GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z inteligo?

01.12.2005
00:21
smile
[1]

Gr4nd [ Centurion ]

Problem z inteligo?

mam pytanko do uzytkownikow Inteligo

probowalem sie zalogowac teraz i zrobic przelew do goscia z allegro ale nie moge wywala mi taki blad ------>

probowalem w IE, Opera, Firefox, Avast i wszedzie to samo. Wyglada na to, ze to raczej nie moja wina?

moze ktos sprawdzic u siebie i powiedziec czy mozecie sie bez problemu zalogowac????

01.12.2005
00:22
[2]

fatkos [ Konsul ]

to u nich jakis blad jest - wczesniej juz to bialem tez

01.12.2005
00:24
smile
[3]

Mortan [ ]

01.12.2005
00:24
smile
[4]

Gr4nd [ Centurion ]

kur** potrzebuje pilnie zrobic przelew, a oni akruat musza miec blad!!!!

01.12.2005
00:25
smile
[5]

Gr4nd [ Centurion ]

no nic poczekam

01.12.2005
00:27
smile
[6]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Gr4nd --> trzeba miec zapasowe konto ktore zawsze jest sprawne kiedy potrzeba :) (czytaj: mBank) :) a chcialo sie inteligo to masz :P

01.12.2005
00:29
[7]

Mortan [ ]

I tak nie zrobisz przelewu teraz, jakos mi do tej pory nie wpadlo, zeby Inteligo oferowało szybkie przelewy, wiec i tak zostanie zrealizowany rano.... straszne po prostu :-)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-12-01 00:28:30]

01.12.2005
00:30
smile
[8]

Gr4nd [ Centurion ]

Dajcie spokoj....polskie realia

01.12.2005
00:34
smile
[9]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Mortan --> nawet wewnetrznych nie wykonuje natychmiast?? bardzo dziwne.... w mbanku wewnetrzne sa wykonywane o kazdej porze natychnmiast

01.12.2005
00:41
[10]

Mortan [ ]

A wewnetrzne mozliwe ze tak, nie wiem, jest regulamin, poczytajcie :)

01.12.2005
12:33
[11]

TURIN9 [ Konsul ]

z tego co wiem to chyba w inteligo codzien od godziny 24 do 1 maja jakas przerwe konserwacyjna i wtedy nic nie zrobisz, nawet kasy z bankomatu nie wyplacisz(tak na przyszlosc) pozdr.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.