KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Pytanie do fanów Dżemu
Chodzi mi o koncertowe wykonanie utworu Niewinni i ja. Nie jakiekolwiek, ale to konkretne jedno, ktorego fragment dalem tutaj:). Szukalem, szukalem, ale nie moge znalezc koncertówki gdzie Rysiek śpiewa to tak trochę 'ostrzej'. Utwór ten byl wykorzystany w Skazanym na bluesa. Wiecie może z jakiego roku/koncertu to jest albo macie to w swoich zbiorach? Wielkie dzięki za jakakolwiek pomoc.
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
I jeszcze kawalek wykonania utworu, ktory szukam. Niewinni i ja - cz 1
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
up
KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Moze ktos jednak wie?