GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pod rozsuniętym rozporkiem| Częsc 1

29.11.2005
17:56
[1]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Pod rozsuniętym rozporkiem| Częsc 1

Gdzieś na końcu świata a może i dalej nie opodal Szpitalu Psychiatrycznego i schroniska dla bezdomnych borsuków znajduje się karczma: "Pod rozsuniętym rozporkiem". Wstęp do tej karczmy mają tylko i wyłącznie mężczyźni i kobiety z rozsuniętym rozpoerkiem. Ich celem jest walka z obojniakami co zawsze zasuwają go.

Zasady ogólne:
1. Nie piszemy bzdur.
2. Piszemy na temat.
3. Nie podoba Ci sie wątek to sie nie dopisuj.
4. Przestrzegaj zasad ogólnych.

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany

Pilnie też poszukujemy Wojska żeby zwalczało Obojniaków, i wyłapywało borsuków.

Mam nadzieje że karczma będzie sie rozwijac

29.11.2005
17:57
smile
[2]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

:D o co tu chodzi mniej wiecej ??

29.11.2005
17:58
smile
[3]

Gaara [ Generaďż˝ ]

hehe:D troche chora ta karczma ;)

29.11.2005
17:58
smile
[4]

qweks [ Spy from Thrillerland ]

Jaki jest sens egzystencji takiej karczmy?

29.11.2005
17:59
smile
[5]

adamis [ Co sie stao? ]

Masz jakis problem? Chcesz o tym z nami porozmawiac?

29.11.2005
17:59
[6]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Zwalczamy Obojniaków, pijemy wino i piwo i wódke i kawe i co tam sie da i zwalczamy szwędające sie borsuki zanosimy je do schroniska

29.11.2005
17:59
smile
[7]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A gdzie menu?

29.11.2005
18:01
smile
[8]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

genialna nazwa ;D a tak właściwie o co tu chodzi?? :P

29.11.2005
18:02
[9]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

Kiedys był juz tai watek o podobnym znaczeniu tylko innej nazwie :P

29.11.2005
18:05
[10]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł

Macie jakies pmysły piszice

29.11.2005
18:09
[11]

Gaara [ Generaďż˝ ]

Sumo muszą mieć rozsunięty rozporek, bo sie ne mieszczą w swoje ciuchy:D

29.11.2005
18:10
smile
[12]

waslo [ Manager Ajaxu ]

1 litr Coca cola by się przydała za 3 zł

29.11.2005
18:11
[13]

adamis [ Co sie stao? ]

i pizza za 9,90 tez by sie przydala ;>

29.11.2005
18:12
smile
[14]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

moge zostać owiewką do lodówki?
jeśli nie to frezarką do gotowanej pieczeni?

proszę proszę proszę...

29.11.2005
18:14
[15]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł

KaM1kAzE® ok mianuje Cie owiewką do lodówki:)

29.11.2005
18:16
smile
[16]

Charon86 [ Pretorianin ]

Jeśli to stanowisko jeszcze nie zajęte to ja chętnie zostanę gorylem

29.11.2005
18:17
smile
[17]

oooololo [ d0b3rmAn!? ]

to ja chce byc Gorylem co pilnuje :D ;]

29.11.2005
18:17
smile
[18]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

YAAAY!! :D

zaczadziście :P zawsze o tym marzyłem, dziękuje!! :*

dopiszz mnie do listy :P

29.11.2005
18:19
[19]

Punks Not Dead [ change my nick ]

ja tez moge kims byc :P ale kim :P

29.11.2005
18:19
[20]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

No a którego tu gorylem mianować? Nie wiem może jakąś misje spełnicie albo kto się będzie lepiej sprawował cóż zastanowie sie

29.11.2005
18:20
[21]

MATTI....S [ Konsul ]

sprzydał by się 1 l. Pepsi za 2.50

29.11.2005
18:21
smile
[22]

Charon86 [ Pretorianin ]

Na moje oko może być więcej niż jeden goryl, bo w kupie raźniej

29.11.2005
18:23
smile
[23]

Punks Not Dead [ change my nick ]

imo warto dodać jeszcze jakiegoś muzyka :P mogę wam w karczmie przygrywać punkiem :P

29.11.2005
18:24
smile
[24]

Charon86 [ Pretorianin ]

Punks Not Dead ma moje poparcie, bo co to za karczma gdzie nie przygrywa żadna muza?

