GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Woda na Marsie... a jednak :)

30.11.2005
22:09
smile
[1]

Arcy Hp [ Legend ]

Woda na Marsie... a jednak :)

I to nie tylko TA woda ----> :PP

Popatrzcie na to :)

https://wiadomosci.onet.pl/1204513,16,item.html

30.11.2005
22:09
[2]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

Było pare lat temu, chodzi mi o obrazek

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:08:16]

30.11.2005
22:10
[3]

maciek_ssi [ Electroma ]

staaaaare jak świat!

30.11.2005
22:10
smile
[4]

blackdragon2 [ Konsul ]

B Y Ł O !

30.11.2005
22:12
smile
[5]

.:[upiordliwy]:. [ don't forget me ]

Nawet jak było to mnie bawi:)

30.11.2005
22:15
smile
[6]

Arcy Hp [ Legend ]

WIEM ŻE OBRAZEK BYYYYŁ

Czytajcie wątek do końca proszę :P

30.11.2005
22:15
[7]

TzymischePL [ Legend ]

rany, to jednak prawda ze ludzie nie potrafia czytac ze zrozumieniem :)

30.11.2005
22:15
smile
[8]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Super!

Orlando --> obraz ma tutaj chyba niewielkie znaczenie.

30.11.2005
22:18
[9]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Fajnie. Jak będziemy latać na Marsa na wczasy, to nawet będzie się można wykąpać.

30.11.2005
22:20
smile
[10]

Chacal [ ? ]

co tam woda na Marsie, tu na forum mamy jakies dziwne formy zycia, które widząc w wątku coś, co widzieli już w innym, automatycznie muszą ryknąć "było!!!" a potem ewentualnie przeczytać pierwszego posta do końca.

30.11.2005
22:21
smile
[11]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Kto mi przeleje troche kasy na konto ?
Brakuje mi do samochodu a nie chce brac zbyt duzego kredytu. Przyrzekam, ze nie przepije


LOL patrzcie 1 komentarz

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:22:42]

30.11.2005
22:21
smile
[12]

Arcy Hp [ Legend ]

Chacal tak bywa :P Trzeba to zbadać ;>

30.11.2005
22:21
smile
[13]

master53 [ Czarnobyl 86 ]

Było już chyba ze 100 razy !!!

30.11.2005
22:22
[14]

tsunami [ Made in USA ]

master53 --> Ty n00bie :-)

Mi sie wydawalo ze juz dawno wiedzieli ze tam jest woda ...

30.11.2005
22:23
smile
[15]

Chacal [ ? ]

o, jeszcze jeden. Arcy Hp, dawaj siatkę!

30.11.2005
22:23
smile
[16]

Yans [ Więzień Wieczności ]

Roland [GOL] ====> Pewnie, 2 kilometry pod ziemią.

30.11.2005
22:25
smile
[17]

Arcy Hp [ Legend ]

Będziemy ładować te "istotki" do tego "wora" :PP --->

30.11.2005
22:27
[18]

tsunami [ Made in USA ]

Chacal --> buaahahahha

<----


Ok w artykule pisze ze wiedzieli o wodzie (lodzie) ktora jest na powierzchni ... sry :P

30.11.2005
22:28
smile
[19]

tsunami [ Made in USA ]

mialo byc :

<---

30.11.2005
22:29
[20]

GROM Giwera [ Sołdat ]

inne ujęcie;-p

30.11.2005
22:33
[21]

Arcy Hp [ Legend ]

Jeszcze inne :P

30.11.2005
22:42
smile
[22]

musaidi1111 [ 666 ]

ze woda na marsie była to wiedzielismy tak samo o tym ze na ksiezycu nikt niewyladował tez wiemy, i o planeci X tez i o czarnej dziurze ktora wsysa planety i tak powstaja nowe swiaty jak i o galaktykach ktorych jest tysiace i niezbadana wienkszosc, takze niema na co liczyc ze na marsa poleca i zamieszcza go ziemianami, ale jest nadzieja ze zoltyki w 2020r. leca na księżyc trzymam kciuki :) sam bym poleciał jak by w kazdym kraju była stacja kosmiczna, tak jak sa stacje PKP :D moze kiedys bedą.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 22:42:44]

01.12.2005
14:41
[23]

Arcy Hp [ Legend ]

Woda! :D

02.12.2005
03:29
smile
[24]

Kam-El [ Generation X ]

... a wiecie ze myszy też tam harcują :D:D --------------->>>>>

02.12.2005
04:42
[25]

«Malakai» [ Chor��y ]

Bardziej prawdopodobna sytuacja ----->

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.