GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rokita - Premier z Krakowa

30.11.2005
23:20
smile
[1]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Rokita - Premier z Krakowa

Pamietacie te smieszne plakaty z napisame "Premier z Krakowa", kiedy Rokita zapedzil sie troche i zbyt pospieszyl ? Albo ta strone inetowa Rokity, na ktorej kilkanascie dni po wyborach nada widnial tekst "Jan Rokita - Premier z Krakowa" ? To teraz przeczytajcie miejsce, w ktorym Rokita uwaza ze pracuje, na jego oswiadczeniu majatkowym. Ten Pan ma chyba powazne problemy z ambicja :) .

30.11.2005
23:22
smile
[2]

ronn [ moralizator ]

Wole Wprost od nedznej Polityki i co najwazniejsze dnem dna jakim jest Przekrój. Pozdrowienia :-)

30.11.2005
23:23
[3]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Ma tzw. ciąg na Kancelarię :>

Jak celnie zauważył Kurski liderzy PO jeszcze nie zstąpili z billboardów.
Swoją drogą w mojej okolicy wciąż jeszcze panuje Prezydent Tusk.

30.11.2005
23:24
[4]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

ronn> Zwiezle i nie na temat.

30.11.2005
23:24
smile
[5]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

ronn

"Dyskoteka piętro wyżej" :)

30.11.2005
23:26
smile
[6]

Mortan [ ]

A Cimoszewicz sie tylko pomylił :)

30.11.2005
23:27
smile
[7]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Charytatywny kamienicznik? Ciekawe.

Wot prawdziwy liberał.

30.11.2005
23:36
smile
[8]

Widzący [ Senator ]

Jako patriotycznie napełniony dumą narodową, pieszczoną i pielęgnowaną w mieście stołecznym Krakowie, Pan premier z Krakowa kaskę trzyma w Deutsche Bank.

30.11.2005
23:41
smile
[9]

Vader [ Senator ]

Nie smiejcie się z Janka, chciał dobrze :P

30.11.2005
23:42
smile
[10]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Ogłoszenie w jutrzejszej gazecie?

Zamienie połowę leśniczówki Kurskiego na udziały Rokity w dwóch kamienicach w Krakowie ;)))

30.11.2005
23:44
smile
[11]

Ward [ Senator ]

Yisrael - niesamowite odkrycie , ciekawostka , noo,noo
ale gdzie ten hak , miejsce gdzie mam zacząć się tarzać na dywanie ze śmiechu ?

30.11.2005
23:47
smile
[12]

Bramkarz [ brak abonamentu ]

Ward

Na dywanie to proponuję zacząć od brzegu, a potem kontynuować ruchem konika szachowego :)

30.11.2005
23:49
smile
[13]

Ward [ Senator ]

dzięki za radę :->
ale musi jednak być jakiś powód -jest taki w oświadczeniu majątkowym Rokity??
no chyba że chodzi o poskakanie bez ładu , składu i powodu
- no to siuuup , kto pierwszy ?

30.11.2005
23:54
[14]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Ludzie typu Rokita czy Kaczyńscy to są ludzie psychicznie chorzy, ta choroba nazywa się władza i za nią oddadzą życie majątek, cokolwiek. Jeżeli w tym kraju ludzie chcą głosować na biednych to dostają towar na tacy. Druga linia nie musi być ascetyczna, bo jakoś wratość wanny z hydromasażem Wassermana (notabene gościa który będąc dzieckiem w przedszkolu napisał pierwsze doniesienie do prokuratury na przedszkolanką, która go tegoż nauczyła) za kasę większą niż oszczędności obu kaczorów na raz nikogo nie dziwi.

Druga opcja jest taka że Ci z pierwszej linii deponują to co zwineli w liniach 2, 3 ...

30.11.2005
23:55
smile
[15]

Widzący [ Senator ]

Ward -> jedyną wesołość wywołał u mnie ten Deutsche Bank, reszta raczej na poziomie przyzwoitego rzemieślnika, dochody jak na "premiera" marne dość. Chyba że nie jest to wszystko..

01.12.2005
00:02
[16]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

Gwoli wyjaśnienia banku, ten bank nie wynika z faktu że jego dziadkowie służyli w jednym czy drguim AK.
Deutsche Bank po tym jak nie udało im się kupić BIG banku kupił lokalny bank BWR z Krakowa, bank ten prowadzi(ł) finanse miasta.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.