
SebNET [ XviD FAN ]
Ojciec Chrzestny na DVD - ma ktos?
Witam!
Mam pytanko do userow GoL'a, jest ktos moze w posiadaniu na DVD filmu "Godfather - Ojciec Chrzestny" ? Oryginal, kopia? Jesli tak to prosze o odzew bo mam pytanko!
pj25 [ Centurion ]
Jak brzmi pytanko?
MacGawron [ Generaďż˝ ]
Ja kiedys wypozyczalem...

Jamkonorek [ Konsul ]
muzyka z Godfathera
SebNET [ XviD FAN ]
Myslalem, ze jesli ktos ma to na DVD to moglibysmy sie dogadac, bo poszukuje tego, a 199 zl za oryginal to niezbyt mi sie widzi.
pj25 [ Centurion ]
W MM od 02.12 będzie za 149 zł. To już naprawdę jest niewiele zważywszy na zawartość.
SebNET [ XviD FAN ]
Ooo dzieki za info, za 149 zl to juz sie moge skusic, ale 199 zl to przegiecie pałki
pj25 [ Centurion ]
Na początku kosztowało około 350 zł - to dopiero było przegięcie
SebNET [ XviD FAN ]
LoL, no to podobnie jak z cena wszystkich sezonow Friends - 1069 zł :O
pS. A Ty masz oryginal Godfathera?
pj25 [ Centurion ]
Tak, kupiłem na allegro za trochę ponad 170 zł.
Naprawdę polecam ten zestaw, zwłaszcza, że ma kosztować 149 zł (nie wiem czy we wszystkich MM, sprawdzałem na ich stronie - są już nowe gazetki do niektórych marketów).
Nie opłaca się kupować osobno. Świetne wydanie + naprawdę ciekawe dodatki (zwłaszcza prawie godzinka scen usuniętych, które m.in. ukazują dodatkowe wątki obecne w książce).
SebNET [ XviD FAN ]
A mozesz dac linka do tego Godfathera na ich stronie?
pj25 [ Centurion ]
Między innymi będzie tutaj:
https://www.mediamarkt.lublin.pl/gazetka.php
Czytałem, że ma być również w trójmieście, więc może będzie także w innych.

SebNET [ XviD FAN ]
Jak cos to w ktoryms z Lodzkich MM jakby bylo to bym sie skusil, ale nie wiem. Trzeba sie bedzie po 2-gim Grudnia przejechac do MM i popytac co i jak.
Ko [ Sepultura ]
Hehe, ja mam na VHS całą trylogię. Kupiłem w vividzie, za jakieś 70 czy 80zł, naprawdę polecam, genialna trylogia.
pj25 [ Centurion ]
SebNET ->
No właśnie ja też mam najbliżej do łódzkich MM. Niestety na stronie nigdy jeszcze nie było od nich żadnej gazetki.
Jakbyś był to daj znać w tym wątku co i jak, ok?
Zwłaszcza interesuje mnie Braterstwo Broni (Tae Guk Gi).

rostov [ Generaďż˝ ]
Ja mam całą trylogię na dvd.
SebNET [ XviD FAN ]
Wyslalem majla do Lodzkiego odzialu MM z pytaniem o tego Ojca Chrzestnego, moze odpisza chociaz w to watpie.
pj25 - ja jakis czas temu kupilem sobie cala trylogie Rambo w QDVD, obraz po remasteringu, jakosc zyletka. Dalem 90 zl za cala trylogie.
Aha mam do Ciebie prosbe, moze moglys zrobic screena z tego DVD np za pomoc PowerDVD i wrzucic na https://www.imageshack.uk i podac link? Chcialbym zobaczyc jakosc. Jak mozesz to z kilka zarzuc.
Pzdr!

SebNET [ XviD FAN ]
pj25 dam znac, 2 Grudnia lub 3 Grudnia przejade sie do Galerii Łodzkiej i sprawdze co tam piszczy w trawie!
pj25 [ Centurion ]
sebNET ->
Co do robienia screenów, to przyznam się, że nie bardzo mam teraz czas, ale zajrzyj tu:
https://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=767
Na dole tej strony są linki, w których znajdują się porównania obrazów R1 z R2 i w ogóle trochę info na temat Trylogii.
A co do ostatnich zakupów - niedawno sprawiłem sobie trylogię MAD MAXa. Cena 65 zł, a co najważniejsze filmy są w wersji nieocenzurowanej (zwłaszcza z dwójką były z tym u nas problemy). Obraz również żyleta (zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę rok produkcji).

