abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Centurion ]
Rothamnse czy Davidoffy
Rothamnse czy Davidoffy? Ktore lepsze ?

Aceofbase [ El Mariachi ]
pumpernikiel!
gregol [ Junior ]
yyy chyba zalezy od ciebie nie..
Weakando [ Senator ]
Rothmansy
A najlepsze Marlboro Czerwone w miękkiej paczce

OzOr [ Wrocław ]
Davidoffy jasne... BEARDZO DOBRE:)
OzOr [ Wrocław ]
Weakando---> Zgadzam Sie z Toba Co Do Marlboro:)
beeria [ Generaďż˝ ]
taki szpan, nie? palisz drogie fajki i jestes cool, trendi i dzezi w jednym
gofer [ ]
Pall Mall. Cała reszta, jak dla mnie, dzieli się na siano i perfumowane siano.
Sn33p3r [ Luca Brasi ]
Marlboro czerwone!A jakbym mial wybierac miedzy R i D to Rothamnse.
ronn [ moralizator ]
Pall Malle czerwone.. ale juz nie pale ;P
Lipton [ 101st Airborne ]
beeria --> A pomyślałeś o tym, że może gość pali tylko od wielkiego święta, raz na kilka dni jak go nabierze ochota i dlatego kupuje drogie papierosy? Sam jakbym palił to pewnie bym takie kupował, a nie Fajranty.

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]
Mocne mocne! :)

Yossarian [ RY!!! ]
Kenty i Malborasy i Camele, jak sądzę chyba! Nie?!
Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]
Davidoff.

Sizalus [ Generaďż˝ ]
wole Chesterfield'y

Jeremy [ Konsul ]
abcdefghijklmnoperstuwyzheh - > zawsze mnie to zastanawiało - jak logujesz się na gry-online to wpisujesz swoją ksywkę czy kopiujesz z przygotowanej ściągawki?
Loczek [ El Loco Boracho ]
Jeremy: nie wiem jak ty, ale ja mam cos takiego jak cookies i przegladarka pamietam moja ksywe... :P
Ale problem by był faktycznie ciekawy jakby ciasteczek nie było :)
Jeremy [ Konsul ]
Loczek -> tez mam cookies, też mnie przeglądarka pamięta ale jak zakładam nowy wątek czy odpowiadam na posta to muszę się tak czy siak zalogować.
Więc zastanawiam się nad tym, że może abc_i_tak_dalej traci pół życia na wklepywanie ksywy :D
Werter_ [ Konsul ]
a nie pomyślałeś, że login może być zupełnie inny niż ksywka na forum?
moneo [ Nikon Sevast ]
w Polsce wybiore Davidoffy - zawsze wezme importowane z zachodu fajki przed polskimi..
zuromil [ Człowiek Jazda ]
ogolnie pale mocne a jka robie jakis wypad albo w sklepie nie ma Mocnych to Sobieskie czerwone! a z tych co w temacie to Davidoffy!

Gangsta Man [ Konsul ]
abcdefghijklmnoperstuwyzheh ---> nie masz na co kasy wydawać? lol jasne że Pall Malle ;)
amatorr [ Konsul ]
Tylko Mocne. 50% tansze od davidoffow i lepsze w dodatku.
abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Centurion ]
login mam inny niz ksywke :)
Wlasnie, dobrze powiedziane--> pale od swieta. Ale mialem cos takiego ostatnio: Zaciagnalem sie najbardziej jak moglem (tak ze 2 razy) tak az wzialem dym do gadrla, pluc a pozniej mialem duza "faze", tak jakbym sie napil, lub spalil grama, taka faza byla dosc krotka, ale czy to mozliwe jest od papierosa? Slyszalem ze tak.

Deepdelver [ aegnor ]
Aż do płuc powiadasz?
No to szacuneczek, bo ja pykam jak cygaro.

gofer [ ]
Deepdelver

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]
wołki
matełko [ Pretorianin ]
Davidoff Classic :] ... Te czarne davidoffy nie dobre ... a z poza tematu to Pall Malle :]
Weakando [ Senator ]
abcdefghijklmnoperstuwyzheh ----> Jeśli już to mogło cię walnąć w łeb :) Troche zamroczyć :)