GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ojciec Chrzestny na DVD - ma ktos?

30.11.2005
14:27
smile
[1]

SebNET [ XviD FAN ]

Ojciec Chrzestny na DVD - ma ktos?

Witam!

Mam pytanko do userow GoL'a, jest ktos moze w posiadaniu na DVD filmu "Godfather - Ojciec Chrzestny" ? Oryginal, kopia? Jesli tak to prosze o odzew bo mam pytanko!

30.11.2005
14:53
[2]

pj25 [ Centurion ]

Jak brzmi pytanko?

30.11.2005
14:54
[3]

MacGawron [ Generaďż˝ ]

Ja kiedys wypozyczalem...

30.11.2005
14:57
smile
[4]

Jamkonorek [ Konsul ]

muzyka z Godfathera

30.11.2005
14:59
[5]

SebNET [ XviD FAN ]

Myslalem, ze jesli ktos ma to na DVD to moglibysmy sie dogadac, bo poszukuje tego, a 199 zl za oryginal to niezbyt mi sie widzi.

30.11.2005
15:00
[6]

pj25 [ Centurion ]

W MM od 02.12 będzie za 149 zł. To już naprawdę jest niewiele zważywszy na zawartość.

30.11.2005
15:01
[7]

SebNET [ XviD FAN ]

Ooo dzieki za info, za 149 zl to juz sie moge skusic, ale 199 zl to przegiecie pałki

30.11.2005
15:07
[8]

pj25 [ Centurion ]

Na początku kosztowało około 350 zł - to dopiero było przegięcie

30.11.2005
15:12
[9]

SebNET [ XviD FAN ]

LoL, no to podobnie jak z cena wszystkich sezonow Friends - 1069 zł :O

pS. A Ty masz oryginal Godfathera?

30.11.2005
15:17
[10]

pj25 [ Centurion ]

Tak, kupiłem na allegro za trochę ponad 170 zł.
Naprawdę polecam ten zestaw, zwłaszcza, że ma kosztować 149 zł (nie wiem czy we wszystkich MM, sprawdzałem na ich stronie - są już nowe gazetki do niektórych marketów).
Nie opłaca się kupować osobno. Świetne wydanie + naprawdę ciekawe dodatki (zwłaszcza prawie godzinka scen usuniętych, które m.in. ukazują dodatkowe wątki obecne w książce).

30.11.2005
15:19
[11]

SebNET [ XviD FAN ]

A mozesz dac linka do tego Godfathera na ich stronie?

30.11.2005
15:22
[12]

pj25 [ Centurion ]

Między innymi będzie tutaj:

https://www.mediamarkt.lublin.pl/gazetka.php

Czytałem, że ma być również w trójmieście, więc może będzie także w innych.

30.11.2005
15:26
smile
[13]

SebNET [ XviD FAN ]

Jak cos to w ktoryms z Lodzkich MM jakby bylo to bym sie skusil, ale nie wiem. Trzeba sie bedzie po 2-gim Grudnia przejechac do MM i popytac co i jak.

30.11.2005
15:26
[14]

Ko [ Sepultura ]

Hehe, ja mam na VHS całą trylogię. Kupiłem w vividzie, za jakieś 70 czy 80zł, naprawdę polecam, genialna trylogia.

30.11.2005
15:31
[15]

pj25 [ Centurion ]

SebNET ->
No właśnie ja też mam najbliżej do łódzkich MM. Niestety na stronie nigdy jeszcze nie było od nich żadnej gazetki.
Jakbyś był to daj znać w tym wątku co i jak, ok?
Zwłaszcza interesuje mnie Braterstwo Broni (Tae Guk Gi).

30.11.2005
15:32
smile
[16]

rostov [ Generaďż˝ ]

Ja mam całą trylogię na dvd.

30.11.2005
15:33
[17]

SebNET [ XviD FAN ]

Wyslalem majla do Lodzkiego odzialu MM z pytaniem o tego Ojca Chrzestnego, moze odpisza chociaz w to watpie.

pj25 - ja jakis czas temu kupilem sobie cala trylogie Rambo w QDVD, obraz po remasteringu, jakosc zyletka. Dalem 90 zl za cala trylogie.

Aha mam do Ciebie prosbe, moze moglys zrobic screena z tego DVD np za pomoc PowerDVD i wrzucic na https://www.imageshack.uk i podac link? Chcialbym zobaczyc jakosc. Jak mozesz to z kilka zarzuc.


Pzdr!

30.11.2005
15:34
smile
[18]

SebNET [ XviD FAN ]

pj25 dam znac, 2 Grudnia lub 3 Grudnia przejade sie do Galerii Łodzkiej i sprawdze co tam piszczy w trawie!

30.11.2005
15:44
[19]

pj25 [ Centurion ]

sebNET ->

Co do robienia screenów, to przyznam się, że nie bardzo mam teraz czas, ale zajrzyj tu:

https://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=767

Na dole tej strony są linki, w których znajdują się porównania obrazów R1 z R2 i w ogóle trochę info na temat Trylogii.

A co do ostatnich zakupów - niedawno sprawiłem sobie trylogię MAD MAXa. Cena 65 zł, a co najważniejsze filmy są w wersji nieocenzurowanej (zwłaszcza z dwójką były z tym u nas problemy). Obraz również żyleta (zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę rok produkcji).

30.11.2005
15:50
smile
[20]

SebNET [ XviD FAN ]

Jakosc bardzo ladna :) Skusze sie na ten oryginal, a jak nie to moze na gwiazdke od Mikolaja dostane ;] A co do Madmaxa to tez niezla cena, uwazam ze takie klasyki trzeba miec na DVD!

