
Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]
Perfekcyjni snajperzy...
Trzeba mieć skilla:)
Może i było. A jeśli nawet, to co z tego:P:P
Yari [ Juventino ]
hehe było , ale warte wielokrotnego powtórzenia :). Genialny filmik :).
leszo [ Legend ]
niezły jest motyw z kalużą błota na linii bramkowej ...

Tomus665 [ Legend ]
Nie ma to jak z metra trafić w poprzeczke albo w słupek.
Najlepszy moment jest w meczu Canada : USA jak strzelają chyba ze 7 razy w tym słupki i poprzeczka.

Yari [ Juventino ]
Tomus665 ---> ba , trafic z metra w poprzeczke to pikuś , w ogóle nie trafić w bramke to dopiero coś.

Janczes [ You'll never walk alone ]
troszke jak Włodaro z Legii......
ale niektórzy to mieli pecha...
Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]
No to może up?:)

DeLordeyan [ The Edge ]
jakbym siebie widział...
crue [ Centurion ]
jak peh to peh =((
ale z innego punktu widzenia... co nie przynioslo szczescia kibicom przynioslo troszke szczescia ogladajacym ten filmik =))
dobry humor to podstawa