GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dlaczego odchodzisz zimo?

30.11.2005
18:33
smile
[1]

Ziom91 [ Konsul ]

Dlaczego odchodzisz zimo?

Czy u was jest to samo co u mnie? Śnieg zniknął ja KAMFORA! Może wiecie czy ma padać w
południowo-wschodniej polsce, bo normalnie załamać się można! Wszędzie jest a u mnie nie ma!

30.11.2005
18:35
[2]

J0lo [ Legendarny Culé ]

ja bym się cieszył gdyby u mnie tego białego czegoś nie było...

30.11.2005
18:36
[3]

Orlando [ Reservoir Dog on holiday ]

J0lo - me 2

30.11.2005
18:36
smile
[4]

adamis [ Co sie stao? ]

Śnieg zniknął ja KAMFORA

Co to jest za kamfora? ;p

30.11.2005
18:36
[5]

Jade^1 [ Generaďż˝ ]

jeszcze będziesz narzekał na tę zimę

30.11.2005
18:38
smile
[6]

hilander [ ]

Dziękujmy za to Bogu alleluja

idz precz zimo zła !!!

30.11.2005
18:38
[7]

Conroy [ Dwie Szopy ]

I dobrze.

adamis--> https://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=22035

30.11.2005
18:40
smile
[8]

Ziom91 [ Konsul ]

Czy ja wiem? Na nartach nie będzie można jeździć i w ogóle.... BUUUUUUUUUUU!!!

30.11.2005
18:41
[9]

Xaltorun [ Generaďż˝ ]

Conroy -> no tak, ale ziom91 nie mial chyba na mysli ketonu wydobywanego z drzewa :P

30.11.2005
18:43
smile
[10]

|kszaq| [ Ethan Hunt ]

a u mnie własnie pada :)

30.11.2005
18:43
smile
[11]

Golem6 [ Biologiczny Naczelny ]

U mnie (czyt. woj. Śląskie - Sosnowiec) była odwilż, ale dzisiaj w nocy znowu spadł śnieg. I to z 5cm conajmniej. Przynajmniej na tyle wyglądało, jak biegaliśmy po boisku grając dzisiaj w noge :P

30.11.2005
18:43
smile
[12]

Roko [ Generaďż˝ ]

Gdzie jest to ocieplenie klimatu o ktorym tyle gadają? Precz z zimą !!

30.11.2005
18:45
[13]

Ziom91 [ Konsul ]

Roko---> U mnie

30.11.2005
18:46
smile
[14]

Łysack [ Mr. Loverman ]

no i właśnie tu jest kaszana, bo śnieg się roztapia i jest jedna wielka kałuża. Robi się takie błotko, i ani to nie spływa z chodnika i nie ugina się pod nogami. Rozpryskuje się i brudzi spodnie, a do tego buty przemakają. Niech się ta zima zdecyduje, albo deszcz, albo śnieg, a nie takie gó*no

30.11.2005
18:46
[15]

Ziom91 [ Konsul ]

Nawet trochę padało w moim mieście ale potem lunęlo deszczem i nu po śniegu pozostały tylko
białe plamy gdzieniegdzie.

30.11.2005
18:47
[16]

Ziom91 [ Konsul ]

Lysack---> Gdzie ty mieszkasz? U mnie odwilż była już 3 dni temu!

30.11.2005
18:55
[17]

Ziom91 [ Konsul ]

Zima odeszła! To wiem!

30.11.2005
19:15
smile
[18]

Janczes [ You'll never walk alone ]

zima powróci taka ze sie jeszcze zdziwicie.........

30.11.2005
19:21
[19]

_zielak_ [ Kolekcjoner Postów ]

Zimoooooo !!! Zimoooo !!!! Wracaj!

01.12.2005
03:43
[20]

Promyk [ Sylwester B. ]

u mnie cholerny śnieg... 5h temu była taka mgła, że drugiej strony jednopasmówki nie widać... zimno jak diabli... mam dość... nie znoszę zimy... niech cholera sobie idzie... o mało przez ślizgawicę płotu nie przestawiłem... benzyny więcej idzie... i drogi opał... na jaką cholerę to ustrojstwo?

a wy narzekacie, że jej nie macie...

01.12.2005
08:20
[21]

gofer [ ]

Bo dopóki zimna oznacza dla kogoś narty, śnieżki i bałwany, to normalne jest, że za nią tęskni. Potem, gdy dochodzi do tego np. utrudnienie na drogach czy płacenie za ogrzewanie domu, piękny wizerunek zimy, niestety, znika...

01.12.2005
08:23
smile
[22]

QQuel [ Posiadacz Jijooffki ]

Śnieg zniknął jaK KAMFORA!

Tak powinno być, a zniknąć jak kamfora jest w słowniku.

U mnie też ziąb i zero śniegu... Ale ja się cieszę, nie lubię śniegu ; )

01.12.2005
08:23
[23]

Punks Not Dead [ change my nick ]

zima sux :P

01.12.2005
08:27
[24]

J0lo [ Legendarny Culé ]

gofer ---> dorzuć do ostatniego zdania stłuczki samochodami :) ostatnio jechałem na uczelnię ( po tym weekendzie ) i jadąc w kolumnie po 10-20km/h nei potrafiłem przed światłami zachamować. woda zamarzła po opadach w weekend i zrobił się lód...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.