GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rothamnse czy Davidoffy

29.11.2005
22:06
[1]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Centurion ]

Rothamnse czy Davidoffy

Rothamnse czy Davidoffy? Ktore lepsze ?

29.11.2005
22:11
smile
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

pumpernikiel!

29.11.2005
22:12
[3]

gregol [ Junior ]

yyy chyba zalezy od ciebie nie..

29.11.2005
22:12
[4]

Weakando [ Senator ]

Rothmansy

A najlepsze Marlboro Czerwone w miękkiej paczce

29.11.2005
22:13
smile
[5]

OzOr [ Wrocław ]

Davidoffy jasne... BEARDZO DOBRE:)

29.11.2005
22:14
[6]

OzOr [ Wrocław ]

Weakando---> Zgadzam Sie z Toba Co Do Marlboro:)

29.11.2005
22:22
[7]

beeria [ Generaďż˝ ]

taki szpan, nie? palisz drogie fajki i jestes cool, trendi i dzezi w jednym

29.11.2005
22:23
[8]

gofer [ ]

Pall Mall. Cała reszta, jak dla mnie, dzieli się na siano i perfumowane siano.

29.11.2005
22:24
[9]

Sn33p3r [ Luca Brasi ]

Marlboro czerwone!A jakbym mial wybierac miedzy R i D to Rothamnse.

29.11.2005
22:31
[10]

ronn [ moralizator ]

Pall Malle czerwone.. ale juz nie pale ;P

30.11.2005
00:10
[11]

Lipton [ 101st Airborne ]

beeria --> A pomyślałeś o tym, że może gość pali tylko od wielkiego święta, raz na kilka dni jak go nabierze ochota i dlatego kupuje drogie papierosy? Sam jakbym palił to pewnie bym takie kupował, a nie Fajranty.

30.11.2005
00:14
smile
[12]

KRIS_007 [ 1mm[]R+4l ]

Mocne mocne! :)

30.11.2005
00:17
smile
[13]

Yossarian [ RY!!! ]

Kenty i Malborasy i Camele, jak sądzę chyba! Nie?!

30.11.2005
00:18
[14]

Yisrael [ Pod Mocnym Aniołem ]

Davidoff.

30.11.2005
00:29
smile
[15]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

wole Chesterfield'y

30.11.2005
00:50
smile
[16]

Jeremy [ Konsul ]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh - > zawsze mnie to zastanawiało - jak logujesz się na gry-online to wpisujesz swoją ksywkę czy kopiujesz z przygotowanej ściągawki?

30.11.2005
00:52
[17]

Loczek [ El Loco Boracho ]

Jeremy: nie wiem jak ty, ale ja mam cos takiego jak cookies i przegladarka pamietam moja ksywe... :P

Ale problem by był faktycznie ciekawy jakby ciasteczek nie było :)

30.11.2005
00:56
[18]

Jeremy [ Konsul ]

Loczek -> tez mam cookies, też mnie przeglądarka pamięta ale jak zakładam nowy wątek czy odpowiadam na posta to muszę się tak czy siak zalogować.
Więc zastanawiam się nad tym, że może abc_i_tak_dalej traci pół życia na wklepywanie ksywy :D

30.11.2005
01:00
[19]

Werter_ [ Konsul ]

a nie pomyślałeś, że login może być zupełnie inny niż ksywka na forum?

30.11.2005
01:23
[20]

moneo [ Nikon Sevast ]

w Polsce wybiore Davidoffy - zawsze wezme importowane z zachodu fajki przed polskimi..

30.11.2005
02:54
[21]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

ogolnie pale mocne a jka robie jakis wypad albo w sklepie nie ma Mocnych to Sobieskie czerwone! a z tych co w temacie to Davidoffy!

30.11.2005
09:30
smile
[22]

Gangsta Man [ Konsul ]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh ---> nie masz na co kasy wydawać? lol jasne że Pall Malle ;)

30.11.2005
09:36
[23]

amatorr [ Konsul ]

Tylko Mocne. 50% tansze od davidoffow i lepsze w dodatku.

30.11.2005
23:20
[24]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh [ Centurion ]

login mam inny niz ksywke :)

Wlasnie, dobrze powiedziane--> pale od swieta. Ale mialem cos takiego ostatnio: Zaciagnalem sie najbardziej jak moglem (tak ze 2 razy) tak az wzialem dym do gadrla, pluc a pozniej mialem duza "faze", tak jakbym sie napil, lub spalil grama, taka faza byla dosc krotka, ale czy to mozliwe jest od papierosa? Slyszalem ze tak.

30.11.2005
23:37
smile
[25]

Deepdelver [ aegnor ]

Aż do płuc powiadasz?
No to szacuneczek, bo ja pykam jak cygaro.

30.11.2005
23:44
smile
[26]

gofer [ ]

Deepdelver

01.12.2005
00:03
smile
[27]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

wołki

01.12.2005
00:08
[28]

matełko [ Pretorianin ]

Davidoff Classic :] ... Te czarne davidoffy nie dobre ... a z poza tematu to Pall Malle :]

01.12.2005
00:15
[29]

Weakando [ Senator ]

abcdefghijklmnoperstuwyzheh ----> Jeśli już to mogło cię walnąć w łeb :) Troche zamroczyć :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.