
Ziom91 [ Konsul ]
Dlaczego odchodzisz zimo?
Czy u was jest to samo co u mnie? Śnieg zniknął ja KAMFORA! Może wiecie czy ma padać w
południowo-wschodniej polsce, bo normalnie załamać się można! Wszędzie jest a u mnie nie ma!
J0lo [ Legendarny Culé ]
ja bym się cieszył gdyby u mnie tego białego czegoś nie było...
Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]
J0lo - me 2

adamis [ Co sie stao? ]
Śnieg zniknął ja KAMFORA
Co to jest za kamfora? ;p
Jade^1 [ Generaďż˝ ]
jeszcze będziesz narzekał na tę zimę

hilander [ ]
Dziękujmy za to Bogu alleluja
idz precz zimo zła !!!
Conroy [ Dwie Szopy ]
I dobrze.
adamis--> https://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=22035

Ziom91 [ Konsul ]
Czy ja wiem? Na nartach nie będzie można jeździć i w ogóle.... BUUUUUUUUUUU!!!
Xaltorun [ Generaďż˝ ]
Conroy -> no tak, ale ziom91 nie mial chyba na mysli ketonu wydobywanego z drzewa :P

|kszaq| [ Ethan Hunt ]
a u mnie własnie pada :)

Golem6 [ Biologiczny Naczelny ]
U mnie (czyt. woj. Śląskie - Sosnowiec) była odwilż, ale dzisiaj w nocy znowu spadł śnieg. I to z 5cm conajmniej. Przynajmniej na tyle wyglądało, jak biegaliśmy po boisku grając dzisiaj w noge :P

Roko [ Generaďż˝ ]
Gdzie jest to ocieplenie klimatu o ktorym tyle gadają? Precz z zimą !!
Ziom91 [ Konsul ]
Roko---> U mnie

Łysack [ Mr. Loverman ]
no i właśnie tu jest kaszana, bo śnieg się roztapia i jest jedna wielka kałuża. Robi się takie błotko, i ani to nie spływa z chodnika i nie ugina się pod nogami. Rozpryskuje się i brudzi spodnie, a do tego buty przemakają. Niech się ta zima zdecyduje, albo deszcz, albo śnieg, a nie takie gó*no
Ziom91 [ Konsul ]
Nawet trochę padało w moim mieście ale potem lunęlo deszczem i nu po śniegu pozostały tylko
białe plamy gdzieniegdzie.
Ziom91 [ Konsul ]
Lysack---> Gdzie ty mieszkasz? U mnie odwilż była już 3 dni temu!
Ziom91 [ Konsul ]
Zima odeszła! To wiem!

Janczes [ You'll never walk alone ]
zima powróci taka ze sie jeszcze zdziwicie.........
_zielak_ [ Kolekcjoner Postów ]
Zimoooooo !!! Zimoooo !!!! Wracaj!
Promyk [ Sylwester B. ]
u mnie cholerny śnieg... 5h temu była taka mgła, że drugiej strony jednopasmówki nie widać... zimno jak diabli... mam dość... nie znoszę zimy... niech cholera sobie idzie... o mało przez ślizgawicę płotu nie przestawiłem... benzyny więcej idzie... i drogi opał... na jaką cholerę to ustrojstwo?
a wy narzekacie, że jej nie macie...
gofer [ ]
Bo dopóki zimna oznacza dla kogoś narty, śnieżki i bałwany, to normalne jest, że za nią tęskni. Potem, gdy dochodzi do tego np. utrudnienie na drogach czy płacenie za ogrzewanie domu, piękny wizerunek zimy, niestety, znika...

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]
Śnieg zniknął jaK KAMFORA!
Tak powinno być, a zniknąć jak kamfora jest w słowniku.
U mnie też ziąb i zero śniegu... Ale ja się cieszę, nie lubię śniegu ; )
Punks Not Dead [ change my nick ]
zima sux :P
J0lo [ Legendarny Culé ]
gofer ---> dorzuć do ostatniego zdania stłuczki samochodami :) ostatnio jechałem na uczelnię ( po tym weekendzie ) i jadąc w kolumnie po 10-20km/h nei potrafiłem przed światłami zachamować. woda zamarzła po opadach w weekend i zrobił się lód...