29.11.2005
18:24
smile
[25]

Janczes [ You'll never walk alone ]

a co jak przyjde w dresie bez rozporka??

29.11.2005
18:25
[26]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]


Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50

Ok mianuje Cie muzykiem:)

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Muzyk - Punks Not Dead

I kandydaci na Goryla niech sie zgłaszają do 18:30 wtedy rozpatrze sprawe:)

29.11.2005
18:25
[27]

Punks Not Dead [ change my nick ]

ale dla anty punków :P nie musze grac samego punku :P

btw...biore gitare :P a jeszcze potrzebny basista, bębniarz...itd

29.11.2005
18:26
[28]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Janczes -> to nasz goryl Ci wezmie za dresy i wypier**** z karczmy:) Bój się go

29.11.2005
18:28
[29]

Gaara [ Generaďż˝ ]

hehe :D

29.11.2005
18:29
smile
[30]

Charon86 [ Pretorianin ]

Nadaję się na goryla bo jestem pacyfistą. Lubię pacyfikować ludzi.

29.11.2005
18:29
[31]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ok to w karczmie będzie zespół:)

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

Zespół muzyczny:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Poszukiwany
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - Poszukiwany
Wokalista - Poszukiwany

jeszcze jakąś funkcje do zepsołu dodać czy wystaczy?

29.11.2005
18:30
[32]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Gaara świetne logo:)

Charon86 ok zastanowie się:)

29.11.2005
18:31
smile
[33]

Sandro [ Grafoman ]

A ja mam spodnie na guziki, ha!

29.11.2005
18:31
[34]

MATTI....S [ Konsul ]

ja mogę być perkusistą

29.11.2005
18:32
[35]

Charon86 [ Pretorianin ]

A co z ludźmi w spodniach na guziki takich też trzeba lać ?

29.11.2005
18:33
[36]

Gaara [ Generaďż˝ ]

A ja basistą bo gram na basie:P

A logo to właśnie przed chwilą zrobiłem bo ktoś napisał a gdzie logo :D

29.11.2005
18:33
[37]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Sandro to nie masz wstępu do Karczmy! Won mi stąd!

Dobra widzę że potrzebujemy jak najszybciej goryla Charon mianuje Cie gorylem:)

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

Zespół muzyczny:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Poszukiwany
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - Poszukiwany

29.11.2005
18:34
[38]

Charon86 [ Pretorianin ]

W takim razie wielkie dzięki.

29.11.2005
18:35
[39]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

Zespół muzyczny:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - Poszukiwany

29.11.2005
18:36
[40]

Charon86 [ Pretorianin ]

W takim razie wszystkim bez rozpiętego rozporka już dziękujemy.... RAUS

29.11.2005
18:37
[41]

adamis [ Co sie stao? ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

Zespół muzyczny:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis


:D

29.11.2005
18:38
smile
[42]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

Zespół muzyczny:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis

:-D

29.11.2005
18:39
[43]

Gaara [ Generaďż˝ ]

mogę zagrać jakiś kawałek i nagrać się na mikrofon ;)

29.11.2005
18:39
[44]

Charon86 [ Pretorianin ]

To ja mam pytanko. Skąd pomysł na taką wspaniałą aczkolwiek (trudne słowo)nietypową karczmę ?

29.11.2005
18:39
[45]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

adamis -> Co to za samo wolka? Najpierw musisz sie mnie spytac czy możesz być a poźniej sie wpisuj! To tak na przyszłośc żebyście wiedzieli..

29.11.2005
18:41
[46]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Charon -> tak jakos mi sie nudziło:) Gaara zagraj, zagraj:)

29.11.2005
18:42
smile
[47]

Charon86 [ Pretorianin ]

Czuję, że ta karczma zdobedzie sporą popularność .

29.11.2005
18:43
[48]

Gaara [ Generaďż˝ ]

to najpierw bym musiał wymyśleć :D a gitare basową w domu mam od niedzieli do czwartku co tydzień bo to kościelna i ja w kościele gram :D

29.11.2005
18:44
[49]

Gaara [ Generaďż˝ ]

i jak ten bębniarz i perkusista i wokalista by byli prawdziwi...;)

29.11.2005
18:54
[50]

adamis [ Co sie stao? ]

Iś szpile klavier - wybacz maj master, moge byc wolakista The Rozporek's Band ?

