach po ok.5 min. jazdy się zamula i wydaje jakieś dziwne dźwięki , może się przegrzewa? ale 48 C , to chyba nie jest pożar?

poproszę o jakieś sugestie, dzięki, pa.
Marcin

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.