GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Szybcy i wściekli 21:30 TVN dziś !!!

30.11.2005
19:35
smile
[1]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Szybcy i wściekli 21:30 TVN dziś !!!

Szybcy i wściekli
środa
30.11.2005
21:30 TVN

Chyba warto !!!

30.11.2005
19:36
smile
[2]

eJay [ Gladiator ]

No jasne, ze warto:) Film dla prawdziwych facetow, z brykami i fajnymi laskami:)

30.11.2005
19:36
smile
[3]

zoor!n [ Legend ]

Na pewno warto !

30.11.2005
19:37
[4]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Czekam,czekam, nawet sobie kartke na szybe nakleilem zeby pamietac ;p

30.11.2005
19:38
[5]

d@mek [ Pretorianin ]

No niezle równoczesny wątek . hehe

30.11.2005
19:39
[6]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Ile ten film trwa?

I jest to kontynuacja jakiego filmu? :D

30.11.2005
19:39
[7]

dezerter. [ Konsul ]

Lachondry fajne samochody tez fajne,ale sam film głupi jak gaznik od trabanta ,lepiej odpalić playstation i zagrać w Gran Turismo a potem jakiego pornola obejrzeć .

30.11.2005
19:39
[8]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

od 21:30 do 23:40 policz se :)

P.S ja zalozylem pierwszy :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 19:39:10]

30.11.2005
19:40
[9]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

Nie do ktorej, tylko ile trwa :)

30.11.2005
19:41
[10]

Misiolo [ Generaďż˝ ]

Całkiem niezły film. Na pewno lepszy od drugiej części.

30.11.2005
19:43
smile
[11]

Yanek [ Paprykarz ]

pierwsza czesc bije na glowe druga moim skromnym zdaniem

30.11.2005
19:50
[12]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

A obie bija na glowe Torque ;p

30.11.2005
19:52
smile
[13]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Super film :))

30.11.2005
19:56
smile
[14]

Coolfon [ Eddie ]

Dlaczego fajne filmy zawsze dają na TVN, film trwa z 20 min. i reklama chyba z 10...człowiek czasami zapomina co oglądał ;/

30.11.2005
19:59
[15]

cycu2003 [ Senator ]

nie wiem dlaczego ale jakoś nigdy go nie oglądałem
nie moge przegapic

30.11.2005
20:11
[16]

ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]

Dobrze, ze przypomnieliscie. Tez jeszcze nie mialem okazji ogladac tego filmu, a slyszalem duzo pozytywnych opini.Podczas zapowiedziach bardzo przypominal Nfs i chyba tworcy Underground`a jakas tam inspiracje czerpali z tego filmu.

30.11.2005
20:15
smile
[17]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ja oglądalem tylko 2-ke w kinie......
a jedynke obejrze sobie po raz pierwszy!!

30.11.2005
20:18
smile
[18]

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]

"Dlaczego fajne filmy zawsze dają na TVN, film trwa z 20 min. i reklama chyba z 10...człowiek czasami zapomina co oglądał ;/"
W tym przypadku to raczej nieistotne, bo ten film nie ma raczej fabuly. :P

30.11.2005
20:22
[19]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Stranger ---> 10 minut reklamy? O_o takie cos to luksus, TVN teraz jakas mode wprowadzil ze daje 10 minut reklam, potem POLECAMY wchodzi na 5 minut i znow reklamy na 5 minut :(((

30.11.2005
20:23
smile
[20]

adamis [ Co sie stao? ]

Szkoda ze o 1 w nocy jeszcze nie dali tego filmu. Zamiast jakiejs Szczuki mogliby dac o przyzwoitej porze ;|

30.11.2005
20:28
smile
[21]

AIRBAND [ Pretorianin ]

Film jak film ale jakie ( . )( . ) fury.................. :p

30.11.2005
20:29
smile
[22]

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]

"warto" "super film" ...a później się okaże to będzie taka beznadzieja jak "60 sek" :/
...powiedzcie, że się mylę bo bym sobie obejżał :P

30.11.2005
20:29
[23]

k2o [ Generaďż˝ ]

OGLADNIJCIE!!! naprawde warto. juz to ogladalem mi sie bardzo podoba i POLECAM

30.11.2005
20:41
smile
[24]

Coy2K [ Veteran ]

dzieki za info

30.11.2005
20:42
[25]

W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]

Xaar ---> Mylisz sie :)

30.11.2005
20:49
smile
[26]

Adamss [ -betting addiction- ]

Ofkoz, że warto ;).