29.11.2005
18:56
[51]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ok ale będe wdzięczny jak coś nagrasz :)

29.11.2005
18:58
[52]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

adamis tak napisałem na przyszłość oczywiscie że możesz i dobra nazwa zespołu:)

29.11.2005
18:58
smile
[53]

Janczes [ You'll never walk alone ]

podłaczam sie pod prosbe adamisa tyle ze chodzi o bebniarza

29.11.2005
19:01
[54]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis

I cały skład wypełniony:) Janczes oczywiscie że możesz:)

29.11.2005
19:05
[55]

leszo [ Legend ]

o tanie piwo macie...
hmm a co jakby ktoś miał spodnie dresowe bez rozpora ?

29.11.2005
19:06
smile
[56]

Gaara [ Generaďż˝ ]

to musi se doszyć rozporek

29.11.2005
19:07
[57]

Deton [ Pretorianin ]

to ja moge zostać kucharzem,
tylko co mam konkretnie robić w karczmie?
mówić co ugotowałem, czy co innego?

29.11.2005
19:13
[58]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Deton -> tak dokładnie i wklejać rysunki z potrawami oczywiscie jak możesz:)

29.11.2005
19:17
[59]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł

29.11.2005
19:17
[60]

fasz [ Pretorianin ]

Następna dobra karczma. Mogę zostać ochroniarzem przed GOSPAMI. Prosze o to.

29.11.2005
19:19
[61]

fasz [ Pretorianin ]

Będę pomagał Charonowi86, tylko że ja będę zajmował się gospami( chce przypomnieć że gospy zawsze chodzą z zapiętym rozporkiem).

29.11.2005
19:21
smile
[62]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

mogę być marichuanowym krzaczkiem stojącym w doniczce przy barze?? :D

29.11.2005
19:23
[63]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Menu:

Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis

Pilnie też poszukujemy Wojska żeby zwalczało Obojniaków, i wyłapywało borsuków.

29.11.2005
19:24
[64]

Deton [ Pretorianin ]

No to fajno, biore się do pracy.
A ile płacisz na miesiąc :P ??

29.11.2005
19:25
[65]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-dzięki, jak można to chce też do wojska które zwalcza Obojniaków

29.11.2005
19:32
[66]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Deton-> ty już odrazu o pieniądzach myslisz :p rozkiczymy sie po miesiącu:)

fasz -> widze że dobrze mi sie z tobą będzie współpracować przyjmuje Cie do wojska:)

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier

Do wojska nie pytajcie się o zgode tylko sami sie dopisujcie:)

29.11.2005
19:35
[67]

Zalogowany [ Niezalogowany ]


Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany

29.11.2005
19:35
[68]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-mi z tobą też. Spoko gościo jesteś. zaczekaj chwile a potem wiejdź sobie tu:

29.11.2005
19:41
smile
[69]

Deton [ Pretorianin ]

Postaram się dodawać jedno danie na dzień, niczego nie obiecuje.
ceny ustala Ich spiele Klavier
menu dań niech "szef" pisze po moich postach, albo coś w tym stylu ja tu tylko gotuje:P

29.11.2005
19:42
[70]

olo_7 [ Konsul ]

jeśli można to mogę być drugim wokalistą.

29.11.2005
19:49
[71]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

Ja mógłbym byc Barmanem...
:D

29.11.2005
19:50
[72]

Deton [ Pretorianin ]

Pizza

różne do wyboru:

