GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Matura - Kurs komputerowy z języka angielskiego. Pomocy.

29.11.2005
20:54
smile
[1]

Soll [ Protagonista ]

Matura - Kurs komputerowy z języka angielskiego. Pomocy.

No właśnie.. Jako że wielkimi krokami, niuchronnie w moją stronę zbliża się matura m.in z języka angielskiego potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym kupić sobie zestaw na CD lub DVD taki z którym mógłbym się spokojnie samodzielnie przygotowywać do tego co może być na maturze z języka angielskiego.. Czyli jakieś czytanie ze zrozumieniem, opracowanie tekstów, budowanie zdań i formułowanie ich na podstawie scenki, zdjęć czy fragmentów jak to zwykle na maturze jest.. Ogólnie jest jednak tych kursów językowo-przygotowawczych zbyt dużo by wybrać ten który faktycznie będzie najlepszy..

Co mnie interesuje to tak :
Różnorodność poziomowa [ czyli zadania zarówno dla początkujących jak i dla zaawansowanych ]
Nowoczesność i funkcjonalność, tak aby było to składnie i odpowiednio podane bez potrzeby zastanawiania się co autor miał na myśli tworząc to zadanie i po co mi ono właściwie potrzebne. Szukam czegoś bardziej pod maturę niż szlifowanie języka aczkolwiek jeśli będzie i to drugie to nie pogardzę.
Cena to sprawa drugorzędna. Chodzi mi o coś naprawdę godnego polecenia bo niestety jeśli zacznę niewłaściwie, na drugi raz może być już niestety za późno..

29.11.2005
22:26
[2]

Soll [ Protagonista ]

No nie mówcie że żadnego dobrego kursu z Anglika na komputer nie znacie..

30.11.2005
06:29
[3]

Garbizaur [ Legend ]

EuroPlus+ byłby chyba najlepszy. :)

30.11.2005
06:41
[4]

beo314 [ Konsul ]

Miałem okazję przyjrzeć się takiemu "interaktywnemu" kursowi na cd. Przyszedł razem ze słuchawkami i mikrofonem aby "ćwiczyć wymowę".

Stawiasz programowi za duże wymagania, taki sposób nauki jest dobry dla początkujących i słabo zaawansowanych.
Czytanie ze zrozumienien, czy też opracowywanie tekstów - tego program nie ma jak sprawdzić, do tego potrzebny jest człowiek.

Moja rada - zainwestuj w kursy lub po prostu rozmowy z kimś, dla kogo język angielski jest rodzimy.

30.11.2005
08:36
smile
[5]

Soll [ Protagonista ]

Hmm możliwe że tak jest.. Ale spróbować chyba nie zaszkodzi. Obejrzę te EuroPlus+ i sprawdzę czy będzie odpowiedni.. Chciałbym coś robić teraz w kierunku Matury żeby w maju nie okazało się że zamiast dobrze czy bardzo dobrze było tak "se" albo nienajlepiej.

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.