
2kaii [ Konsul ]
wlasnie leca szybcy i wsciekli
rozszyfrowal ktos jakis samochod :) ?

Pisuar 69 [ Pretorianin ]
Myslalem, ze dobranocka o 19 jest.
The LasT Child [ GoorkA ]
zarz bedzie tutaj burza ;]
ja sie spieram z kumplam o tego bialego vw, dla mnie to jest jetta. a poza tym rozpoznalem Forda pickupa na samym pcozatku :D
tsunami [ Made in USA ]
O czym wy mowicie ? Jakie rozpoznawanie ?

Amadeusz ^^ [ tool ]
A ten zielony to Eclipse. Dobry jestem, co? :D Tylko nie rozumię co tu rozpoznawać. Przecież to zwykłe samochody, nie ma bryk z kosmosu.
The LasT Child [ GoorkA ]
Pisuar 69 -> moge skorzystac z toalety?
Roland [GOL] [ Gladiator ]
A tam, samochody... Riddick tam gra! :-P

shark [ Pretorianin ]
Boże, ten film leci dziś w telewizji? To straszne. Jutro znowu pojawią się młodzi kierowcy-debile w swoich superszybkich wozach marki Fiat 126p w których rżnie niemniej debilna muzyka...

MacGawron [ Generaďż˝ ]
Amadeusz rozumię
QrKo [ ]
To już 3 wątek czy mam klopoty ze wzrokiem?
MP-ror [ Generaďż˝ ]
Zajedwabiste furki. I Vin Diesel. Czyli full wypas :]

Beaverus [ Bounty Hunter ]
ten bialy to jetta, zolty skyline,
niebieski auto mia to chyba acura integra,
Torreto ma Mazdze rx-7,
zielony to eclipse byl :)
pick up to Ford jak juz ktos napisal,
ten japnoniec ma honde s2000(takie snieżynki ma na niej),
widac tam bylo jeszcze duzo innych aut: Hondy Civic,
a to co majtruja to Toyota Supra :)
to w kwesti samochodów
a reklamy juz mnie denerwują :)

tsunami [ Made in USA ]
A dokladniej to byl Ford F-150 :P

Tofik20 [ Pretorianin ]
A ten bialy to Jetta w ameryce. U na nas zwie sie Vento..........pozdrawiamy Panow policjantow w granatowych Ventach

Sir klesk [ Sazillon ]
Boze... taki samochod rozjebac :|

Beaverus [ Bounty Hunter ]
eee który bo tam napewno ze 3 auta rozwalone byly :P

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
ten film jest zwyczajnie smieszny.... a szczegolnie wyscigi.... zero realizmu w tym... kto sie kiedys scigal bedzie wiedzial o czym mowie....

Psycho_Mantis [ MGS Fan ]
Mobii ---> Noa co byś chciał? Przecież na tym filmie EA pojechało z NFS U, U2 i Most Wanted

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]
Psycho_Mantis --> da sie to odczuc niestety :( ale cos za cos, albo wydowisko, albo realistyczne oddanie wyscigu :) film ma byc kasowy, to musi miec duzo efektow :) wiec mamy "arcade" filmowy :P

2kaii [ Konsul ]
z tego co czytal w motor albo auto swiat Jetta = Bora (ponoc na amerykanskim rynku ta nazwa sie przyjela wiec ja zostawili, u nas sie nie przyjela wiec byla bora, ale jak widac znudzila sie juz bora albo za slabo sprzedawala wiec spowrotem jest jetta)