Hawajska
szynka, ananas
-
Kebab
kebab z kurczaka, cebula (sos gyros zamiast pomidorowego)
-
Owoce Morza
ananas, krewetki
-
Peperoni
peperoni, cebula
-
Andaluzyjska
oliwki, mięso, dodatkowy ser
-
Biesiada serowa
trzy gatunki sera: mozzarella, rokpol, edam
-
Uśmiech Boryny
kiełbasa, pieczarki, cebula
-
Barbacue
bekon, kawałki kurczaka, cebula, dodatkowy ser, (sos Barbacue zamiast pomidorowego)
-
Boryna na Hawajach
1 połowa: szynka, ananas, kukurydza, dodatkowy ser; 2 połowa: kiełbasa, pieczarki, cebula, dodatkowy ser
-
Carbonara
bekon, pieczarki, cebula, dodatkowy ser (sos śmietanowy zamiast pomidorowego)
-
King Kong
oliwki, bekon, pieczarki, cebula
-
Kurczak Boryny
kawałki kurczaka, cebula, czerwona papryka, dodatkowy ser
-
Meksykańska
sos Jalapeńo, ser, mięso, bekon, kukurydza, papryka czerwona, papryka ostra piri piri
-
Piekielny kurczak
kurczak, bekon, cebula i papryka piri piri (sos Jalapeńo zamiast pomidorowego)
-
Tropikalny kurczak
kurczak, bekon, ananas i cebula (sos Barbacue zamiast pomidorowego)
-
Wegetariańska
pieczarki, czerwona papryka, kukurydza, cebula
-
Aragońska
1 połowa: szynka, bekon, kukurydza, ananas, dodatkowy ser; 2 połowa: mięso, oliwki, pieczarki, czerwona papryka, dodatkowy ser
-
Ekskluzywna
szynka, pieczarki, czerwona papryka, kukurydza, dodatkowy ser
-
Jalapeńo
mięso, bekon, czerwona papryka, cebula, dodatkowy ser, (sos Jalapeńo zamiast pomidorowy)
-
Salamanka
czarne oliwki, bekon, szynka, czerwona papryka, dodatkowy ser





Indyjska
sos śmietanowy; sos curry, ser, kurczak, ananas, cebula, przyprawy indyjskie w saszetce


29.11.2005
19:55
[73]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

***kandydat na barmana podchodzi do kucharza i mówi:***
Poproszę pizze King Kong...

29.11.2005
19:57
smile
[74]

toaster [ CoD Gamer ]

Salamanka ?

ps karczma taka jak obrazek z boku

29.11.2005
19:58
[75]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas._PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Mnie już dzis na kompie nie będzie:)
Aha ceny:

Hawajska, Peperoni, Andaluzyjska, Uśmiech Boryny, Wegetariańska, Aragońska, Ekskluzywna - 20 zł

Reszta dań które zaproponowałeś - 8zł

29.11.2005
19:59
smile
[76]

Deton [ Pretorianin ]

Załóżmy żę to co pisze że ugotowałem cały czas jest gotowe bo robie wszystko non stop.
Więc barman wchodzi do kuchni i bieże to co klijent zamówił, ok??

29.11.2005
19:59
[77]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

prosze zmienic

karas_PL
a nie karas._PL

29.11.2005
20:00
smile
[78]

toaster [ CoD Gamer ]

Ok

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas._PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

29.11.2005
20:01
[79]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

przeciez nie zmieniles :D

dobra, co mi tam...

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

29.11.2005
20:05
[80]

toaster [ CoD Gamer ]

karas_PL --> ale ja siebie dodalem :D, a twojego juz nie zobaczylem

29.11.2005
20:05
[81]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

aaaa :D

29.11.2005
20:06
[82]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

kucharz no to jak z moją pizzą???

29.11.2005
20:10
[83]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

sorki sprostowanie:

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany

Deton-> tak dokładnie

Mnie już dziś nie będzie musicie radzić sobie sami

29.11.2005
20:20
[84]

muflon123 [ ]

mogę służyc w wojsku?? jeśli tak to proszę o dopisanie mnie.

29.11.2005
20:25
[85]

VmacV [ Konsul ]

Ja moge być księgowym co podbiera kase ^^

29.11.2005
20:27
[86]

Punks Not Dead [ change my nick ]

dawać mi tu Jalapeńo! :D bo nie mam siły w struny uderzać :D

29.11.2005
20:43
smile
[87]

Harnas3D [ Pretorianin ]

Jeszce sa jakieś wolne posady dla mnie mam rosunięty rosporek na 2 metry:P:D!!!
chciałbym nalezeć do tej karczmy

29.11.2005
21:25
smile
[88]

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]

mogę być marichuanowym krzaczkiem stojącym w doniczce przy barze?? :D

29.11.2005
23:01
smile
[89]

Charon86 [ Pretorianin ]

mam nadzieję że wszyscy obecni mają rozsunięte rozporki bo jak nie to się bardziej wczuję w rolę goryla

29.11.2005
23:02
smile
[90]

cronotrigger [ Rape Me ]

Piwa dla strudzonego wędrowca!

