
Arcy Hp [ Legend ]
Woda na Marsie... a jednak :)
I to nie tylko TA woda ----> :PP
Popatrzcie na to :)
https://wiadomosci.onet.pl/1204513,16,item.html
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
Było pare lat temu, chodzi mi o obrazek
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:08:16]
maciek_ssi [ Electroma ]
staaaaare jak świat!

blackdragon2 [ Konsul ]
B Y Ł O !

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]
Nawet jak było to mnie bawi:)

Arcy Hp [ Legend ]
WIEM ŻE OBRAZEK BYYYYŁ
Czytajcie wątek do końca proszę :P
TzymischePL [ Legend ]
rany, to jednak prawda ze ludzie nie potrafia czytac ze zrozumieniem :)

paściak [ z domu Do'Urden ]
Super!
Orlando --> obraz ma tutaj chyba niewielkie znaczenie.
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Fajnie. Jak będziemy latać na Marsa na wczasy, to nawet będzie się można wykąpać.

Chacal [ ? ]
co tam woda na Marsie, tu na forum mamy jakies dziwne formy zycia, które widząc w wątku coś, co widzieli już w innym, automatycznie muszą ryknąć "było!!!" a potem ewentualnie przeczytać pierwszego posta do końca.

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Kto mi przeleje troche kasy na konto ?
Brakuje mi do samochodu a nie chce brac zbyt duzego kredytu. Przyrzekam, ze nie przepije
LOL patrzcie 1 komentarz
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:22:42]

Arcy Hp [ Legend ]
Chacal tak bywa :P Trzeba to zbadać ;>

master53 [ Czarnobyl 86 ]
Było już chyba ze 100 razy !!!
tsunami [ Made in USA ]
master53 --> Ty n00bie :-)
Mi sie wydawalo ze juz dawno wiedzieli ze tam jest woda ...

Chacal [ ? ]
o, jeszcze jeden. Arcy Hp, dawaj siatkę!

Yans [ Więzień Wieczności ]
Roland [GOL] ====> Pewnie, 2 kilometry pod ziemią.

Arcy Hp [ Legend ]
Będziemy ładować te "istotki" do tego "wora" :PP --->
tsunami [ Made in USA ]
Chacal --> buaahahahha
<----
Ok w artykule pisze ze wiedzieli o wodzie (lodzie) ktora jest na powierzchni ... sry :P

tsunami [ Made in USA ]
mialo byc :
<---
GROM Giwera [ Sołdat ]
inne ujęcie;-p
Arcy Hp [ Legend ]
Jeszcze inne :P

musaidi1111 [ 666 ]
ze woda na marsie była to wiedzielismy tak samo o tym ze na ksiezycu nikt niewyladował tez wiemy, i o planeci X tez i o czarnej dziurze ktora wsysa planety i tak powstaja nowe swiaty jak i o galaktykach ktorych jest tysiace i niezbadana wienkszosc, takze niema na co liczyc ze na marsa poleca i zamieszcza go ziemianami, ale jest nadzieja ze zoltyki w 2020r. leca na księżyc trzymam kciuki :) sam bym poleciał jak by w kazdym kraju była stacja kosmiczna, tak jak sa stacje PKP :D moze kiedys bedą.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:42:44]
Arcy Hp [ Legend ]
Woda! :D

Kam-El [ Generation X ]
... a wiecie ze myszy też tam harcują :D:D --------------->>>>>
«Malakai» [ Chor��y ]
Bardziej prawdopodobna sytuacja ----->