SebNET [ XviD FAN ]
Jakosc bardzo ladna :) Skusze sie na ten oryginal, a jak nie to moze na gwiazdke od Mikolaja dostane ;] A co do Madmaxa to tez niezla cena, uwazam ze takie klasyki trzeba miec na DVD!
pj25 [ Centurion ]
> A co do Madmaxa to tez niezla cena, uwazam ze takie klasyki trzeba miec na DVD!
Zdecydowanie !
Z prawdziwych klasyków polecam jeszcze Alien Quadrilogy. Obecna cena może trochę odstraszać ale jaka zawartość...
Mi udało się nabyć na allegro nówkę za 190 zł (tyle że bez napisów PL). Kasę na to zbierałem, zbierałem, zbierałem (jak to u studentów bywa) ale naprawdę było warto.
A pomyśleć, że podobnie jak w przypadku Ojca, cena na początku wynosiła 400-450 zł i znajdowali się nabywcy.
SebNET [ XviD FAN ]
Ja ogolnie chce sobie skompletowac wszystkie filmy co jest zwiazane z Mafia itp.
Powiem Ci szczerze ze 300 zl to troszke drogo jak za tego Alien Quadrilogy ;]

d@mek [ Pretorianin ]
Teraz przed świętami moźna złąpać okazję i nabyć wersje limitowane ale i tzw. packi za okazyjną cenę.Widziałem w ulotce MM właśnie Ojca Chrzestnego za 149 zł ale i Limitowane Jurassic Park-wszystkie części i Mumie:Mumia/Mumia Powraca/Król Skorpion. No i wreszcie Star Wars epizod III plus dvd activity center czyli wygaszacze, naklejki ,tapety na pulpit.. i much much more

hermin [ Senator ]
Mam 1 cześć na DVD :)
amoreg1234 [ użytkownik ]
ja mam cala tylogie, tyle ze nie na dvd...
kazda czesc sklada sie z 3 plyt, tych, no, jak tam divx czy cos... (dobra jakosc)
calosc ma ponad 5 gb -
pj25 [ Centurion ]
> Ja ogolnie chce sobie skompletowac wszystkie filmy co jest zwiazane z Mafia itp.
W takim razie polecam jeszcze:
- Goodfellas
- Casino
- Dawno temu w Ameryce
i może jeszcze:
- Scarface
- Blow
- Carlito's Way

SebNET [ XviD FAN ]
Goodfellas mam na DVD (oryginal), ale troche dziwna plyta bo to lusterko, z jednej i z drugiej strony plyty jest film :)
Dawno temu w Ameryce bede zamawial teraz niedlugo, a Scarface mam w XviD, ale jak bedzie mozliwosc to wezme to na DVD!
pj25 [ Centurion ]
>> Goodfellas mam na DVD (oryginal), ale troche dziwna plyta bo to lusterko, z jednej i z drugiej strony plyty jest film :)
Rzadko spotykana (przynajmniej u nas) płyta dwustronna.
Teraz dostępne jest wydanie SE z m.in. nowym transferem oraz komentarzem audio Henry Hilla.
>> Dawno temu w Ameryce bede zamawial teraz niedlugo
Naprawdę polecam. Według mnie co najmniej dorównuje Ojcu.

gofer [ ]
Może jeszcze The Sopranos? :)
amoreg1234 [ użytkownik ]
właaaśnie! sopranos! ja na to poluje - pisać kto ma

tzs [ Pretorianin ]
Nie wiem o czy panowie powyżej gadają ale ja dziś widziałem w Empiku w C.H. Arkadia (warszawa jakby ktoś nie wiedział) Ojca Chrzestnego cz.1 za 35zł :P, a część drugą za niewiele więcej
Może mi ktoś wyjaśni skąd się wzieło u was te "149 zł" i wyżej??
pj25 [ Centurion ]
>> tzs
Empik jak zwylke dowala ceny z kosmosu.
"Sugerowana cena detaliczna" pierwszej wynosi 29.99 zł, ale można mieć też za 28 zł.
Druga niecałe 40 dychy (dwie płyty).
Ale naprawdę nie opłaca się kupować oddzielnie.
Cena 149 zł jest za trylogię + płyta z dodatkami (całość w jednym pudełku).
tzs [ Pretorianin ]
Jak dla mnie się opłaca, bo jedyna część która mi sie podobała to była część pierwsza Po drugie na alegro część drugą można dostać za 30zł, po trzecie niedługo w "Oskarowej kolekcji" najprawdopodobniej będzie też część 3.
Czyli za trylogie wydajemy 90 zł czyli 55 zł mniej niż to co wyżej podawano. A dodatki... no cóż, nigdy tego nie oglądam... mimo iż trafiło mi sie pare rozszerzonych wersji filmów ;D
tzs [ Pretorianin ]
59zł -shit zauważyłem błąd po wysłaniu posta
pj25 [ Centurion ]
>> po trzecie niedługo w "Oskarowej kolekcji" najprawdopodobniej będzie też część 3.
Nic mi na ten temat nie wiadomo. Zapowiadano trzy części Oskarowej Kolekcji i właśnie trzecia jest już dostępna. Ale skoro dwie pierwsze staniały, więc za jakiś czas pewnie to samo spotka część trzecią.
>> A dodatki... no cóż, nigdy tego nie oglądam...
Dlatego właśnie są dwa wydania. Tańsze dla tych, którzy chcą tylko film, i droższe z dodatkami.