30.11.2005
00:48
[91]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123

Do wojska dopisujecie się sami:)

Harnas mianowałem Cie Kelnerem tylko często przebywaj w karczmie, Czacha Ciebie też dodałem i ty kucharz nie obijaj SIĘ!

30.11.2005
15:16
smile
[92]

Gaara [ Generaďż˝ ]

szefu jest :P coś upadł ten wątek :P

30.11.2005
15:19
[93]

gofer [ ]

Menu:

Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł
Gofer z bitą śmietaną - bezcenny...za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis

30.11.2005
15:24
smile
[94]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

gofer to taka pewnego rodzaju forma dowartosciowania? =]

30.11.2005
15:26
smile
[95]

gofer [ ]

raczej przedstawienie faktów, dla mnie oczywistych, dla niektórych trochę mniej ;)

30.11.2005
15:27
smile
[96]

MATTI....S [ Konsul ]

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-MATTI....S

30.11.2005
15:28
[97]

adamis [ Co sie stao? ]

MATIS > jestes perkusista i wojskowym, zdecyduj sie. ;>

30.11.2005
15:30
smile
[98]

MATTI....S [ Konsul ]

adamis ---> zobacz sobie na np.fasza, jest ochroniarzem przed gospami i wojskowym :|

30.11.2005
16:05
smile
[99]

Punks Not Dead [ change my nick ]

Hey! The Rozporek's Band! :D
Właśnie myślę nad tekstem piosenki "Pod rozsuniętym rozporkiem"
:]

30.11.2005
16:08
smile
[100]

MATTI....S [ Konsul ]

Punks not Dead---> mnie się podoba

30.11.2005
16:29
smile
[101]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

Drinki!!! Drinki!!! Co podac??? :D

30.11.2005
16:33
[102]

Punks Not Dead [ change my nick ]

rosół :]

30.11.2005
16:36
[103]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

Kucharz, kucharz...
Gdzie jest ten kucharz???

30.11.2005
17:09
[104]

fasz [ Pretorianin ]

Witam co tam słychać.

30.11.2005
17:33
smile
[105]

Deton [ Pretorianin ]

Jestem, jestem zara coś ugotuje :P

30.11.2005
17:39
[106]

Deton [ Pretorianin ]

Zestaw Śniadaniowy

Skład:
2 jajka sadzone, chleb, kawa(lub inny napitek) + dodatki na życzenie

30.11.2005
17:43
smile
[107]

Klaczki [ Troublemaker ]

Deton moze cos po staropolsku upichcisz? :D

30.11.2005
17:53
smile
[108]

Deton [ Pretorianin ]

Hamburger

Skład: Podwójne mięso, ser, surówka + sosy
(do wyboru: ketchup, majonez, sos czosnkowy, meksykański, musztarda)


Klaczki--> najpierw dodam co zamieżałem

30.11.2005
17:56
[109]

Deton [ Pretorianin ]

Szaszłyk

Skład: Mięso wółowe z różnymi warzywami.

30.11.2005
17:57
[110]

Deton [ Pretorianin ]

Zdjęcie Hamburgera

30.11.2005
17:58
[111]

Deemon [ Whazuuup ]

To ja moge byc barmanem ;)

30.11.2005
18:02
[112]

Deton [ Pretorianin ]

Zupa pomidorowa z makaronem

30.11.2005
18:04
smile
[113]

p_e_p_s_i [ Legend ]

a ja myślałem, że to karczma masturbatorów ;)

30.11.2005
18:05
[114]

Zalogowany [ Niezalogowany ]

p_e_p_s_i -->> To swoją drogą :P

30.11.2005
18:11
smile
[115]

Deton [ Pretorianin ]

kurde znowu zapomniałem zdjęcia.

Zupa pomidorowa--->

30.11.2005
18:29
[116]

Deton [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier---> kiedy założysz 2 część?
ta już troche przymula. w drógiej części będe gotował potrawy o początku ok?
postaram się skombinować pierogi i rosół

30.11.2005
19:23
[117]

Charon86 [ Pretorianin ]

Proponuję założyć nową część tego wątku, a tak przy okazji strasznie spokojna ta karczma.

30.11.2005
20:22
[118]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ok założe a trzeba coś tą karczme rozruszać panowie

30.11.2005
20:30
[119]

fasz [ Pretorianin ]

Po 119 postach nowa część-głupi pomysł.

30.11.2005
20:42
[120]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

To zakładać czy nei?