30.11.2005
20:56
smile
[27]

wacek666 [ Konsul ]

dzięki za przypomnieneie

30.11.2005
20:56
[28]

MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]

nie oglądałem, więc teraz muszę ;)

jak dla mnie, to w filmie zbyt wieśniackie te furki są :P

30.11.2005
20:58
[29]

Garbizaur [ Legend ]

Kiedyś widziałem kawałek, więc może dzisiaj obejrzę całość... :-)

30.11.2005
21:00
smile
[30]

Tomus665 [ Legend ]

Film jest naprawde godny zobaczenia , i jest moim zdaniem tak jak tutaj kogoś też lepszy niż jego kontynuuacja , chociaż II też nie jest zła. Jednak żeby zobaczyć II trzeba zobaczyć I.

30.11.2005
21:19
[31]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

up

30.11.2005
21:36
[32]

Belert [ Generaďż˝ ]

Dobra zaczyna sie :)

30.11.2005
21:49
smile
[33]

QrKo [ ]

Ten film ogladalem chyba najwiecej razy w życiu :)

30.11.2005
21:49
smile
[34]

MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]

hohoho ! reklama trwała mniej niz 1 min ! niemożliwe !

30.11.2005
23:35
[35]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

No film jako film nadal swietny, ale te auta kiedys wydawaly sie zajebiscie odpicowane, a teraz nieco juz zajezdzaly kiczem, design w kazdym badz razie. Jednak ludzie robia sie coraz wybredniejsi ;p

30.11.2005
23:37
smile
[36]

snopek9 [ Legia mistrz! ]

nawet fajny film...

i kurde cos malo reklam bylo :| nie mialel kiedy pojsc sobie cos do zarcia zrobic :)

30.11.2005
23:38
[37]

EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]

odczepcie sie od tych reklam w TVNie, przeciez juz dawno temu wprowadzili zasade, ze reklamy owszem, sa dosc dlugie (10-15 minut) ale leca co godzine

30.11.2005
23:43
smile
[38]

Yanek [ Paprykarz ]

Film naprawde swietny...Chyba jako pierwszy poruszal tematyke odpicowanych bryk, nielegalnych wyscigow itd. Naprawde, gdy ogladalem go pierwszy raz zaparlo mi dech (autentycznie :)) Natomiast druga czesc to wg mnie juz taki "odgrzewany kotlet" Mozna zjesc ale juz nie wyglada i nie smakuje tak dobrze :)

30.11.2005
23:50
[39]

Kamber [ Centurion ]

warto! oczywiscie! ogladalem setki razy.

trojka ma byc fajna bo bedzie duzo o driftingu....

30.11.2005
23:54
smile
[40]

Yanek [ Paprykarz ]

offtop. Pewnie w najblizsza sobote mozemy sie spodziewac kolejnego wysypu watkow tym razem na temat "The Ring":) dam sobie reke uciac! Ba! nawet dwie! :D

01.12.2005
09:15
[41]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

Kamber -- akcja 3 czesci bedzie sie rozgrywala w Japonii a grac w nim bedzie m.in. Bow Wow ;/ ... taki gowniarz, raper od siedmiu bolesci co mysli ze jest czarny ;p ..choc w sumie jest czarny ;p

01.12.2005
09:24
[42]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

edit dla ubogich
--

Nie prawda jest ze Fast and the Furious byl pierwszym filmem traktujacym o Street Racingu, w 1999 roku Chinczycy nakrecili The Legend of Speed, looknij linka.

01.12.2005
09:24
[43]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

01.12.2005
09:29
[44]

Garbizaur [ Legend ]

Hmmm objerzałem film i szczerze powiedziawszy poza fajnymi samochodami oraz tą panną która grała Mię (mniam!) nie ma w tym filmie nic ciekawego...

01.12.2005
18:22
[45]

MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]

a kiedy ma być premiera trzeciej części ?

01.12.2005
22:35
[46]

john_himself [ krush, kill n' destroy ]

2006-06-16

01.12.2005
22:40
[47]

doniczka [ thomson ]

MaZZeo ------> toś mi gwożdzia zabił. A skąd takie informacje?

04.12.2005
10:01
[48]

Dzideek [ Pretorianin ]

Najbardziej mi się podobało pod koniec filmu, gdy tamten jechał swoją wypasioną furą ojca, zderzył się z innym, zrobił dwa koziołki w powietrzu i miał tylko rankę na głowie. :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.