Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Pod rozsuniętym rozporkiem| Częsc 1
Gdzieś na końcu świata a może i dalej nie opodal Szpitalu Psychiatrycznego i schroniska dla bezdomnych borsuków znajduje się karczma: "Pod rozsuniętym rozporkiem". Wstęp do tej karczmy mają tylko i wyłącznie mężczyźni i kobiety z rozsuniętym rozpoerkiem. Ich celem jest walka z obojniakami co zawsze zasuwają go.
Zasady ogólne:
1. Nie piszemy bzdur.
2. Piszemy na temat.
3. Nie podoba Ci sie wątek to sie nie dopisuj.
4. Przestrzegaj zasad ogólnych.
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Pilnie też poszukujemy Wojska żeby zwalczało Obojniaków, i wyłapywało borsuków.
Mam nadzieje że karczma będzie sie rozwijac

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
:D o co tu chodzi mniej wiecej ??

Gaara [ Generaďż˝ ]
hehe:D troche chora ta karczma ;)

qweks [ Spy from Thrillerland ]
Jaki jest sens egzystencji takiej karczmy?

adamis [ Co sie stao? ]
Masz jakis problem? Chcesz o tym z nami porozmawiac?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Zwalczamy Obojniaków, pijemy wino i piwo i wódke i kawe i co tam sie da i zwalczamy szwędające sie borsuki zanosimy je do schroniska

rothon [ Malleus Maleficarum ]
A gdzie menu?

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
genialna nazwa ;D a tak właściwie o co tu chodzi?? :P
oooololo [ d0b3rmAn!? ]
Kiedys był juz tai watek o podobnym znaczeniu tylko innej nazwie :P
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
Macie jakies pmysły piszice
Gaara [ Generaďż˝ ]
Sumo muszą mieć rozsunięty rozporek, bo sie ne mieszczą w swoje ciuchy:D

waslo [ Manager Ajaxu ]
1 litr Coca cola by się przydała za 3 zł
adamis [ Co sie stao? ]
i pizza za 9,90 tez by sie przydala ;>

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
moge zostać owiewką do lodówki?
jeśli nie to frezarką do gotowanej pieczeni?
proszę proszę proszę...
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
KaM1kAzE® ok mianuje Cie owiewką do lodówki:)

Charon86 [ Pretorianin ]
Jeśli to stanowisko jeszcze nie zajęte to ja chętnie zostanę gorylem

oooololo [ d0b3rmAn!? ]
to ja chce byc Gorylem co pilnuje :D ;]

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
YAAAY!! :D
zaczadziście :P zawsze o tym marzyłem, dziękuje!! :*
dopiszz mnie do listy :P
Punks Not Dead [ change my nick ]
ja tez moge kims byc :P ale kim :P
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
No a którego tu gorylem mianować? Nie wiem może jakąś misje spełnicie albo kto się będzie lepiej sprawował cóż zastanowie sie
MATTI....S [ Konsul ]
sprzydał by się 1 l. Pepsi za 2.50

Charon86 [ Pretorianin ]
Na moje oko może być więcej niż jeden goryl, bo w kupie raźniej

Punks Not Dead [ change my nick ]
imo warto dodać jeszcze jakiegoś muzyka :P mogę wam w karczmie przygrywać punkiem :P

Charon86 [ Pretorianin ]
Punks Not Dead ma moje poparcie, bo co to za karczma gdzie nie przygrywa żadna muza?

Janczes [ You'll never walk alone ]
a co jak przyjde w dresie bez rozporka??
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Ok mianuje Cie muzykiem:)
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Muzyk - Punks Not Dead
I kandydaci na Goryla niech sie zgłaszają do 18:30 wtedy rozpatrze sprawe:)
Punks Not Dead [ change my nick ]
ale dla anty punków :P nie musze grac samego punku :P
btw...biore gitare :P a jeszcze potrzebny basista, bębniarz...itd
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Janczes -> to nasz goryl Ci wezmie za dresy i wypier**** z karczmy:) Bój się go
Gaara [ Generaďż˝ ]
hehe :D

