GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sniper

30.11.2005
18:01
[1]

Bonkol [ Junior ]

Sniper

Jak zrobic w pełni snajpera w America's Army? zaliczyłem trening, wybieram odpowienią broń i nie dostaje M-24 podczas gry...

30.11.2005
18:04
smile
[2]

viesiek [ Legend ]

zaliczyles Adv. Marksmanship?

30.11.2005
18:05
[3]

Bonkol [ Junior ]

marksmanshipa mam całego.

30.11.2005
18:08
[4]

viesiek [ Legend ]

ale jest jeden basic i dwa adv. marksmanship zeby miec dostep do tych drugich musisz miec wynik co najmniej 36 w tym pierwszym

30.11.2005
18:11
[5]

Bonkol [ Junior ]

w pierwszym miałem 38. adv zaliczyłem. może coś w ustawieniach trzeba zaznaczyc? albo w adv coś zrobic?

03.12.2005
16:13
[6]

stg+ [ Generaďż˝ ]

America's Army to taki sobie szajs nie da się w niektórych wersjach robić np treningu medycznego i snajpera też

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.