Bonkol [ Junior ]
Sniper
Jak zrobic w pełni snajpera w America's Army? zaliczyłem trening, wybieram odpowienią broń i nie dostaje M-24 podczas gry...

viesiek [ Legend ]
zaliczyles Adv. Marksmanship?
Bonkol [ Junior ]
marksmanshipa mam całego.
viesiek [ Legend ]
ale jest jeden basic i dwa adv. marksmanship zeby miec dostep do tych drugich musisz miec wynik co najmniej 36 w tym pierwszym
Bonkol [ Junior ]
w pierwszym miałem 38. adv zaliczyłem. może coś w ustawieniach trzeba zaznaczyc? albo w adv coś zrobic?
stg+ [ Generaďż˝ ]
America's Army to taki sobie szajs nie da się w niektórych wersjach robić np treningu medycznego i snajpera też