Charon86 [ Pretorianin ]
Nadaję się na goryla bo jestem pacyfistą. Lubię pacyfikować ludzi.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ok to w karczmie będzie zespół:)
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Poszukiwany
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Zespół muzyczny:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Poszukiwany
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - Poszukiwany
Wokalista - Poszukiwany
jeszcze jakąś funkcje do zepsołu dodać czy wystaczy?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Gaara świetne logo:)
Charon86 ok zastanowie się:)

Sandro [ Grafoman ]
A ja mam spodnie na guziki, ha!
MATTI....S [ Konsul ]
ja mogę być perkusistą
Charon86 [ Pretorianin ]
A co z ludźmi w spodniach na guziki takich też trzeba lać ?
Gaara [ Generaďż˝ ]
A ja basistą bo gram na basie:P
A logo to właśnie przed chwilą zrobiłem bo ktoś napisał a gdzie logo :D
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Sandro to nie masz wstępu do Karczmy! Won mi stąd!
Dobra widzę że potrzebujemy jak najszybciej goryla Charon mianuje Cie gorylem:)
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Zespół muzyczny:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Poszukiwany
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - Poszukiwany
Charon86 [ Pretorianin ]
W takim razie wielkie dzięki.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Zespół muzyczny:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - Poszukiwany
Charon86 [ Pretorianin ]
W takim razie wszystkim bez rozpiętego rozporka już dziękujemy.... RAUS
adamis [ Co sie stao? ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Zespół muzyczny:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Poszukiwany
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
:D

Janczes [ You'll never walk alone ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Zespół muzyczny:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
:-D
Gaara [ Generaďż˝ ]
mogę zagrać jakiś kawałek i nagrać się na mikrofon ;)
Charon86 [ Pretorianin ]
To ja mam pytanko. Skąd pomysł na taką wspaniałą aczkolwiek (trudne słowo)nietypową karczmę ?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
adamis -> Co to za samo wolka? Najpierw musisz sie mnie spytac czy możesz być a poźniej sie wpisuj! To tak na przyszłośc żebyście wiedzieli..
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Charon -> tak jakos mi sie nudziło:) Gaara zagraj, zagraj:)

Charon86 [ Pretorianin ]
Czuję, że ta karczma zdobedzie sporą popularność .
Gaara [ Generaďż˝ ]
to najpierw bym musiał wymyśleć :D a gitare basową w domu mam od niedzieli do czwartku co tydzień bo to kościelna i ja w kościele gram :D
Gaara [ Generaďż˝ ]
i jak ten bębniarz i perkusista i wokalista by byli prawdziwi...;)
adamis [ Co sie stao? ]
Iś szpile klavier - wybacz maj master, moge byc wolakista The Rozporek's Band ?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ok ale będe wdzięczny jak coś nagrasz :)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
adamis tak napisałem na przyszłość oczywiscie że możesz i dobra nazwa zespołu:)

Janczes [ You'll never walk alone ]
podłaczam sie pod prosbe adamisa tyle ze chodzi o bebniarza
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - poszukiwany
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
I cały skład wypełniony:) Janczes oczywiscie że możesz:)
leszo [ Legend ]
o tanie piwo macie...
hmm a co jakby ktoś miał spodnie dresowe bez rozpora ?

Gaara [ Generaďż˝ ]
to musi se doszyć rozporek
Deton [ Pretorianin ]
to ja moge zostać kucharzem,
tylko co mam konkretnie robić w karczmie?
mówić co ugotowałem, czy co innego?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Deton -> tak dokładnie i wklejać rysunki z potrawami oczywiscie jak możesz:)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł
fasz [ Pretorianin ]
Następna dobra karczma. Mogę zostać ochroniarzem przed GOSPAMI. Prosze o to.
fasz [ Pretorianin ]
Będę pomagał Charonowi86, tylko że ja będę zajmował się gospami( chce przypomnieć że gospy zawsze chodzą z zapiętym rozporkiem).