30.11.2005
20:46
smile
[121]

Adamss [ -betting addiction- ]

Po co?

30.11.2005
21:18
smile
[122]

Charon86 [ Pretorianin ]

Więc są jakieś pomysły na rozruszanie tej imprezki?

30.11.2005
21:26
[123]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Borsuk, borsuk łapać borsuka szybko łapać go------->

30.11.2005
21:27
smile
[124]

Charon86 [ Pretorianin ]

Tryb łapania borsuków włączony. Ten borsuk nie ma rozpiętego rozporkaaaaaaaaaa

30.11.2005
21:30
[125]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

DO BOJU!!!! :D

30.11.2005
21:30
smile
[126]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]

melduję się na stanowisku uowiewki do lodówki :]
bardzo odpowiedzialne zadanie mnie dziś czeka :]


...chociaż w zasadzie to co do cholipci ma robić owiewka do lodówki? :]

30.11.2005
21:31
[127]

bekas86 [ Blaugranczyk ]

Deton --> a gyrosik z frytkami bedzie ??:>

ps. tak, mam rozpiety rozporek.

30.11.2005
21:32
[128]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Na borsuka! Szturmem!

Kamikaze - > nie wiem sam chciałeś nią być:)

30.11.2005
21:35
[129]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Kurde szkoda go jak uciekał przejechała go ciężarówka [*] Ale sam się prosił ->

30.11.2005
21:36
smile
[130]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

[*]

30.11.2005
21:37
smile
[131]

Charon86 [ Pretorianin ]

Panwie gazem za borsukiem, łap borsuka, łap borsuka,łap borsuka i wszyscy razem do rytmu a The Rozporek's Band niech przygrywa.

30.11.2005
22:11
[132]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Dobra ziomy ja ide sie uczyć i pozniej spać teraz radzcie sobie sami:)

30.11.2005
22:40
smile
[133]

rethar [ Konsul ]

Chętnie zostanę sękiem w drewnianej podłodze za barem...Myślałem też nad gałką w drzwiach wejsciowych Karczmy, ale to zbyt oczywiste i oklepane.

30.11.2005
23:01
smile
[134]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

A czy praca kelnerki jeszcze wolna .. bo jestem zainteresowana...;D

01.12.2005
14:41
[135]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]


Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S

Do wojska dopisujecie się sami:)

Ok Madziara dodałem Cię:)

01.12.2005
15:16
[136]

olo_7 [ Konsul ]

jest tu ktoś.

01.12.2005
15:31
[137]

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]

Barman jest :D

01.12.2005
15:34
smile
[138]

Madziara333 [ Upadły Anioł ]

Klavier ---->
Dzieki za dodanie mnie ;*

01.12.2005
16:06
[139]

Deemon [ Whazuuup ]

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
- Deemon

01.12.2005
16:28
[140]

Deton [ Pretorianin ]

bekas86- chciałeś to masz:

Zestaw obiadowy Gyros

Skład: gyros, frytki, sos czosnkowy

01.12.2005
16:37
[141]

Deton [ Pretorianin ]

Rosół z makaronem

01.12.2005
18:02
[142]

olo_7 [ Konsul ]

poproszę dwa razy pizza hawajska

01.12.2005
18:19
smile
[143]

adamis [ Co sie stao? ]

Dawac mi pierogi z bitą śmietaną i cos do popicia, najlepiej Pepsi ;>

01.12.2005
18:31
[144]

sidney22 [ Maly Krzykacz ]

typowe dla ludzi o braku zajecia;)

pozdro

01.12.2005
20:15
smile
[145]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ej KUCHARZ !! Klijenci czekają!

01.12.2005
20:25
[146]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

ja chce na 2 gitarzyste!!!!!!!!!!!!!

01.12.2005
20:39
[147]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Oj nie ma tak łatwo musisz wyeliminować jednego obajniaka!

01.12.2005
20:42
[148]

Punks Not Dead [ change my nick ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead


nie no, punk w wojsku :P <lol2>


a w tym rosole za dużo pietruchy :D

01.12.2005
20:43
[149]

Punks Not Dead [ change my nick ]

a może jeszcze w nawiasie napiszemy swoją broń palną? :D

01.12.2005
20:44
[150]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Punks miło że jesteś wymyśliłeś już tekst tej piosenki?