30.11.2005
16:03
[21]

pj25 [ Centurion ]


> A co do Madmaxa to tez niezla cena, uwazam ze takie klasyki trzeba miec na DVD!

Zdecydowanie !

Z prawdziwych klasyków polecam jeszcze Alien Quadrilogy. Obecna cena może trochę odstraszać ale jaka zawartość...
Mi udało się nabyć na allegro nówkę za 190 zł (tyle że bez napisów PL). Kasę na to zbierałem, zbierałem, zbierałem (jak to u studentów bywa) ale naprawdę było warto.
A pomyśleć, że podobnie jak w przypadku Ojca, cena na początku wynosiła 400-450 zł i znajdowali się nabywcy.

30.11.2005
16:16
[22]

SebNET [ XviD FAN ]

Ja ogolnie chce sobie skompletowac wszystkie filmy co jest zwiazane z Mafia itp.

Powiem Ci szczerze ze 300 zl to troszke drogo jak za tego Alien Quadrilogy ;]

30.11.2005
16:20
smile
[23]

d@mek [ Pretorianin ]

Teraz przed świętami moźna złąpać okazję i nabyć wersje limitowane ale i tzw. packi za okazyjną cenę.Widziałem w ulotce MM właśnie Ojca Chrzestnego za 149 zł ale i Limitowane Jurassic Park-wszystkie części i Mumie:Mumia/Mumia Powraca/Król Skorpion. No i wreszcie Star Wars epizod III plus dvd activity center czyli wygaszacze, naklejki ,tapety na pulpit.. i much much more

30.11.2005
16:22
smile
[24]

hermin [ Senator ]

Mam 1 cześć na DVD :)

30.11.2005
16:23
[25]

amoreg1234 [ użytkownik ]

ja mam cala tylogie, tyle ze nie na dvd...
kazda czesc sklada sie z 3 plyt, tych, no, jak tam divx czy cos... (dobra jakosc)

calosc ma ponad 5 gb -

30.11.2005
16:28
[26]

pj25 [ Centurion ]

> Ja ogolnie chce sobie skompletowac wszystkie filmy co jest zwiazane z Mafia itp.

W takim razie polecam jeszcze:
- Goodfellas
- Casino
- Dawno temu w Ameryce
i może jeszcze:
- Scarface
- Blow
- Carlito's Way

30.11.2005
17:13
smile
[27]

SebNET [ XviD FAN ]

Goodfellas mam na DVD (oryginal), ale troche dziwna plyta bo to lusterko, z jednej i z drugiej strony plyty jest film :)

Dawno temu w Ameryce bede zamawial teraz niedlugo, a Scarface mam w XviD, ale jak bedzie mozliwosc to wezme to na DVD!

01.12.2005
06:48
[28]

pj25 [ Centurion ]

>> Goodfellas mam na DVD (oryginal), ale troche dziwna plyta bo to lusterko, z jednej i z drugiej strony plyty jest film :)

Rzadko spotykana (przynajmniej u nas) płyta dwustronna.
Teraz dostępne jest wydanie SE z m.in. nowym transferem oraz komentarzem audio Henry Hilla.

>> Dawno temu w Ameryce bede zamawial teraz niedlugo

Naprawdę polecam. Według mnie co najmniej dorównuje Ojcu.

01.12.2005
08:35
smile
[29]

gofer [ ]

Może jeszcze The Sopranos? :)

01.12.2005
21:10
[30]

amoreg1234 [ użytkownik ]

właaaśnie! sopranos! ja na to poluje - pisać kto ma

02.12.2005
20:12
smile
[31]

tzs [ Pretorianin ]

Nie wiem o czy panowie powyżej gadają ale ja dziś widziałem w Empiku w C.H. Arkadia (warszawa jakby ktoś nie wiedział) Ojca Chrzestnego cz.1 za 35zł :P, a część drugą za niewiele więcej


Może mi ktoś wyjaśni skąd się wzieło u was te "149 zł" i wyżej??

03.12.2005
07:36
[32]

pj25 [ Centurion ]

>> tzs

Empik jak zwylke dowala ceny z kosmosu.
"Sugerowana cena detaliczna" pierwszej wynosi 29.99 zł, ale można mieć też za 28 zł.
Druga niecałe 40 dychy (dwie płyty).
Ale naprawdę nie opłaca się kupować oddzielnie.

Cena 149 zł jest za trylogię + płyta z dodatkami (całość w jednym pudełku).

04.12.2005
00:32
[33]

tzs [ Pretorianin ]

Jak dla mnie się opłaca, bo jedyna część która mi sie podobała to była część pierwsza Po drugie na alegro część drugą można dostać za 30zł, po trzecie niedługo w "Oskarowej kolekcji" najprawdopodobniej będzie też część 3.

Czyli za trylogie wydajemy 90 zł czyli 55 zł mniej niż to co wyżej podawano. A dodatki... no cóż, nigdy tego nie oglądam... mimo iż trafiło mi sie pare rozszerzonych wersji filmów ;D

04.12.2005
00:33
[34]

tzs [ Pretorianin ]

59zł -shit zauważyłem błąd po wysłaniu posta

04.12.2005
07:01
[35]

pj25 [ Centurion ]

>> po trzecie niedługo w "Oskarowej kolekcji" najprawdopodobniej będzie też część 3.

Nic mi na ten temat nie wiadomo. Zapowiadano trzy części Oskarowej Kolekcji i właśnie trzecia jest już dostępna. Ale skoro dwie pierwsze staniały, więc za jakiś czas pewnie to samo spotka część trzecią.

>> A dodatki... no cóż, nigdy tego nie oglądam...

Dlatego właśnie są dwa wydania. Tańsze dla tych, którzy chcą tylko film, i droższe z dodatkami.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.