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
mogę być marichuanowym krzaczkiem stojącym w doniczce przy barze?? :D
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Menu:
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Pilnie też poszukujemy Wojska żeby zwalczało Obojniaków, i wyłapywało borsuków.
Deton [ Pretorianin ]
No to fajno, biore się do pracy.
A ile płacisz na miesiąc :P ??
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-dzięki, jak można to chce też do wojska które zwalcza Obojniaków
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Deton-> ty już odrazu o pieniądzach myslisz :p rozkiczymy sie po miesiącu:)
fasz -> widze że dobrze mi sie z tobą będzie współpracować przyjmuje Cie do wojska:)
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
Do wojska nie pytajcie się o zgode tylko sami sie dopisujcie:)
Zalogowany [ Niezalogowany ]
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-mi z tobą też. Spoko gościo jesteś. zaczekaj chwile a potem wiejdź sobie tu:

Deton [ Pretorianin ]
Postaram się dodawać jedno danie na dzień, niczego nie obiecuje.
ceny ustala Ich spiele Klavier
menu dań niech "szef" pisze po moich postach, albo coś w tym stylu ja tu tylko gotuje:P
olo_7 [ Konsul ]
jeśli można to mogę być drugim wokalistą.
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Ja mógłbym byc Barmanem...
:D
Deton [ Pretorianin ]
Pizza
różne do wyboru:
Hawajska
szynka, ananas
-
Kebab
kebab z kurczaka, cebula (sos gyros zamiast pomidorowego)
-
Owoce Morza
ananas, krewetki
-
Peperoni
peperoni, cebula
-
Andaluzyjska
oliwki, mięso, dodatkowy ser
-
Biesiada serowa
trzy gatunki sera: mozzarella, rokpol, edam
-
Uśmiech Boryny
kiełbasa, pieczarki, cebula
-
Barbacue
bekon, kawałki kurczaka, cebula, dodatkowy ser, (sos Barbacue zamiast pomidorowego)
-
Boryna na Hawajach
1 połowa: szynka, ananas, kukurydza, dodatkowy ser; 2 połowa: kiełbasa, pieczarki, cebula, dodatkowy ser
-
Carbonara
bekon, pieczarki, cebula, dodatkowy ser (sos śmietanowy zamiast pomidorowego)
-
King Kong
oliwki, bekon, pieczarki, cebula
-
Kurczak Boryny
kawałki kurczaka, cebula, czerwona papryka, dodatkowy ser
-
Meksykańska
sos Jalapeńo, ser, mięso, bekon, kukurydza, papryka czerwona, papryka ostra piri piri
-
Piekielny kurczak
kurczak, bekon, cebula i papryka piri piri (sos Jalapeńo zamiast pomidorowego)
-
Tropikalny kurczak
kurczak, bekon, ananas i cebula (sos Barbacue zamiast pomidorowego)
-
Wegetariańska
pieczarki, czerwona papryka, kukurydza, cebula
-
Aragońska
1 połowa: szynka, bekon, kukurydza, ananas, dodatkowy ser; 2 połowa: mięso, oliwki, pieczarki, czerwona papryka, dodatkowy ser
-
Ekskluzywna
szynka, pieczarki, czerwona papryka, kukurydza, dodatkowy ser
-
Jalapeńo
mięso, bekon, czerwona papryka, cebula, dodatkowy ser, (sos Jalapeńo zamiast pomidorowy)
-
Salamanka
czarne oliwki, bekon, szynka, czerwona papryka, dodatkowy ser
Indyjska
sos śmietanowy; sos curry, ser, kurczak, ananas, cebula, przyprawy indyjskie w saszetce
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
***kandydat na barmana podchodzi do kucharza i mówi:***
Poproszę pizze King Kong...

toaster [ CoD Gamer ]
Salamanka ?
ps karczma taka jak obrazek z boku
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas._PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Mnie już dzis na kompie nie będzie:)
Aha ceny:
Hawajska, Peperoni, Andaluzyjska, Uśmiech Boryny, Wegetariańska, Aragońska, Ekskluzywna - 20 zł
Reszta dań które zaproponowałeś - 8zł

