GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

wlasnie leca szybcy i wsciekli

30.11.2005
22:01
smile
[1]

2kaii [ Konsul ]

wlasnie leca szybcy i wsciekli

rozszyfrowal ktos jakis samochod :) ?

30.11.2005
22:04
smile
[2]

Pisuar 69 [ Pretorianin ]

Myslalem, ze dobranocka o 19 jest.

30.11.2005
22:05
[3]

The LasT Child [ GoorkA ]

zarz bedzie tutaj burza ;]

ja sie spieram z kumplam o tego bialego vw, dla mnie to jest jetta. a poza tym rozpoznalem Forda pickupa na samym pcozatku :D

30.11.2005
22:10
[4]

tsunami [ Made in USA ]

O czym wy mowicie ? Jakie rozpoznawanie ?

30.11.2005
22:12
smile
[5]

Amadeusz ^^ [ tool ]

A ten zielony to Eclipse. Dobry jestem, co? :D Tylko nie rozumię co tu rozpoznawać. Przecież to zwykłe samochody, nie ma bryk z kosmosu.

30.11.2005
22:13
[6]

The LasT Child [ GoorkA ]

Pisuar 69 -> moge skorzystac z toalety?

30.11.2005
22:14
[7]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

A tam, samochody... Riddick tam gra! :-P

30.11.2005
22:19
smile
[8]

shark [ Pretorianin ]

Boże, ten film leci dziś w telewizji? To straszne. Jutro znowu pojawią się młodzi kierowcy-debile w swoich superszybkich wozach marki Fiat 126p w których rżnie niemniej debilna muzyka...

30.11.2005
22:23
smile
[9]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Amadeusz rozumię

30.11.2005
22:26
[10]

QrKo [ ]

To już 3 wątek czy mam klopoty ze wzrokiem?

30.11.2005
22:49
[11]

MP-ror [ Generaďż˝ ]

Zajedwabiste furki. I Vin Diesel. Czyli full wypas :]

30.11.2005
22:55
smile
[12]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

ten bialy to jetta, zolty skyline,
niebieski auto mia to chyba acura integra,
Torreto ma Mazdze rx-7,
zielony to eclipse byl :)
pick up to Ford jak juz ktos napisal,
ten japnoniec ma honde s2000(takie snieżynki ma na niej),
widac tam bylo jeszcze duzo innych aut: Hondy Civic,
a to co majtruja to Toyota Supra :)

to w kwesti samochodów
a reklamy juz mnie denerwują :)

30.11.2005
22:58
smile
[13]

tsunami [ Made in USA ]

A dokladniej to byl Ford F-150 :P

30.11.2005
23:05
smile
[14]

Tofik20 [ Pretorianin ]

A ten bialy to Jetta w ameryce. U na nas zwie sie Vento..........pozdrawiamy Panow policjantow w granatowych Ventach

30.11.2005
23:27
smile
[15]

Sir klesk [ Sazillon ]

Boze... taki samochod rozjebac :|

30.11.2005
23:30
smile
[16]

Beaverus [ Bounty Hunter ]

eee który bo tam napewno ze 3 auta rozwalone byly :P

30.11.2005
23:48
smile
[17]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

ten film jest zwyczajnie smieszny.... a szczegolnie wyscigi.... zero realizmu w tym... kto sie kiedys scigal bedzie wiedzial o czym mowie....

30.11.2005
23:57
smile
[18]

Psycho_Mantis [ MGS Fan ]

Mobii ---> Noa co byś chciał? Przecież na tym filmie EA pojechało z NFS U, U2 i Most Wanted

01.12.2005
00:23
smile
[19]

Mobii [ Seicento 1.1 Killer ]

Psycho_Mantis --> da sie to odczuc niestety :( ale cos za cos, albo wydowisko, albo realistyczne oddanie wyscigu :) film ma byc kasowy, to musi miec duzo efektow :) wiec mamy "arcade" filmowy :P

01.12.2005
07:58
smile
[20]

2kaii [ Konsul ]

z tego co czytal w motor albo auto swiat Jetta = Bora (ponoc na amerykanskim rynku ta nazwa sie przyjela wiec ja zostawili, u nas sie nie przyjela wiec byla bora, ale jak widac znudzila sie juz bora albo za slabo sprzedawala wiec spowrotem jest jetta)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.