GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Twój Ulubiony.

30.11.2005
20:14
[1]

kapital [ Pretorianin ]

Twój Ulubiony.

kogo z tego forum najbardziej lubicie. Piszcie. Wyniki wkrótce.

30.11.2005
20:18
[2]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

.... dobra zartowalem :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 20:18:44]

30.11.2005
20:19
smile
[3]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Nie będę wymieniał bo mógłbym kogoś pominąć i by się obraził/a

30.11.2005
20:20
[4]

maciek_ssi [ Electroma ]

Wszystkich.

30.11.2005
20:20
smile
[5]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

kapital

30.11.2005
20:24
smile
[6]

Hitmanio [ KG 21 ]

Soulcathera :)

30.11.2005
20:25
smile
[7]

hassan2004 [ Coin Roll Only ]

kapital

30.11.2005
20:29
smile
[8]

ExistoR [ Sigma Private Hitman ]

Ogólnie wszystkich. Tylko jednych więcej drugich mniej. Bardziej chyba tych, z którymi więcej przebywam w jakimś seryjnym wątku, z którymi rozmawiam częściej itp. Nie bedę mówił o konkretach :P

30.11.2005
20:31
smile
[9]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Ktos kto wymyslil tekst z tuskawkami.

30.11.2005
20:36
[10]

kapital [ Pretorianin ]

Bez konkretów nie będzie wyników jak na razie to ja wygrywam. hehehe

30.11.2005
20:38
smile
[11]

Sir klesk [ Sazillon ]

Sir klesk - super gosc!

30.11.2005
20:42
smile
[12]

$heyk [ Konsul ]

Siebie, ofkorz ;)
Chester'a - za pewną bohaterską obronę wspólnych poglądów dawno dawno temu

30.11.2005
20:42
[13]

Conroy [ Dwie Szopy ]

Siebie.

30.11.2005
20:45
[14]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

WYSIU!!

30.11.2005
20:46
smile
[15]

Adamss [ -betting addiction- ]

VL

30.11.2005
20:47
smile
[16]

Barthez x [ ArmA SoLdIeR -barth89- ]

Ja najbardziej lubię wszystkich z forum dot. Battlefield 2 ;) Super ludzie :P

30.11.2005
20:47
smile
[17]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ZIOMALA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

30.11.2005
20:48
smile
[18]

Kompo [ arbuz luzem ]

qweks - > dzięki, stary. :)

30.11.2005
20:56
[19]

olo_7 [ Konsul ]

nie wiem raczej wszystkich lubię.

30.11.2005
20:58
[20]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Romanujana! Mimo, że trochę narcystyczny z niego osobnik ;-)

30.11.2005
21:00
[21]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Kompo ty wymysliles truskawki?

30.11.2005
21:22
smile
[22]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

oczywiście że siebie :P
a na poważnie to Soula- bo nic mi złego nie zrobił :P
całą ekipę JPD, Ludzi z World of Fallout
i z karczmy "Pod lasem"
nie zapominajmy o twórcach łapioła, ziomów, truskawet i kulfona :)
i oczywiście o wysiu :)

01.12.2005
17:33
[23]

kapital [ Pretorianin ]

Up


nie głosujemy na siebie

01.12.2005
17:36
smile
[24]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

kapital

01.12.2005
17:36
smile
[25]

Romanujan [ Konstruktor Katapult ]

Widzę, że nikt się jeszcze nie domyślił:

kapitala :-)

01.12.2005
17:39
smile
[26]

Bullzeye_NEO [ Satanic Surfer ]

Ja lubie Conroya bo jest taki menski.

01.12.2005
17:41
smile
[27]

Boroova [ Konsul ]

ZIOMAL!!!

01.12.2005
17:41
smile
[28]

QrKo [ ]

Slowik my master :)

01.12.2005
17:42
smile
[29]

PatriciusG. [ GAMBLE ]

Wszyscy są super =) Inaczej po co bym tu siedział...? =D

01.12.2005
18:02
[30]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

Siebie

01.12.2005
18:02
[31]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

a tak na powaznie to kazdego kto pisze na GOL'u

01.12.2005
18:09
smile
[32]

stg+ [ Generaďż˝ ]

nie da się wymieniać chyba,kogo się lubi. Niemniej jednak odpowiadam siebię

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.