Deton [ Pretorianin ]
Załóżmy żę to co pisze że ugotowałem cały czas jest gotowe bo robie wszystko non stop.
Więc barman wchodzi do kuchni i bieże to co klijent zamówił, ok??
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
prosze zmienic
karas_PL
a nie karas._PL

toaster [ CoD Gamer ]
Ok
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas._PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
przeciez nie zmieniles :D
dobra, co mi tam...
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
toaster [ CoD Gamer ]
karas_PL --> ale ja siebie dodalem :D, a twojego juz nie zobaczylem
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
aaaa :D
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
kucharz no to jak z moją pizzą???
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
sorki sprostowanie:
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
Deton-> tak dokładnie
Mnie już dziś nie będzie musicie radzić sobie sami
muflon123 [ ]
mogę służyc w wojsku?? jeśli tak to proszę o dopisanie mnie.
VmacV [ Konsul ]
Ja moge być księgowym co podbiera kase ^^
Punks Not Dead [ change my nick ]
dawać mi tu Jalapeńo! :D bo nie mam siły w struny uderzać :D

Harnas3D [ Pretorianin ]
Jeszce sa jakieś wolne posady dla mnie mam rosunięty rosporek na 2 metry:P:D!!!
chciałbym nalezeć do tej karczmy

^_^czacha^_^ [ JPD ] [ Don Corleone ]
mogę być marichuanowym krzaczkiem stojącym w doniczce przy barze?? :D

Charon86 [ Pretorianin ]
mam nadzieję że wszyscy obecni mają rozsunięte rozporki bo jak nie to się bardziej wczuję w rolę goryla

cronotrigger [ Rape Me ]
Piwa dla strudzonego wędrowca!
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
Do wojska dopisujecie się sami:)
Harnas mianowałem Cie Kelnerem tylko często przebywaj w karczmie, Czacha Ciebie też dodałem i ty kucharz nie obijaj SIĘ!

Gaara [ Generaďż˝ ]
szefu jest :P coś upadł ten wątek :P
gofer [ ]
Menu:
Piwo tyskie - 2.00
Piwo grzane duże - 5.00
Piwo grzane małe - 2.50
1.5 litra wódki wyborowej - 20 zł
2 litry wódki własnej roboty - 15 zł
Wino rasowe - 3 zł
Wino białe - 50 zł
wino czerwone - 10 zł
Snickers - 1zł
Kawa - 1zł
Herbata - 1 zł
Cukier - 0.20 zł
1 litr Coca-Coli - 3zł
Pizza - 9.90 zł
1 litr Pepsi - 2.50
Zupa pomidorowa - 4 zł
Rosół - 5 zł
Schabowy+ziemniaki+suróweczka - 15 zł
Zupa ogórkowa - 4zł
Makaron ze serem - 10 zł
Pierogi z mięsem - 10 zł
Gofer z bitą śmietaną - bezcenny...za wszystko inne zapłacisz kartą MasterCard
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barmanka - Poszukiwana
Kelnerka - Poszukiwana
Sprzątaczka - poszukiwana
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis

hopkins [ Wieczny Optymista ]
gofer to taka pewnego rodzaju forma dowartosciowania? =]

gofer [ ]
raczej przedstawienie faktów, dla mnie oczywistych, dla niektórych trochę mniej ;)

MATTI....S [ Konsul ]
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-MATTI....S
adamis [ Co sie stao? ]
MATIS > jestes perkusista i wojskowym, zdecyduj sie. ;>

MATTI....S [ Konsul ]
adamis ---> zobacz sobie na np.fasza, jest ochroniarzem przed gospami i wojskowym :|

Punks Not Dead [ change my nick ]
Hey! The Rozporek's Band! :D
Właśnie myślę nad tekstem piosenki "Pod rozsuniętym rozporkiem"
:]

MATTI....S [ Konsul ]
Punks not Dead---> mnie się podoba

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Drinki!!! Drinki!!! Co podac??? :D
Punks Not Dead [ change my nick ]
rosół :]
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Kucharz, kucharz...
Gdzie jest ten kucharz???
fasz [ Pretorianin ]
Witam co tam słychać.