01.12.2005
20:46
[151]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

A ztymi broniamy to dobry pomysł:)

01.12.2005
20:49
[152]

Punks Not Dead [ change my nick ]

nie wymyslilem, jakoś nie miałem weny :] ale do przyszlego tygodnia wymysle ?:P rakze w 3 czesci napewno bedzie :D

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)



wpisujemy jeden rodzaj broni,
model pistoletu, karabinu, noża, różdzki :P czego dusza zapragnie

01.12.2005
20:51
[153]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead
-Cannibal

01.12.2005
20:51
smile
[154]

Punks Not Dead [ change my nick ]

moze jeszcze zdjecie tej wielkiej maszyny, ktora wymiata w cs :D urywa łby po prostu :]

01.12.2005
20:52
[155]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)

01.12.2005
20:53
[156]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Sorka nie odświerzyłem:

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal

01.12.2005
20:54
[157]

Punks Not Dead [ change my nick ]

grasz w Wolfa:ET? :)

01.12.2005
20:56
smile
[158]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Grałem ale Return to Castle: Wolfenstein :p A skąd taka myśl:)

01.12.2005
21:00
[159]

Punks Not Dead [ change my nick ]

bo MP40 to popularna broń wśród agresorów w ET :P kiedys krałem
ale wole cs'a :]

01.12.2005
21:07
[160]

muflon123 [ ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal

01.12.2005
21:18
[161]

...Cannibal... [ Pretorianin ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)

01.12.2005
21:19
[162]

Punks Not Dead [ change my nick ]

muflon123 ----> tylko z tym to uwazaj! bo naszej karczmy w ogole nie bedzie!

01.12.2005
21:24
smile
[163]

DeVitoo [ Konsul ]

Stypa :D

01.12.2005
21:33
[164]

Soll [ Protagonista ]

Aleście wymyślili zabawę..

01.12.2005
21:36
smile
[165]

mozdzek14 [ Marszałek ]

Wpoiszę się, bo ... nigdy nie byłem w żadnej karczmie ;)


Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)

01.12.2005
21:41
[166]

muflon123 [ ]

Punks Not Dead ---> spoko:P przecież trzeba mieć też mocniejsze argumenty >>>

01.12.2005
22:14
smile
[167]

Charon86 [ Pretorianin ]

Ładna zabawka, jeszcze tylko pilot z czerwonym guzikiem, strój antyradiacyjny i będzie ok

02.12.2005
17:09
smile
[168]

Gaara [ Generaďż˝ ]

o wiem co zrobić, żeby karczma się rozkręciła zdeka :P zrobię minigierkę, gdzie się borsuki wybija :P narazie taką cienką a później se będę mógł ją ulepszać ;) co wy na to ?

02.12.2005
17:11
[169]

Amadeusz ^^ [ tool ]


Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)

02.12.2005
17:50
smile
[170]

Gaara [ Generaďż˝ ]

no cholera:/ zrobiłem... ale mi serwer z xthosta nie działa :/ xthost.info zawsze jakieś problemsy musi mieć :/ ma ktoś jakiś serwer wolny, żeby zamieścić:>

02.12.2005
17:53
[171]

fasz [ Pretorianin ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)

02.12.2005
17:56
[172]

olo_7 [ Konsul ]

Co u Was słychać.

02.12.2005
17:57
smile
[173]

Gaara [ Generaďż˝ ]

to ma ktoś serwer?

02.12.2005
17:59
[174]

Deton [ Pretorianin ]

Pierogi

Do wyboru: pierogi z mięsem, z kapustą, z serem, z jagodami.

02.12.2005
18:02
smile
[175]

Gaara [ Generaďż˝ ]

ej no! Zrobiłem gierkę gdzie sie borsuki zabija :P i nie mam dobrego serwera!!! wrzuci mi ktoś na swój?

