
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Szybcy i wściekli 21:30 TVN dziś !!!
Szybcy i wściekli
środa
30.11.2005
21:30 TVN
Chyba warto !!!

eJay [ Gladiator ]
No jasne, ze warto:) Film dla prawdziwych facetow, z brykami i fajnymi laskami:)

zoor!n [ Legend ]
Na pewno warto !
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Czekam,czekam, nawet sobie kartke na szybe nakleilem zeby pamietac ;p
d@mek [ Pretorianin ]
No niezle równoczesny wątek . hehe
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Ile ten film trwa?
I jest to kontynuacja jakiego filmu? :D
dezerter. [ Konsul ]
Lachondry fajne samochody tez fajne,ale sam film głupi jak gaznik od trabanta ,lepiej odpalić playstation i zagrać w Gran Turismo a potem jakiego pornola obejrzeć .
MacGawron [ Generaďż˝ ]
od 21:30 do 23:40 policz se :)
P.S ja zalozylem pierwszy :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-11-30 19:39:10]
snopek9 [ Legia mistrz! ]
Nie do ktorej, tylko ile trwa :)
Misiolo [ Generaďż˝ ]
Całkiem niezły film. Na pewno lepszy od drugiej części.

Yanek [ Paprykarz ]
pierwsza czesc bije na glowe druga moim skromnym zdaniem
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
A obie bija na glowe Torque ;p

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Super film :))

Coolfon [ Eddie ]
Dlaczego fajne filmy zawsze dają na TVN, film trwa z 20 min. i reklama chyba z 10...człowiek czasami zapomina co oglądał ;/
cycu2003 [ Senator ]
nie wiem dlaczego ale jakoś nigdy go nie oglądałem
nie moge przegapic
ganek [ Pyrlandia Reprezentant ]
Dobrze, ze przypomnieliscie. Tez jeszcze nie mialem okazji ogladac tego filmu, a slyszalem duzo pozytywnych opini.Podczas zapowiedziach bardzo przypominal Nfs i chyba tworcy Underground`a jakas tam inspiracje czerpali z tego filmu.

Janczes [ You'll never walk alone ]
ja oglądalem tylko 2-ke w kinie......
a jedynke obejrze sobie po raz pierwszy!!

Stranger [Gry-OnLine] [ CTU Operative ]
"Dlaczego fajne filmy zawsze dają na TVN, film trwa z 20 min. i reklama chyba z 10...człowiek czasami zapomina co oglądał ;/"
W tym przypadku to raczej nieistotne, bo ten film nie ma raczej fabuly. :P
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Stranger ---> 10 minut reklamy? O_o takie cos to luksus, TVN teraz jakas mode wprowadzil ze daje 10 minut reklam, potem POLECAMY wchodzi na 5 minut i znow reklamy na 5 minut :(((

adamis [ Co sie stao? ]
Szkoda ze o 1 w nocy jeszcze nie dali tego filmu. Zamiast jakiejs Szczuki mogliby dac o przyzwoitej porze ;|

AIRBAND [ Pretorianin ]
Film jak film ale jakie ( . )( . ) fury.................. :p

Xaar [ Uzależniony od Marysi ]
"warto" "super film" ...a później się okaże to będzie taka beznadzieja jak "60 sek" :/
...powiedzcie, że się mylę bo bym sobie obejżał :P
k2o [ Generaďż˝ ]
OGLADNIJCIE!!! naprawde warto. juz to ogladalem mi sie bardzo podoba i POLECAM

Coy2K [ Veteran ]
dzieki za info
W_O_D_Z_U [ Gdzie Jest Świniak ]
Xaar ---> Mylisz sie :)

Adamss [ -betting addiction- ]
Ofkoz, że warto ;).

wacek666 [ Konsul ]
dzięki za przypomnieneie
MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]
nie oglądałem, więc teraz muszę ;)
jak dla mnie, to w filmie zbyt wieśniackie te furki są :P
Garbizaur [ Legend ]
Kiedyś widziałem kawałek, więc może dzisiaj obejrzę całość... :-)

Tomus665 [ Legend ]
Film jest naprawde godny zobaczenia , i jest moim zdaniem tak jak tutaj kogoś też lepszy niż jego kontynuuacja , chociaż II też nie jest zła. Jednak żeby zobaczyć II trzeba zobaczyć I.
MacGawron [ Generaďż˝ ]
up
Belert [ Generaďż˝ ]
Dobra zaczyna sie :)

QrKo [ ]
Ten film ogladalem chyba najwiecej razy w życiu :)

MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]
hohoho ! reklama trwała mniej niz 1 min ! niemożliwe !
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
No film jako film nadal swietny, ale te auta kiedys wydawaly sie zajebiscie odpicowane, a teraz nieco juz zajezdzaly kiczem, design w kazdym badz razie. Jednak ludzie robia sie coraz wybredniejsi ;p

snopek9 [ Legia mistrz! ]
nawet fajny film...
i kurde cos malo reklam bylo :| nie mialel kiedy pojsc sobie cos do zarcia zrobic :)
EMILL [ Idzie nowe - stay tuned ]
odczepcie sie od tych reklam w TVNie, przeciez juz dawno temu wprowadzili zasade, ze reklamy owszem, sa dosc dlugie (10-15 minut) ale leca co godzine

Yanek [ Paprykarz ]
Film naprawde swietny...Chyba jako pierwszy poruszal tematyke odpicowanych bryk, nielegalnych wyscigow itd. Naprawde, gdy ogladalem go pierwszy raz zaparlo mi dech (autentycznie :)) Natomiast druga czesc to wg mnie juz taki "odgrzewany kotlet" Mozna zjesc ale juz nie wyglada i nie smakuje tak dobrze :)
Kamber [ Centurion ]
warto! oczywiscie! ogladalem setki razy.
trojka ma byc fajna bo bedzie duzo o driftingu....

Yanek [ Paprykarz ]
offtop. Pewnie w najblizsza sobote mozemy sie spodziewac kolejnego wysypu watkow tym razem na temat "The Ring":) dam sobie reke uciac! Ba! nawet dwie! :D
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Kamber -- akcja 3 czesci bedzie sie rozgrywala w Japonii a grac w nim bedzie m.in. Bow Wow ;/ ... taki gowniarz, raper od siedmiu bolesci co mysli ze jest czarny ;p ..choc w sumie jest czarny ;p
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
edit dla ubogich
--
Nie prawda jest ze Fast and the Furious byl pierwszym filmem traktujacym o Street Racingu, w 1999 roku Chinczycy nakrecili The Legend of Speed, looknij linka.
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
Garbizaur [ Legend ]
Hmmm objerzałem film i szczerze powiedziawszy poza fajnymi samochodami oraz tą panną która grała Mię (mniam!) nie ma w tym filmie nic ciekawego...
MaZZeo [ Love Le Mans Racing ]
a kiedy ma być premiera trzeciej części ?
john_himself [ krush, kill n' destroy ]
2006-06-16
doniczka [ thomson ]
MaZZeo ------> toś mi gwożdzia zabił. A skąd takie informacje?
Dzideek [ Pretorianin ]
Najbardziej mi się podobało pod koniec filmu, gdy tamten jechał swoją wypasioną furą ojca, zderzył się z innym, zrobił dwa koziołki w powietrzu i miał tylko rankę na głowie. :-)