Deton [ Pretorianin ]
Jestem, jestem zara coś ugotuje :P
Deton [ Pretorianin ]
Zestaw Śniadaniowy
Skład:
2 jajka sadzone, chleb, kawa(lub inny napitek) + dodatki na życzenie

Klaczki [ Troublemaker ]
Deton moze cos po staropolsku upichcisz? :D

Deton [ Pretorianin ]
Hamburger
Skład: Podwójne mięso, ser, surówka + sosy
(do wyboru: ketchup, majonez, sos czosnkowy, meksykański, musztarda)
Klaczki--> najpierw dodam co zamieżałem
Deton [ Pretorianin ]
Szaszłyk
Skład: Mięso wółowe z różnymi warzywami.
Deton [ Pretorianin ]
Zdjęcie Hamburgera
Deemon [ Whazuuup ]
To ja moge byc barmanem ;)
Deton [ Pretorianin ]
Zupa pomidorowa z makaronem

p_e_p_s_i [ Legend ]
a ja myślałem, że to karczma masturbatorów ;)
Zalogowany [ Niezalogowany ]
p_e_p_s_i -->> To swoją drogą :P

Deton [ Pretorianin ]
kurde znowu zapomniałem zdjęcia.
Zupa pomidorowa--->
Deton [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier---> kiedy założysz 2 część?
ta już troche przymula. w drógiej części będe gotował potrawy o początku ok?
postaram się skombinować pierogi i rosół
Charon86 [ Pretorianin ]
Proponuję założyć nową część tego wątku, a tak przy okazji strasznie spokojna ta karczma.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ok założe a trzeba coś tą karczme rozruszać panowie
fasz [ Pretorianin ]
Po 119 postach nowa część-głupi pomysł.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
To zakładać czy nei?

Adamss [ -betting addiction- ]
Po co?

Charon86 [ Pretorianin ]
Więc są jakieś pomysły na rozruszanie tej imprezki?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Borsuk, borsuk łapać borsuka szybko łapać go------->

Charon86 [ Pretorianin ]
Tryb łapania borsuków włączony. Ten borsuk nie ma rozpiętego rozporkaaaaaaaaaa
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
DO BOJU!!!! :D

KaM1kAzE® [ BeeR GooD! ]
melduję się na stanowisku uowiewki do lodówki :]
bardzo odpowiedzialne zadanie mnie dziś czeka :]
...chociaż w zasadzie to co do cholipci ma robić owiewka do lodówki? :]
bekas86 [ Blaugranczyk ]
Deton --> a gyrosik z frytkami bedzie ??:>
ps. tak, mam rozpiety rozporek.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Na borsuka! Szturmem!
Kamikaze - > nie wiem sam chciałeś nią być:)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Kurde szkoda go jak uciekał przejechała go ciężarówka [*] Ale sam się prosił ->

karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
[*]

Charon86 [ Pretorianin ]
Panwie gazem za borsukiem, łap borsuka, łap borsuka,łap borsuka i wszyscy razem do rytmu a The Rozporek's Band niech przygrywa.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Dobra ziomy ja ide sie uczyć i pozniej spać teraz radzcie sobie sami:)

rethar [ Konsul ]
Chętnie zostanę sękiem w drewnianej podłodze za barem...Myślałem też nad gałką w drzwiach wejsciowych Karczmy, ale to zbyt oczywiste i oklepane.

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
A czy praca kelnerki jeszcze wolna .. bo jestem zainteresowana...;D
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
Do wojska dopisujecie się sami:)
Ok Madziara dodałem Cię:)
olo_7 [ Konsul ]
jest tu ktoś.
karas_PL [ Krwawa Rybcia ]
Barman jest :D

Madziara333 [ Upadły Anioł ]
Klavier ---->
Dzieki za dodanie mnie ;*
Deemon [ Whazuuup ]
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
- Deemon
Deton [ Pretorianin ]
bekas86- chciałeś to masz:
Zestaw obiadowy Gyros
Skład: gyros, frytki, sos czosnkowy
Deton [ Pretorianin ]
Rosół z makaronem
olo_7 [ Konsul ]
poproszę dwa razy pizza hawajska

adamis [ Co sie stao? ]
Dawac mi pierogi z bitą śmietaną i cos do popicia, najlepiej Pepsi ;>
sidney22 [ Maly Krzykacz ]
typowe dla ludzi o braku zajecia;)
pozdro

