GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie do fanów Dżemu

29.11.2005
23:16
[1]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Pytanie do fanów Dżemu

Chodzi mi o koncertowe wykonanie utworu Niewinni i ja. Nie jakiekolwiek, ale to konkretne jedno, ktorego fragment dalem tutaj:). Szukalem, szukalem, ale nie moge znalezc koncertówki gdzie Rysiek śpiewa to tak trochę 'ostrzej'. Utwór ten byl wykorzystany w Skazanym na bluesa. Wiecie może z jakiego roku/koncertu to jest albo macie to w swoich zbiorach? Wielkie dzięki za jakakolwiek pomoc.

29.11.2005
23:21
[2]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

I jeszcze kawalek wykonania utworu, ktory szukam. Niewinni i ja - cz 1

30.11.2005
08:30
[3]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

up

02.12.2005
00:29
[4]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Moze ktos jednak wie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.