GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Perfekcyjni snajperzy...

30.11.2005
19:47
smile
[1]

Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]

Perfekcyjni snajperzy...

Trzeba mieć skilla:)

Może i było. A jeśli nawet, to co z tego:P:P

30.11.2005
19:55
[2]

Yari [ Juventino ]

hehe było , ale warte wielokrotnego powtórzenia :). Genialny filmik :).

30.11.2005
20:09
[3]

leszo [ Legend ]

niezły jest motyw z kalużą błota na linii bramkowej ...

30.11.2005
20:12
smile
[4]

Tomus665 [ Legend ]

Nie ma to jak z metra trafić w poprzeczke albo w słupek.

Najlepszy moment jest w meczu Canada : USA jak strzelają chyba ze 7 razy w tym słupki i poprzeczka.

30.11.2005
20:22
smile
[5]

Yari [ Juventino ]

Tomus665 ---> ba , trafic z metra w poprzeczke to pikuś , w ogóle nie trafić w bramke to dopiero coś.

30.11.2005
21:04
smile
[6]

Janczes [ You'll never walk alone ]

troszke jak Włodaro z Legii......

ale niektórzy to mieli pecha...

01.12.2005
09:17
[7]

Lewy Krawiec(łoś) [ Leśny Dzban ]

No to może up?:)

01.12.2005
09:34
smile
[8]

DeLordeyan [ The Edge ]

jakbym siebie widział...

01.12.2005
10:04
[9]

crue [ Centurion ]

jak peh to peh =((

ale z innego punktu widzenia... co nie przynioslo szczescia kibicom przynioslo troszke szczescia ogladajacym ten filmik =))

dobry humor to podstawa

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.