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ej KUCHARZ !! Klijenci czekają!
...Cannibal... [ Pretorianin ]
ja chce na 2 gitarzyste!!!!!!!!!!!!!
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Oj nie ma tak łatwo musisz wyeliminować jednego obajniaka!
Punks Not Dead [ change my nick ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead
nie no, punk w wojsku :P <lol2>
a w tym rosole za dużo pietruchy :D
Punks Not Dead [ change my nick ]
a może jeszcze w nawiasie napiszemy swoją broń palną? :D
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Punks miło że jesteś wymyśliłeś już tekst tej piosenki?
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
A ztymi broniamy to dobry pomysł:)
Punks Not Dead [ change my nick ]
nie wymyslilem, jakoś nie miałem weny :] ale do przyszlego tygodnia wymysle ?:P rakze w 3 czesci napewno bedzie :D
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
wpisujemy jeden rodzaj broni,
model pistoletu, karabinu, noża, różdzki :P czego dusza zapragnie
...Cannibal... [ Pretorianin ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead
-Cannibal

Punks Not Dead [ change my nick ]
moze jeszcze zdjecie tej wielkiej maszyny, ktora wymiata w cs :D urywa łby po prostu :]
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Sorka nie odświerzyłem:
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal
Punks Not Dead [ change my nick ]
grasz w Wolfa:ET? :)

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Grałem ale Return to Castle: Wolfenstein :p A skąd taka myśl:)
Punks Not Dead [ change my nick ]
bo MP40 to popularna broń wśród agresorów w ET :P kiedys krałem
ale wole cs'a :]
muflon123 [ ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal
...Cannibal... [ Pretorianin ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
Punks Not Dead [ change my nick ]
muflon123 ----> tylko z tym to uwazaj! bo naszej karczmy w ogole nie bedzie!

DeVitoo [ Konsul ]
Stypa :D
Soll [ Protagonista ]
Aleście wymyślili zabawę..

mozdzek14 [ Marszałek ]
Wpoiszę się, bo ... nigdy nie byłem w żadnej karczmie ;)
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
muflon123 [ ]
Punks Not Dead ---> spoko:P przecież trzeba mieć też mocniejsze argumenty >>>

Charon86 [ Pretorianin ]
Ładna zabawka, jeszcze tylko pilot z czerwonym guzikiem, strój antyradiacyjny i będzie ok

Gaara [ Generaďż˝ ]
o wiem co zrobić, żeby karczma się rozkręciła zdeka :P zrobię minigierkę, gdzie się borsuki wybija :P narazie taką cienką a później se będę mógł ją ulepszać ;) co wy na to ?
Amadeusz ^^ [ tool ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)

Gaara [ Generaďż˝ ]
no cholera:/ zrobiłem... ale mi serwer z xthosta nie działa :/ xthost.info zawsze jakieś problemsy musi mieć :/ ma ktoś jakiś serwer wolny, żeby zamieścić:>
fasz [ Pretorianin ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
olo_7 [ Konsul ]
Co u Was słychać.

Gaara [ Generaďż˝ ]
to ma ktoś serwer?
Deton [ Pretorianin ]
Pierogi
Do wyboru: pierogi z mięsem, z kapustą, z serem, z jagodami.

Gaara [ Generaďż˝ ]
ej no! Zrobiłem gierkę gdzie sie borsuki zabija :P i nie mam dobrego serwera!!! wrzuci mi ktoś na swój?
Punks Not Dead [ change my nick ]
ja nie mam :P bierz byle jaki na interi na przyklad
Punks Not Dead [ change my nick ]
zobaczcie, na czym przylapalem borsuka! https://muzeumhumoru.onet.pl/_i/_h/psa_borsuk.jpg

Gaara [ Generaďż˝ ]
nie chce tego z interii bo on śmierdzi i chyba nawet nima ftp:P
Punks Not Dead [ change my nick ]
jest ftp :P no to members.lycos.co.uk
Gaara [ Generaďż˝ ]
na lycosie mam 3 serwery ale lycos najbardziej śmierdzi ze wszystkich serwerów:P a może jakiś darmowy uploading? zapomniałem do takiego linka :P