02.12.2005
18:06
[176]

Punks Not Dead [ change my nick ]

ja nie mam :P bierz byle jaki na interi na przyklad

02.12.2005
18:07
[177]

Punks Not Dead [ change my nick ]

zobaczcie, na czym przylapalem borsuka! https://muzeumhumoru.onet.pl/_i/_h/psa_borsuk.jpg

02.12.2005
18:12
smile
[178]

Gaara [ Generaďż˝ ]

nie chce tego z interii bo on śmierdzi i chyba nawet nima ftp:P

02.12.2005
18:13
[179]

Punks Not Dead [ change my nick ]

jest ftp :P no to members.lycos.co.uk

02.12.2005
18:14
[180]

Gaara [ Generaďż˝ ]

na lycosie mam 3 serwery ale lycos najbardziej śmierdzi ze wszystkich serwerów:P a może jakiś darmowy uploading? zapomniałem do takiego linka :P

02.12.2005
18:55
smile
[181]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Zrobiłeś gre? Super! A może wrzucić np tutaj:

https://www.yousendit.com/

02.12.2005
19:19
[182]

Deton [ Pretorianin ]



--->>>

02.12.2005
19:20
smile
[183]

Deton [ Pretorianin ]

a wy im na to pozwalacie

p.s. patrz zdjęcie wyżej

02.12.2005
19:32
[184]

Deton [ Pretorianin ]

A tu rozmowa kolegów BORSUKA --->

02.12.2005
19:54
smile
[185]

Syxa [ Connecting people ]

w takim razie ja chcę być główną atrakcją wieczoru :)))

02.12.2005
19:56
[186]

fasz [ Pretorianin ]

dobra zrób nową część

02.12.2005
19:57
smile
[187]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Może zniszczymy jakiegoś obojniaka?

02.12.2005
20:00
[188]

grzegorz133 [ Centurion ]

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
-grzegorz133

02.12.2005
20:00
[189]

fasz [ Pretorianin ]

Ich spiele Klavier-zrób nową część

02.12.2005
20:01
[190]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

Ej grzegorz133 jeszcze broń!

02.12.2005
20:02
smile
[191]

Syxa [ Connecting people ]

Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
Główna atrakcja wieczoru - syxa

The Rozporek's Band:

Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)





:DDDDDD

02.12.2005
20:04
smile
[192]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

A ma ktoś może pomysł na fajne Intro? Bo ja nie mam weny:P

02.12.2005
20:54
smile
[193]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

To co napisze ktoś wstępniak jakiś fajny? Bo ten taki za krótki:P

02.12.2005
21:03
[194]

kapital [ Pretorianin ]

może być coś takiego:
Gdzieś na końcu świata a może i dalej nie opodal Szpitalu Psychiatrycznego i schroniska dla bezdomnych borsuków znajduje się karczma: "Pod rozsuniętym rozporkiem". Wstęp do tej karczmy mają tylko i wyłącznie mężczyźni i kobiety z rozsuniętym rozpoerkiem. Ich celem jest walka z obojniakami co zawsze zasuwają go. Nie mogą zasnąć jeśli mają zapięty rozporek. Czasem wybiegnie jakiś obojniak ze szpitala psychiatrycznego, to się go zastrzeli, i jakiś borsuk może się pojawić to się nim zajmie. Karczma jest przytulna i miła dobry zespól przygrywa, są tu wspaniałe dania, i wspaniałe picie. Można czuć się tu w pełni bezpiecznie, bo przed drzwiami stoją i pilnują ochraniarze, chronią przed jakimiś świrami z zapiętym roporkiem i Gospami. Jest tu czysto, dba o to doświadczony sprzątacz toaster.

02.12.2005
21:06
smile
[195]

P4CYFIK4TOR [ ]

Ehh dalej nie wiem o co biega w tej karczmie ale widze ma duże wzięcie więc tez sie dopisze, a co mi szkodzi :P.

Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
-Pacyfikator ( DAO-12)

02.12.2005
21:06
[196]

fasz [ Pretorianin ]

Wstępniak może być róbcie nową część.

02.12.2005
21:10
[197]

Ich spiele Klavier [ Konsul ]

ok to ja zrobie

02.12.2005
21:12
[198]

olo_7 [ Konsul ]

Klavier--->no to rób.

02.12.2005
22:16
smile
[199]

Charon86 [ Pretorianin ]

Ciekawe jakie atrakcje w karczmie są przewidziane na święta?

03.12.2005
11:53
smile
[200]

AGArtha [ Trinitron ]

A nie szukacie tancerki?? ;)))

03.12.2005
11:54
[201]

Punks Not Dead [ change my nick ]

po co sie wpisalas do tej częsci :P pisz w drugiej

03.12.2005
12:11
[202]

muflon123 [ ]

dajcie linka tu do drugiej cześci

03.12.2005
12:13
[203]

Punks Not Dead [ change my nick ]

a masz!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.