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Zrobiłeś gre? Super! A może wrzucić np tutaj:
https://www.yousendit.com/
Deton [ Pretorianin ]
--->>>

Deton [ Pretorianin ]
a wy im na to pozwalacie
p.s. patrz zdjęcie wyżej
Deton [ Pretorianin ]
A tu rozmowa kolegów BORSUKA --->

Syxa [ Connecting people ]
w takim razie ja chcę być główną atrakcją wieczoru :)))
fasz [ Pretorianin ]
dobra zrób nową część

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Może zniszczymy jakiegoś obojniaka?
grzegorz133 [ Centurion ]
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
-grzegorz133
fasz [ Pretorianin ]
Ich spiele Klavier-zrób nową część
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
Ej grzegorz133 jeszcze broń!

Syxa [ Connecting people ]
Skład:
Szef karczmy - Ich spiele klavier
Goryl co pilnuje żeby wszyscy w karczmie mieli rozsunięty rozporek - Charon86
Barman - karas_PL
Kelner - Harnas3D
Sprzątaczka - toaster
Kucharz - Deton
Owiewka do lodówki - KaM1kAzE®
Ochroniarz przed GOSPAMI - fasz
Marichuanowy krzaczek stojący w doniczce przy barze - ^_^czacha^_^
Kelnerka - Madzia
Główna atrakcja wieczoru - syxa
The Rozporek's Band:
Gitarzysta - Punks Not Dead, mozdzek14
Basista - Gaara
Bębniarz - Janczes
Perkusista - MATTI....S
Wokal - mozdzek14
Wokalista - adamis
Drugi wokalista - olo_7
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
:DDDDDD

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
A ma ktoś może pomysł na fajne Intro? Bo ja nie mam weny:P

Ich spiele Klavier [ Konsul ]
To co napisze ktoś wstępniak jakiś fajny? Bo ten taki za krótki:P
kapital [ Pretorianin ]
może być coś takiego:
Gdzieś na końcu świata a może i dalej nie opodal Szpitalu Psychiatrycznego i schroniska dla bezdomnych borsuków znajduje się karczma: "Pod rozsuniętym rozporkiem". Wstęp do tej karczmy mają tylko i wyłącznie mężczyźni i kobiety z rozsuniętym rozpoerkiem. Ich celem jest walka z obojniakami co zawsze zasuwają go. Nie mogą zasnąć jeśli mają zapięty rozporek. Czasem wybiegnie jakiś obojniak ze szpitala psychiatrycznego, to się go zastrzeli, i jakiś borsuk może się pojawić to się nim zajmie. Karczma jest przytulna i miła dobry zespól przygrywa, są tu wspaniałe dania, i wspaniałe picie. Można czuć się tu w pełni bezpiecznie, bo przed drzwiami stoją i pilnują ochraniarze, chronią przed jakimiś świrami z zapiętym roporkiem i Gospami. Jest tu czysto, dba o to doświadczony sprzątacz toaster.

P4CYFIK4TOR [ ]
Ehh dalej nie wiem o co biega w tej karczmie ale widze ma duże wzięcie więc tez sie dopisze, a co mi szkodzi :P.
Wojsko do zwalczania obojniaków i wyłapywowania borsuków:
-fasz (MP4 anty-GOSPS)
-Ich spiele klavier (MP40)
-Zalologowany
-muflon123 (Panzerschreck)
-MATTI....S
-Punks Not Dead(ak-47)
-Cannibal(tasak+siekiera)
-Amadeusz ^^ (serek waniliowy)
-Pacyfikator ( DAO-12)
fasz [ Pretorianin ]
Wstępniak może być róbcie nową część.
Ich spiele Klavier [ Konsul ]
ok to ja zrobie
olo_7 [ Konsul ]
Klavier--->no to rób.

Charon86 [ Pretorianin ]
Ciekawe jakie atrakcje w karczmie są przewidziane na święta?

AGArtha [ Trinitron ]
A nie szukacie tancerki?? ;)))
Punks Not Dead [ change my nick ]
po co sie wpisalas do tej częsci :P pisz w drugiej
muflon123 [ ]
dajcie linka tu do drugiej cześci
Punks Not Dead [ change my nick ]
a masz!